Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel bölümdü 5.sezon içinde en iyisi diyebilirim.

steve/jimmy son sahnede gördüğümde verdiğim tepki. ha. iktir

• Gus melek gibi adam Jimmy yaptı yapacağını El grande is back

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jimmy
  • Şuana kadar kötü gidiordu bu sezon ama beklenen kan sonunda geldi bundan sonra sağlam bölümler olası

• fiona yine eski fiona hic dusunmeden kestirip atacak gus i
    fionanin basina kotu bisey geldiginde seviniyorum cok kaşar harbiden

• Ya shameless bozdu diyenleri anlamiyorum siz bu diziyi ne saniyosunuz dram bu her dakika bira icip kopup sevisip eglencek degiller ilk iki sezon oyleydi diye oyle devam etmek zorunda degil

Dizi bu begenmeyen mantikli elestiri yapsin bi senaryo var ona gore gidiyo bozmuyo dram izleyemiyosaniz o muhtesem sahnelerde duyguyu kapamiyosaniz ben bisey demiyorum size

Misal 4 sezon son bolum son sahne gozum yasardi lan benim orda sizin efleyip pufladiginiz sahne

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Ya shameless bozdu diyenleri anlamiyorum siz bu diziyi ne saniyosunuz dram bu her dakika bira icip kopup sevisip eglencek degiller ilk iki sezon oyleydi diye oyle devam etmek zorunda degil

Dizi bu begenmeyen mantikli elestiri yapsin bi senaryo var ona gore gidiyo bozmuyo dram izleyemiyosaniz o muhtesem sahnelerde duyguyu kapamiyosaniz ben bisey demiyorum size

Misal 4 sezon son bolum son sahne gozum yasardi lan benim orda sizin efleyip pufladiginiz sahne

aynen tanrıyla hesaplaşma muhabbetinde ben de duygulanmıştım baya. ve evet dizi kaostan besleniyor sıkıcı ve tekdüze öyküleri izlemek isteyenleri fox tvye alalım arkadaşlar. ingiltere versiyonu nasıl bilmiyorum da hep olmak istediğimiz yaşamlar gibi görünüyor galligher ailesi ama aynı zamanda asla olmak istemediklerimiz. olmak istediğimiz parçaları görününce sadece diziye olumlu yorum yapmak da biraz kekoluk. bardakçı bi adamla da sevgili olmuştu sonra kardeşiyle bafileşmişti fiona illaki bi boklar olucaktır
  • quote:

Ya shameless bozdu diyenleri anlamiyorum siz bu diziyi ne saniyosunuz dram bu her dakika bira icip kopup sevisip eglencek degiller ilk iki sezon oyleydi diye oyle devam etmek zorunda degil

Dram ve 4. sezon finali konularında sana katıldığım için mesajına alınmadım ayrıca 'steve&fiona kalp' tadında izleyiciden bende hiç haz etmem ama bir sıkıntıyı yazayım.Bu sezon açıklanamayan bir kopukluk var.Bazı sahneler abartılı ve yapmacık, önceki sezonlarda bu yoktu.

Senaryo normal devam ediyor zaten,
    Steve Rio'dan döndüğü zaman evliydi, şimdi Fiona evli eşitlediler bir nevi.Yapmacık ve abartı kısmına örnek olarak Frank'in torunun eve pislemesi, Fiona'nın yapay havuzun içinde komşusuna 'this is summer' falan diye böğürmesi iğrenmiştim mesela bu sahnede.Sammy'nin oyunculuğu(tamam Sammy'den beklenen de absürt oyunculuk zaten ama geçen sezon çok iyi veriyordu bunu.Bu sezon ilgi bekleyen kötü kız tiplemesinde berbat gidiyor).Gus'ın hikayeye dahil olması bile çok saçmaydı, Fiona'nın hayatı kaos evet ama hiç oturtamadılar bu olayı.

