Şimdi Ara

Sesimi Duyan Varmı?PC Donuyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc p4 1024 gigabyte anakart 20gb harddsik 256mb ekran kartından oluşan sistemim 15-20 dakika çalıştıktan sonra donuyor.Poweri değiştim düzelmedi.Ayrıca açma düğmesi normal çalışmıyor,lambası yanmıyor.basılı tutuyorum pc yi kapatmıyor.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Lütfen acil ve hızlı yardım bekliyorum.Sesimi duyan varmı?

• dostum donanımla ilgili bir sorunun yok galiba olsa hiç açılmazdı dikkat et iki antivirüs kullanıyor olabilirsin ya da harddiskini rahatlatman gerek
  • power düğmesi çalışmıyorsa kablolarda bağlantı sorunu olabilir veya anakartta sorun vardır.Birde harddiskin bozulmuş olabilir
  • Ben o gigabyte ın var ya an..
    neyse kardesım powerda sorun yok dıyorsun...
    oncelıkle gelen akım topraklımı onu bı kontrol et .. driverların durumu ne ekran kartının ve anakartının chıpı ne cakısma varmı yokmu bakmak lazım bunlara ayriyetende kullandıgın guvenlik programını da kontrol et..
    bi ihtimalde makine donuyorsa hdd ısıgı yanıyor demıssın demekkı hala verı okudugunu sanıyor ama islemci gelen veriyi sonlandıramadıgı ıcın arkadan gelen verılerı hddnın cacheındede bekletıyor olabılır bunu nezaman yapar fiziksel ram miktarını astıktan sonra... bir ccleanerla temizle defraq yap chdsk yap.. yada virus yemis ve virus tarafından okunan dosyalar engelelnıyor olabılır... spyware doctor indir kur tararttır bana p.m at guncel key verıyım. cunku bu birsuru seyden olabilir hepsini denemelisin....
  • ilginize teşekkür ederim.Söylediklerinizi yapacağım.Sonuçu burada yazarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.