Şimdi Ara

Sevgilim yüzünden kankalarımla ailemle aram bozuldu (Acil yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MErhaba arkadaşlar yaşım 22 kız arkadaşım 20 aynı üniversitede tanıştık.2 hafta önce bi gazla açıldım o güdnen beri her şey güzel
    olaya geçeyim
    Okuyacaklara şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar lütfen konu saptırılmasın kız meselesi falan diyince ciddi bir durum arkadaşalrımla ailemle aramı nasl düzeltebilirim

liseden samimi olduğum 5 arkadaşaım hatta kardeşim var ve ailelerimiz de çok samimi her hafta buluşup bir şeyler yapıyoruz.5imizde farklı üni kazndık koca istanbula dağıldık ama aramız bozulmadı hiç.

Yine böyle topluca bi yemek yiyelim dedik ailelerimizle ve günü kararlaştırdık taa 1 ay öncesinden yani o zamalar daha sevgili değildik bu kadar samimi değildik kızla.
    Yemek günü 31 mart olarak ayarladk ertesi gün tatil rahat rahat eğleniriz diye.Tam 30 mart akşamı kız mesaj attı yarın bir şeyler yapmak istiyorum diye.Durumu anlattım yarın işim var vs. Sabah buluşalım o zaman akşama doğru gidersin dedi tamam dedim.

Sabah kızla buluştum planı yaptık öcne güzel bi khvaltı yaptık boğaza karşı, sonra kızın awm den alacağı bir şey varmış Paladium'a gittik beraber bilen bilir içinde mini oyunlar olan bi bölümü var şu basket oynu masa hokeyi falan orada ok eğlenceli vakit geçirdik.Saat 3ü bulmuştu 8 de yemekte olmam lazımdı.Son saatleri film izleyerek değerednirelim dedik gitti bi filme bilet almıştı adını hatırlayamıyorum şimdi .Filmin ortalara doğru ben bi gaza geldim bi cesaretle öpmeye çalıştım o da karşılık verdi filmi zaten izlemiyodum iyice boşladık zaten.Filmin bitmesine yakın bu günü benle geçirsen o aşamki yemeğe gitmesen olur mu dedi.1 ay öncesinden kararlaştırıldığını vs. anlattım olmaz çok ayıp olur falan dedim.Birden sinema ışıkları kapandı.Önümde bir çift kırmızı göz belirdi ışıklar tekrar geldi duvarlar alev içinde perdede yanan insanlarn haykırışları vardı.Sevgilim Kezbani ye dönüşmüştü.Korkunç dudaklarından trip atmaya başladı sen beni sinemada öp ondan sonra yok arkadaşımla gitcm oldu canım beni bir peçete gibi kullanıp attın derken yerden yağlı kazık çıktı ve beni bu kazığa bağladılar.Duvardaki saatte orada saatin dünyaya göre daha hızlı işlediğini gördüm birden buz dolu bir küvette karnımda bir kaç dikiş oldğunu farkederek uyandım.

Telefonun çaldığını duydum açtığım anda babam ve annem bizi elaleme rezil ettin senden utanıyorum gibi şeyler demeye başladı, Arkadaşlarım whatsapp dan sitemli mesajalr yollamışlardı ne yapacağımı bilemiyorum duruma anlatsam inanmazlar.NE ypamalyım da onların güvenini sevgisini tekrar kazanmalıyım arkadaşalr lütfen yardım edin.Sevgilime gelince whatsappdan bloklamış beni galiba profil fotoğrafını bile göremiyorum.sosyal medya hesaplarında fazla takılmazdı zaten bu hafta bölümde görürüm inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolStoryWriter -- 7 Mayıs 2015; 17:18:42 >

• yav şimdi senin organlarımı çalmış dikiş buz dolu küvet falan diyince
  • Okumayin zebani olan perde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın Kezbani
  • ha birde kızı bulup amacını öğren derim
  • nick-konu uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nick-konu uyumu
  • 24 dk geç kalmışsın :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliydim böyle olacağını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.