Şimdi Ara

seste cızırtı sorunu acil yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pazar günü bir sistem topladım ve pazartesi teslim aldım. Bütün sürücülerini güncelleştirdim ve windows 7 ninde bütün güncelleştirmelerini yaptım fakat sorunu halledemedim. Masaüstündeyken, media player dan müzik dinlerken veya youtube dan müzik dinlerken hiçbir cızırtı gelmiyor fakat oyun oynarken arkadan cızırtı veya gürültü gibi birşey geliyor. Oyunu alttab yaptığım zaman cızırtı geçiyor ama oyuna döndüğümde tekrar başlıyor. Belki mass effect 3 ten hatadır dedim nfs yükledim üstüne onu denedim aynı sorun ondada var. İlginç olan oyun oynamazken cızırtı veya gürlütü gibi birşey gelmiyor hoparlörden ama oyunlarda böyle bir sıkıntı yaratıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim 2 gündür bu sorunun cevabını arıyorum fakat bulamadım. Sistem aşağıdadır:

SAMSUNG
    SH-224BB 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI SİYAH (Kutusuz)

CORSAIR
    8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram

WD
    3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

INTEL
    Core i5 3570K Soket 1155 3,4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci

MSI
    Z77A-GD55 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) hdMI&DVI Anakart

ASUS
    GTX660 Ti DirectCU II GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı

XIGMATEK
    BALDER INTEL LGA775/1156/1366 & AMD 754/939/940/AM2/AM2+/AM3 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

CORSAIR
    CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH KASA

• up
  • hakkaten cok ilginc... takip ediyorum...
  • abi kafayı yemek üzereyim yani o kdr para verip alıyorum böyle bir sorunla karşılaşıyorum ve çözümüde 2 gündür bulamıyorum :S
  • bu arada cikan ses ? mekanik bi ses mi ( yani kasa icinden mi geliyor) yoksa windows ortamindan mi geliyor, hoparlorden falan mi?
  • hoparlörden geliyor 2 farklı hoparlörde denedim 2sindede aynı sorun acaba birisi bozukmu dedim ama değil ve sadece oyunlarda böyle bir sorun olması dahada ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.