Şimdi Ara

sevdiğim kız hakkında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PLU

Hocam kızın arkdaşlarına felanda sordum onlarda aynı şeyi dedi.

Bu arada evet duygularım şuan herşeyden ön planda.

Sınıfta nasıl davranmam gerektiğini açıklayarak yazar mısınız ?

Kankaları başka ne diyecek sanıyorsun ?

Sana kız diyeceğini demiş üstüne düşersen mal olursun ezik olursun

Sınıfta dibine düşme ağzına girme dengeyi sağla sürekli aşk dolu bakma davranma diğer sınıf arkadaşların ile sağlam muhabbette ol özellikle bayan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazamsar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarının onu sevdiğimden haberi yok.

Zaten dün de onu sordu diğer kızlarla konuşuyorsun sonra bana seni seviyorum diyorsun seni nasıl samimi bulabilirim dedi.

Daha sonra az daha konuştuktan sonra ben seni unutamam diyince oda inşallah unutrsun dedi
  • quote:

Zaten dün de onu sordu diğer kızlarla konuşuyorsun sonra bana seni seviyorum diyorsun seni nasıl samimi bulabilirim dedi.

Daha sonra az daha konuştuktan sonra ben seni unutamam diyince oda inşallah unutrsun dedi

Samimi bulamazmış mış başından atmış seni sende arabeske girmişsin

Kızın senle işi yok olmaz öyle kafa yapıyor yazma sen ona hiç bişey erkek ol dik dur o sana yazarsa da ezik olma ağır ol sınra kalkıyor bi yerleri işte böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok yüz verme hata yapıyorsun seni çantada keklik olarak görüyor seni istediği gibi yönetmesine izin verme sınıfta başka kızlarla aranı iyi tut bakışma sakın umursama yani emin ol işe yarar hatta o senin peşine düşebilir.Yok seni çok seviyorum sensiz yapamam dersen hata yaparsın sakın böyle bir hataya düşme.Soğuk davran her zaman ilgisini çekecektir.Sen mesaj yazma eğer o yazmaz ise ha baktın sen onu takmıyorsun onun da umurunda değil yani istemiyorsa da seni çok takma kafaya unutursun yani zor değil başlarda zor gelebilir gerçekten seviyorsan ama senin değerini bilmeyen bir insan için uğraşmaya değmez emin ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HANR -- 24 Kasım 2014; 15:11:28 >

• Önünde ki maçlara bakacaksın artık.
  • Eyvallah beyler.

Çok yardımınız dokundu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.