Şimdi Ara

sgp neo hybrid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.more-tr.com/Satin-Silver,PR-770.html
    arkadaşlar şu ürünü en uygun fiyata nereden bulabilirim? tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir yer var mı? istanbul içi elden veya internet üzerinden de olabilir.

• http://www.more-tr.com/SGP-iPhone-4-4S-Case-Neo-Hybrid-2S-Vivid-Series,PR-1827.html

size aynı ürünün 2. nesilini öneririm arada çok fiyat farkı yok zaten. Daha önce neo hybrid kullandım şimdi 2S kullanıyorum arada dağlar kadar kalite farkı var. İlk seride dıştaki plastik çok sert değil ve özensiz kullanımda şarj kısmında bu plastik ince olduğundan kırılıyor. 2. nesilde düzeltmişler bunu dış plastik de içerdeki silikon da çok daha kaliteli ve sağlam. Ayrıca ilk nesilde ses tuşları ve kilit tuşu boyama 3-5 günde rengi solup gidiyor yenide bunu da düzeltmişler ve çok daha kaliteli yapmışlar.
    More-tr güvenilirdir. Ben iki kılıfımı da ordan aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet de memnunum

• Bundan bende alacaktım sari renginden ama bulamadım forumda sgp satanlara mesaj attım yok dediler. Sahibinden de var biri satiyor ama orjinal degil heralde 14-15 TL biseydi fiyati.

• Ben sanalpazar dan aldim. 25 tl ye. Orjinali degildi tabi.

Daha once de birkac bumper ve kilif almistim. Hic birini begenmedim. Hepsi kaba gosteriyor telefonu. Suan bumper yada kilif olmadan kullaniyorum.

Bu arada bumperin yaninda mat olmayan ekran jelatinide vardi sgp nin. Ultracrystal di sanirim. 4 aydir ayni jelatini kullaniyorum. Inanilmaz guzel. Sadece jelatini icin bile alinabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmega

Ben sanalpazar dan aldim. 25 tl ye. Orjinali degildi tabi.

Daha once de birkac bumper ve kilif almistim. Hic birini begenmedim. Hepsi kaba gosteriyor telefonu. Suan bumper yada kilif olmadan kullaniyorum.

Bu arada bumperin yaninda mat olmayan ekran jelatinide vardi sgp nin. Ultracrystal di sanirim. 4 aydir ayni jelatini kullaniyorum. Inanilmaz guzel. Sadece jelatini icin bile alinabilir.

hmm orjinal olmamasına rağmen jelatinin iyi olması güzelmiş peki bumper ın kalitesi nasıldı dostum? bende şu an 10tl ye satılan siyah silikon bumperlardan var metal tuşlu olanlardan, eğer kalitesi fena değilse bunlarda alabilirim jelatinide değiştirmeyi düşünüyorum çünkü iyice çizildiler.

Edit: haa bide 4s uyumlu değilmi bunlar acaba? kutularda hep 4 için yazıyor? 4s için uyumlu değilse bi işime yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 14 Nisan 2012; 15:43:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: olmega

Ben sanalpazar dan aldim. 25 tl ye. Orjinali degildi tabi.

hmm orjinal olmamasına rağmen jelatinin iyi olması güzelmiş peki bumper ın kalitesi nasıldı dostum? bende şu an 10tl ye satılan siyah silikon bumperlardan var metal tuşlu olanlardan, eğer kalitesi fena değilse bunlarda alabilirim jelatinide değiştirmeyi düşünüyorum çünkü iyice çizildiler.

Edit: haa bide 4s uyumlu değilmi bunlar acaba? kutularda hep 4 için yazıyor? 4s için uyumlu değilse bi işime yaramaz

Ilanda yazar zaten uymulu olup olmadigi.

Kalitesi cok iyi degildi benim aldigimin. Hatta kotuydu. Beklentimi karsilamadi.

Dis cercevesini metal bekliyordum ben mesela. Plastikmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olmega -- 14 Nisan 2012; 16:08:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.