Şimdi Ara

Shaman King

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar shaman kingin tr dublajlı olanı var mı . İlk tr dublaj izlediğim için normal izlerken pek tad alamıyorum

• Bir zamanlar dublajını bulmak için interneti talan ettiğimi hatırlarım ama malesef bir sonuca ulaşamadım.Arayın ama birşey ummayın.TV de defalarca yayınlanmasına rağmen internette bulamadığım seriler var.Sonunda pes edip altyazılı izlemeye başladım ama çocukken aldığım tadı alamadım tabiki çünkü hedef yaş kitlesi çocuklara yönelik.Hem sonu yarım bitiyor.Mangası çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanameSama -- 9 Şubat 2014; 4:30:00 >
  • KanameSama kullanıcısına yanıt
    Mangasını okuyabileceğim bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Mangasını okuyabileceğim bir yer var mı ?

İngilizcen iyiyse mangareader veya mangafox dan okuyabilirsin.TR çevirisi malesef yok
  • Türkçesini bende arıyorum baya, ama nafile.. Youtube'da fln birkaç bölüm var, berbat bir ses ve görüntü kalitesiyle.
    İngilizcesinin çok kaliteli torrenti fln mevcuttu yalnız, birkaç yıl önce indirmiştim hala varmıdır bilmem.

Yavhu, şimdi aklımda değil ama daha birkaç şey daha var, Türkçe dublajını çok istediğim filmler fln, ne yazık ki hiçbirinin Türkçelerini içeren ne bir dvd, ne de bir kayıt mevcut.. Eminim ki Jetix'in fln kalan arşivlerinde vardır, ancak onlara ulaşmak mümkünmüdür, bilemiyorum. Parası neyse veririm kardeş, ileride çocuklarıma bile izletirim, Shaman King gibi bir efsaneden mahrum kalmamalılar

Youtubedaki tek tük bölümler dışında, bütün serinin Türkçesine sahip olan, bulan varsa, benimle irtibata geçebilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ro xl

Türkçesini bende arıyorum baya, ama nafile.. Youtube'da fln birkaç bölüm var, berbat bir ses ve görüntü kalitesiyle.
    İngilizcesinin çok kaliteli torrenti fln mevcuttu yalnız, birkaç yıl önce indirmiştim hala varmıdır bilmem.

Yavhu, şimdi aklımda değil ama daha birkaç şey daha var, Türkçe dublajını çok istediğim filmler fln, ne yazık ki hiçbirinin Türkçelerini içeren ne bir dvd, ne de bir kayıt mevcut.. Eminim ki Jetix'in fln kalan arşivlerinde vardır, ancak onlara ulaşmak mümkünmüdür, bilemiyorum. Parası neyse veririm kardeş, ileride çocuklarıma bile izletirim, Shaman King gibi bir efsaneden mahrum kalmamalılar

Youtubedaki tek tük bölümler dışında, bütün serinin Türkçesine sahip olan, bulan varsa, benimle irtibata geçebilir mi acaba?

Türkçesi biraz zor dostum, ben de İngilizce dublaj izlemiştim fakat gerçekten güzel bir animeydi. Altyazısı da yoktu, girdim öyle direk.

• Ana konudan devam ediniz lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_61345407/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.