Ekşide bahsetmişler mesela her bölümü farklı yönetmen çekiyor.Tamam diziyi güzel yapan ögelerden biri de buydu zaten her bölüm her an farklı duygu tadıyoruz ama bu sezon aşırı kopuk geçmesinin bir sebebi de bu, birbirinden aşırı bağımsız oldu son 5 bölüm.

Bende dizide en ince duyguları yakalamaya çalışan sıkı takipçilerinden biriyim ama bu sezona vasat girildiği ve öyle devam ettiği gerçeğini değiştirmiyor.3-4. sezon ilk iki-üç bölümü açın izleyin mesela, fark belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 11 Şubat 2015; 23:28:06 >
  • big bang theory, himym, friends, modern family varken buna sıra gelmez.

• sonunda steve

• quote:

Orijinalden alıntı: cemiyette pistim

quote:

aynen tanrıyla hesaplaşma muhabbetinde ben de duygulanmıştım baya. ve evet dizi kaostan besleniyor sıkıcı ve tekdüze öyküleri izlemek isteyenleri fox tvye alalım arkadaşlar. ingiltere versiyonu nasıl bilmiyorum da hep olmak istediğimiz yaşamlar gibi görünüyor galligher ailesi ama aynı zamanda asla olmak istemediklerimiz. olmak istediğimiz parçaları görününce sadece diziye olumlu yorum yapmak da biraz kekoluk. bardakçı bi adamla da sevgili olmuştu sonra kardeşiyle bafileşmişti fiona illaki bi boklar olucaktır

Ayni fikirde olan insanlar gormek guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Dram ve 4. sezon finali konularında sana katıldığım için mesajına alınmadım ayrıca 'steve&fiona kalp' tadında izleyiciden bende hiç haz etmem ama bir sıkıntıyı yazayım.Bu sezon açıklanamayan bir kopukluk var.Bazı sahneler abartılı ve yapmacık, önceki sezonlarda bu yoktu.

Steve Rio'dan döndüğü zaman evliydi, şimdi Fiona evli eşitlediler bir nevi.Yapmacık ve abartı kısmına örnek olarak Frank'in torunun eve pislemesi, Fiona'nın yapay havuzun içinde komşusuna 'this is summer' falan diye böğürmesi iğrenmiştim mesela bu sahnede.Sammy'nin oyunculuğu(tamam Sammy'den beklenen de absürt oyunculuk zaten ama geçen sezon çok iyi veriyordu bunu.Bu sezon ilgi bekleyen kötü kız tiplemesinde berbat gidiyor).Gus'ın hikayeye dahil olması bile çok saçmaydı, Fiona'nın hayatı kaos evet ama hiç oturtamadılar bu olayı.

Ekşide bahsetmişler mesela her bölümü farklı yönetmen çekiyor.Tamam diziyi güzel yapan ögelerden biri de buydu zaten her bölüm her an farklı duygu tadıyoruz ama bu sezon aşırı kopuk geçmesinin bir sebebi de bu, birbirinden aşırı bağımsız oldu son 5 bölüm.

Bende dizide en ince duyguları yakalamaya çalışan sıkı takipçilerinden biriyim ama bu sezona vasat girildiği ve öyle devam ettiği gerçeğini değiştirmiyor.3-4. sezon ilk iki-üç bölümü açın izleyin mesela, fark belli.

Yorumun icin tesekkur ederim.

Benim bahsettigim tipleri sizde biliyosunuzdur dizimag falan bi siteye girince ordaki dizilerin cogunu izleyen tipler var sadece izliyorlar 2 bolum onceyi sorsan hatirlayamazlae elestiri yapiyorlar maleseff ..

Sezon yazin gecerse hosunuza gitmiyo olabilir bu dizide farketmesekte yazin cekilen sezonla kışın cekilen arasinda farklar var bu sezonda yaza denk geliyor

Bahsettiginiz kopukluklar var ama ben tahmin ediyorumki 5-6 bolum boyle her bolum farkli islenecek ve ondan sonra hersey rayina oturacak sonucta shameless eski diziler gibi her bolum bi karakter belirlenip uzerinde durmuyo ama sonunda butun karakterler ortak noktaya geliyo yine toparlanir diye dusunuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Yorumun icin tesekkur ederim.

