Şimdi Ara

Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.113
Cevap
58
Favori
36.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 egr valf arızası 1800 tl masraf, Yakıt tamamen shell nitrodan alıyordum.
  • Yeşil kapaklı kampanyaya dahil olan Ice tea'lerin fiyatlarını artırmışlar. 1.5tl 3tl'ydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • root16 kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya dahil ice tea'lerin barkodlarını paylaşabilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swarm algida gibi olsaydida keyfimize baksaydik bi kombo yapsaydik

• makelonur kullanıcısına yanıt
    Geçen sene benimde egr valf arızası olmuştu arıza lambasını yakmıştı ustana göre değişiyor bu işlem egr değişecek diyende çıkar.Halbuki benim egr söküldü güzelce temizlendi keçesininde değişmesi gerekiyordu gittim iki dakkada 5liraya keçe kestirdim egrye uygun ve takıldı.O gün bugündür daha egr arızası vermedi aracım.Bence sizde bi benim dediklerimi yapın 1800 tl sadece egr nin parası değildir inş ? Eğer sadece sıkıntın egr ise bu şekilde çözme ihtimailin var bence.Banada 400 tl demişlerdi 2004lacetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmett06

Geçen sene benimde egr valf arızası olmuştu arıza lambasını yakmıştı ustana göre değişiyor bu işlem egr değişecek diyende çıkar.Halbuki benim egr söküldü güzelce temizlendi keçesininde değişmesi gerekiyordu gittim iki dakkada 5liraya keçe kestirdim egrye uygun ve takıldı.O gün bugündür daha egr arızası vermedi aracım.Bence sizde bi benim dediklerimi yapın 1800 tl sadece egr nin parası değildir inş ? Eğer sadece sıkıntın egr ise bu şekilde çözme ihtimailin var bence.Banada 400 tl demişlerdi 2004lacetti.

garantiden iyi niyetle yaptırdım, 200 lira vermiştim.
  • Kampanya ya dahil olanların üzerinde açıklama var ordan anlayabilirsiniz.

• Shell çok hareketli bu yıl
    Kampanya sıcak fırsat

• shell kart ila %kaç indirimli yakıt alabiliyorsunuz ? peder %4 indirim alıyor fazlası varmı

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    Shellcard'a direk indirim olmuyor puan olarak karta yükleniyor diye biliyorum? %4 iyiymiş

• Arkadaş yeşil kapaklı bulduk.ama kapak altındaki 4 rakam var.8 olacak diyor kağıdı söktüm orada yok.kapak üstünde var ama onlarda çok uzun. Nerede bu şifre bulan varsa bir tarif etsin

• gonennet G kullanıcısına yanıt
    Hcm muhtemelen kampanya yeni olduğundan daha piyasaya dağıtılmamistir sizin aldığınız yeşil kapaklı iceteade yeşil çayli mi ne oldugunu belirttigi icin yesil kapakli onlrin mesela turuncu kpklilarida var seftlili oldgnu belirtio onn gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaginiz ice tea'nin sadece yesil kapakli degil, ayni zamanda kampanya etiketli olmasi gerekiyor. Kipa'da 1L'likler icin kampanya var. 20 TL ustu alisverise 4'lu avantaj paketi 5 TL. Normal fiyat 8.49 TL. Urunler yeni urun, yani uzerlerinde Shell kampanyasi var. Yalniz indirim her 20 TL'ye bir adet seklinde. Yani 20 TL alisveris yapip, 5 tane avantaj paketi alamiyorsunuz.

Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında!

Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında!

• Daha hic kod ginderebilen yik sanirim.
    Kac shel puan geliyor acaba hep 50 puan mi geliyor yoksa arada 500-1000 puan geliyor mu?

• hakan_80 kullanıcısına yanıt
    Ilk sifreyi biraz once yukledim. 50 puan verdi. Yani 50 kurus. Siseyi 1,25'e almistim zaten, 1 litre ice tea 75 kurusa gelmis oldu. Hic yoktan iyidir.

Ayni anda 5 sifreye kadar yuklenebiliyor. 10 gun icinde karta yuklenir mesaji veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 4 Haziran 2016; 16:32:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Pepsimax milessmiles kampanyasi gibi olacak 1000 veya 2500 beklemeyin nadir cikiyor 50 kurus icin degmez 10 tane ice tea alsak 25 tl 5 tl yakit zaten almaya aldigimiz yere gidince fazlasini yakariz ice tea şeker komasina sokuyor o da ayri mesele ama almak isteyene saygim.vardir

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    %4 indirim nasıl oluyor hocam?

• hukukadami H kullanıcısına yanıt
    peder taksici clubsmart taxim kartı var. %4 indirimli alır yakıtı.. hatta bikaç sene önce %7 idi indirim.

• 4x1lt yi 6.95 e almisitim
    kampanyayi sisenin uzerine yazmislar oradan gordum ve siteye girip sifreleri girdim 700 puan kazandiniz dedi
    700 puan 7 tl ye denk geliyor ise icetea ler bedavayami gelmis oldu?
    eger oyle ise yarin tarihine gore stok yapicak cunki ramazanda en cok tukettiklerimin arasindadir kendileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 6 Haziran 2016; 1:19:34 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.