Şimdi Ara

Sessiz! kasa önerisi fiyatta 60USD+kdv yi geçmeyecek çık çıkabilirsen işin içinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yarın pc toplıycam özellikler şöyle

amd am2 x2 4000+
    asus nvidia nforce 430 anakart
    twinmos 1gb ddr2 800
    ekrankartında hala kararsızım..
    kasada hala kararsızm..

dier bileşenler var zaten..

yalnız kasa COK onemli sessiz olmasi lazim,..

• 60$+kdv'ye çok seçenek yok ne yazıkki. Asus TA serisi diyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan

60$+kdv'ye çok seçenek yok ne yazıkki. Asus TA serisi diyeceğim

saol arkadaşım bende sanırım o dediinden alacaım başka seçenek yok inşallah çok ses yapmıyodur sanırım 12 cm fan var fazla ses yapmaz inş..
  • 300 watt psu ve micro atx/flex atx anakart işinizi görürse benim önereceğim tek kasa aopen h420b dir, büroda vardı bir tane, bir keresinde bilgisayarın başına oturdum düğmesine bastım ışıklar bir iki yandı söndü bilgisayar açılmadı, kullanan arkadaşa sordum makinede bir sorunmu var açılmadı diye güldü çocuk yok abi o zaten çalışıyordu sadece ekran kapalıydı sen düğmeye basınca komple kapandı dedi bu arada kasa masanın üzerinde ve 30-40 cm uzağımdaydı gördüğüm en sessiz kasadır diğer bir avantajıda çok ufak boyutlarıyla fazla yer kaplamaması hatta büroya hırsız girdiğinde bunun bigisayar kasası olacağına ihtimal vermemiş olsalar gerek herşeyi silip süpürmüşler bir tek bu kalmış

• 120 mm egzost fanı olan kasa al yoksa böyle kasa aldıktan sonra fanı değiştir.

80mm fanlar çok ses çıkartıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yattara 61

120 mm egzost fanı olan kasa al yoksa böyle kasa aldıktan sonra fanı değiştir.

80mm fanlar çok ses çıkartıyor.

TT mambonun 120 mm fanı felaket,benden söylemesi motor gibi çalışıyor namussuz fan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.