Benim bahsettigim tipleri sizde biliyosunuzdur dizimag falan bi siteye girince ordaki dizilerin cogunu izleyen tipler var sadece izliyorlar 2 bolum onceyi sorsan hatirlayamazlae elestiri yapiyorlar maleseff ..

Sezon yazin gecerse hosunuza gitmiyo olabilir bu dizide farketmesekte yazin cekilen sezonla kışın cekilen arasinda farklar var bu sezonda yaza denk geliyor

Bahsettiginiz kopukluklar var ama ben tahmin ediyorumki 5-6 bolum boyle her bolum farkli islenecek ve ondan sonra hersey rayina oturacak sonucta shameless eski diziler gibi her bolum bi karakter belirlenip uzerinde durmuyo ama sonunda butun karakterler ortak noktaya geliyo yine toparlanir diye dusunuyorum

Aynen haklısın, değil iki bölüm öncesini hangi bölümde kaldıklarını bile hatırlamazlar.Geçen aylarda burada paylaşılan bir fotoğraf karesinden hangi sahne olduğunu anlatmıştım o geldi aklıma, daha ilk sezondan.

Doğrudur sonbahar-kış bölümlerini daha çok seviyorum.Kara mizah-dram şeklinde de gidince izlemeye doyum olmuyor zaten.Bu yapmacıklığın sebebi aslında biraz komedi yansıtalım diye zorlamışlar sanki ondan olabilir.Emmy Rossum sezon öncesi komediye dönüş şeklinde açıklama yapmıştı mesela, beklenti yaratmış olabilir.Ama 5. bölüm ile olaylar yine düğümlendi, bundan sonrası senin de dediğin gibi toparlayıp ivmelenir gibi duruyor.

• şimdi otururken aklıma geldi acaba frank gibi bir baba var mıdır lan harbiden
  • Kev komediydi ya

• Emmy yengeniz nasıl gençler iyi oynuyor mu? Bir sıkıntı çıkarmıyordur umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairos .

şimdi otururken aklıma geldi acaba frank gibi bir baba var mıdır lan harbiden

Kardes 6 da kalktın bunu mu düşünüyosun.
    Franke gelince vardir bence oyle baba ya

• Ne ara başladı da 6. bölüme geldik vay be
  • V ye iyice sinir olmaya başladım. Tam bir gerizekalı gibi davranıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sabah 3.sezonu bitirdim hemen 4.sezona geçtim 3.bölüm izledim geceleyin 1.bölüm seyreder yatarım derken 2.bölüm seyretmiş oldum 5.bölüm öyle bir yerde bittiki uykum gelmesine rağmen geçtim hemen 6.ya ama geçmez olaydım gece gece parçaladı beni

Normalde dram sevmem ama bu dizinin dramı çok başka hele bizim türk dizilerkinde drama bakacak olursak istisnalar hariç hiç öyle duygu muygu vermiyor ama 5.bölümün sonunda Liam'ın kokain alması 6.bölüme geçmemle beraber Fiona'nın hapiste soyunduğu sahnede sonrasında hastaneyi aramak istiyorum dediği sahnede öyle bir duygu vardıki uyku muyku kaçtı ama bugunluk bu kadar dram yeter dedim her karakter öyle veriyorki duyguyu bu dram olsun komedi olsun ki özellikle dramda inanılmaz yaşıyorlar karakterleri tıpkı 3.sezon finalinde Carl ile Frank'in bizi duygulandırması gibi harika bir dizi kesinlikle.
    Velhasıl kelam yukarda bazı yorumlar gördüm yok dizi bozdu yok drama girdi bilmemne felan diye şuanda 4.sezondayım ve evet ilk 2 sezon çok daha eğlenceliydi ama dram sevmesemde bu dizi bir harika kesinlikle hiç bir dizi böyle izlettirmemişti bana kendisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCRiMiNaL. -- 14 Şubat 2015; 14:28:34 >
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.