Şimdi Ara

Sevdiğim kıza karşı elimden geleni yaptım ne yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamın Aleyküm. Durum karışık biraz baştan alıyım bide dalga geçicek arkadaşlar varsa direk çıksın konudan çünki canım çok yanıyo bu konuda. Bi kız var aşağı yukarı 3 senelik arkadaşım kızla o 3 sene içinde öz kardeş gibiydik ve aklımdan hiç bi zaman kardeşlik ötesi bi his geçmedi. Ama kız bu sene bizim okula geldi neyin değiştiğini bilmiyorum ama kızdan hoşlanmaya başladım ve gün geçtikçe duygularım şiddetlendi en son dayanamayıp söyledim seni seviyorum diye. Oda benim için değerlisin konu sen olunca sana kızamam küsemem dedi öylece kaldı hep belli etmeye çalıştım onu sevdiğimi ve 25'i akşamı tekrar konuştum kızla. Kız ben kötü birimiyim iyi birimiyim bilmiyorum yanımdakiler gidiyo sürekli birileri gidiyo ya sende gidersen dedi bende gidecek olsam beklemezdim dedim daha ilerisine gidip aramızı bozup hiç konuşmamak selamı sabahı kesmek mi yoksa eskisinden daha yakın iki dost olarak yola devam etmek mi diye sordu bende gözüm kapalı ilk yol dedim kız geri adım attı biraz benim böyle bişeye hakkım yok hemde ben seni üzerim dedi razıyım dedim benim gönlüm razı değil dedi konuyu yine kapattım bi şekilde iki gündür normal konuşurken soğuk davranmaya başladı gibime geldi bende bu böyle olmaz deyip uzun bi mesajla bütün herşeyi yazdım eğer senin içinde dost kalmaya ne dersin diye sordum sonunda ve vazgeçmedim çaresiz kaldım pes etmedim ikimiz içinde böylesi daha doğru dedim oda insanların duygularıyla oynamayı sevmiyorum seviyorum deyip yalan konuşamazdım seninle oynayamazdım buna hakkım yok seni üzemezdim dediğin şekilde en doğrusu bu dedi bunları konuştuktan sonra şuan pişman gibiyim keşke öyle demeseydim biraz daha çabalasaydım diye şuan canım çok yanıyo ne yapmalıyım geri dönüş mü yapmaya çalışmalıyım yoksa artık bu yola girdim deyip vazmı geçmeliyim ?

• Ders çalış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkeğin ağzından laf bir kere çıkar. Dönüşü yok unutmaya bak. Belki Ilerde tekrar yollariniz kesişir ama şimdilik bir sey bekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTux -- 30 Ocak 2016; 12:39:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.