Şimdi Ara

SEVABINA YARDIM EDİN!!!menü problemi acil yardım lütfen....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce bu subject varsa özür dilerim aradım ama bulamadım...
    installer dan yeni programlar yükledim fakat eski programlarım yok oldu.... muhtemelen gözükmüyorlar onları menüde nasıl gösterebilirim lütfen yardım ediniz... (işin pis tarafı installer da yok oldu menüden!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ötekiberiki -- 13 Şubat 2008; 23:38:53 >

• Menu hareketlidir, ana menuyu parmağınızla kaydırarak diğer masaüstüne geçebilirsiniz.
  • Hey maşallah moon daha telefon eline geçmeden böyle, geçince kim bilir neler olacak
  • arkadaşlarım normalde menü hareketlidir evet de benimki sabit ana menü işin garibi o işte :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ranilin

Hey maşallah moon daha telefon eline geçmeden böyle, geçince kim bilir neler olacak

Valla okuya okuya hatim indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonwalker_arc -- 13 Şubat 2008; 23:26:23 >
  • customize kullanıyorsanız icon order bölümündeki göz işaretini kapatın
  • sevgili apple_store malesef yüklememiştim onu.. başka bi fikriniz var mı
  • installerda programları uninstall bölümünde görebilio musun bir de bazı programları yüklersin sistem içindir o yüzden ikon olarak summerboard a düşmezler böyle programlar mı yükledin acaba
  • hocam installer da yok oldu.... installer olsa uninstall edip halledicem de :(
  • Eğer installer da yok olduysa restore yapmanız gerekir artık
  • way anasını ya.. evet bende bundan korkuyodum sanırım tek çözüm bu... napalım vatan saolsun
  • Maalesef öyle canınız sağolsun..
  • son bi soru daha sorsam kusura bakma hocam...
    benim alet 1.0.2 , şimdi itunes la restore etsem tutturdu yeni update edipte restore liim diyo.. bu zamanda kırma işlemiyle falan uğraşmam gerekicek.... telefondan restore etmenin yolu varmıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.