Şimdi Ara

Shadow of Mordor'dan 8dk'lık Oynanış Videosu! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer düzgün yapabilirlerse AC serisinden de başarılı olabilir.Oyunlar birbirine benzeyebilir.Önemli olan hangisinin daha iyi olduğudur...
  • Oyun Lotr le alakası yok diye eleştirilmiş.Alakası olan oyunlara örnek olsun...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir LOTR dünyası hayranı olarak bu oyun beni müthiş heyecanlandırdı şuan. Yerimde duramıyorum. Uzun zamandır bunu bekliyordum. DİREK ALIRIM DİREK! AFFETMEM!

• tek kelimeyle inanılmaz başka söz yok inş daha iyi yaparlar ama bozmasınlar :D

• LOTR+WİTCHER+AC+BATMAN= bu oyun :D yani harika

• orta dünya atmosferinden uzak kalmış ama ön yargılı olmamak lazım. en azından değişik bir şey denemişler, en çok konusunu merak ediyorum. grafikleri fena değil animasyonlar oldukça hoş. baya da ilerlemişler yapımda, bir aksilik olmazsa 2014 de çıkar gibi.

• lotr ne ?

• badı artık bu tarz oynanışlar.Yaratıcılık tükenmiş artık
  • Editörün yazdığı gibi 2 popüler oyun olan AC ve Batman oyun dinamikleri orta Dünya'da vücut bulmuş hali Shadow of Mordor'da iyi durmuş, o dönemi anlatan kitapları okuyanlar okudukları dizeleri her birey kendi hayallerinde farklı canlandırdıkları için film ve oyuna dökülünce beklentilerini bulamıyorlar.

Shadow of Mordor sevilen 2 oyunun özelliklerini middle earth'de serpilleştirilmesi iyi fikir...

• çok ac çakması olmuş biraz daha orjinal olması lazım

• süper olmuş
  • arkadaş ac çakması demiş yuh.AC de böyle dövüş dinamiği mi var.birini döverken diğeri beklemiyor sevdiğimden.

pre alpha zamanında bile olsa oyun grafiklerinin daha gelişeceğine inanıyorum.(gözle görülür bir fark)

Oyunu sevdiğm güzel inşallah konusu , karakterleri ve mekanlarıyla bizi üzmez.Beklentim bayağı bir yüksek oldu şuan

• Oyun Yüzüklerin Efendisi'nden başka her şeye benziyor ama iyi anlamda, epey güzel olacak gibi, umarım batırmazlar.

• orta dünya temalı bir işte. kimse lotr veya hobbit oyunu olduğunu söylemedi ki. asker öldürmek yerine orgları keseceksin buna orta dünya denmiyor. Güzel bir şey oyun olacak fakat güzel bir orta dünya oyunu olmayacak bence.

• aynen bu oyun gerçekten çok iyi gibi duruyor bu oyun tutar gerçekten ac serisi artık baydı gerçekten
  • middle earth 3 yapmak çok mu zor gerçi ea de sorun bunlarda değil hakları

• Oyun güzel, fakat Orta Dünyada geçen açık dünya oynanışına sahip oyun geliyor duyurusunu okuduğumda zihnimde oluşan şey ve beklentilerimin çok altında. Fazla heyecan yapmışım

• beklediğim bu değildi fakat güzele benziyor

• Bu nedir ya ? Biz orta dünyada geçen saf RPG beklerken bu nederi Allah aşkına ? Bildiğin Assasins Creed olmuş .Ben yapımcıları anlamıyorum . Orta dünya gibi devasa bir madeni işleyip mükkemmel bir RPG yapabilecekken neden actiona kaçarlarki...

• AC'ye biraz fazla özenilmiş sanki,Eagle Vision bile var oyunda Senaryosu da kaliteli olursa çok iyi bir oyun olacak bence
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.