Şimdi Ara

Ses Sorunu Bakabilirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar pc ye format attım tüm driverlari kurdum java flaşh full kurulu...
    Winamp,M.Player diğer muzik video izleme prgramlarındann ses geliyor fakat Netten Vİdeo izlerken ses gelmiyor..
    İşin garibi ise 5+1 var İnternetten video izlerken ses gelmiyor kulaklığı takıyorum kulaklığa ses geliyor nedendir acaba bu sorun ?
    Teşekkürler

• Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz.Değişik tarayıcılar denediniz mi?
  • --------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ufak bir regedit ayarı ile problem çözülüyor.
    Alttaki adımları takip edin:

1-BAŞLAT'tan çalıştır'ı tıklayın ve regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisine girin.
    2-Sol taraftaki menüyü kullanarak;
    Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\microsoft \Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'a kadar ilerleyin.
    3-Sağ taraftaki pencerede boş bi yere tıklayarak YENİ ardından DİZE DEĞERİ ni tıklayarak satır ekleyin. Satırın ismini wavemapper olarak değiştirip ENTER'a basın. Böylece Adı wavemapper, Türü REG_SZ olan bir satır eklemiş oldunuz. wavemapper ismine çift tıklayın, size değer verisi girmenizi isteyen bir pencere açılacak. Buraya msacm32.drv yazın ve Tamam'ı tıklayın. Eklemiş olduğunuz satırın son hali şöyle olacak:

wavemapper REG_SZ msacm32.drv

4-Kayıt defteri düzenleyicisini kapatın.
    5-Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek olmadığı için arkanıza yaslanın ve videoların keyfini çıkarın.

Böyle bir çözüm var bunu denersen eğer düzelebilir. DAha önce denenmiştir. Tabi sizde düzelme olmaz ise farklı çözümlere yönleniriz.

• ÇÖZÜM 2

İnternet Explorer>Araçlar>>İnternet Seçenekleri>Gelişmiş>>WEB Sayfalarındaki Sesleri Çal Seçenegi secilimi bakarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki41

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz.Değişik tarayıcılar denediniz mi?

Explorer ve Mozillada denedim...Olmadı malesef

quote:

Arkadaşlar ufak bir regedit ayarı ile problem çözülüyor.
    Alttaki adımları takip edin:

1-BAŞLAT'tan çalıştır'ı tıklayın ve regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisine girin.
    2-Sol taraftaki menüyü kullanarak;
    Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\microsoft \Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'a kadar ilerleyin.
    3-Sağ taraftaki pencerede boş bi yere tıklayarak YENİ ardından DİZE DEĞERİ ni tıklayarak satır ekleyin. Satırın ismini wavemapper olarak değiştirip ENTER'a basın. Böylece Adı wavemapper, Türü REG_SZ olan bir satır eklemiş oldunuz. wavemapper ismine çift tıklayın, size değer verisi girmenizi isteyen bir pencere açılacak. Buraya msacm32.drv yazın ve Tamam'ı tıklayın. Eklemiş olduğunuz satırın son hali şöyle olacak:

wavemapper REG_SZ msacm32.drv

4-Kayıt defteri düzenleyicisini kapatın.
    5-Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek olmadığı için arkanıza yaslanın ve videoların keyfini çıkarın.

Böyle bir çözüm var bunu denersen eğer düzelebilir. DAha önce denenmiştir. Tabi sizde düzelme olmaz ise farklı çözümlere yönleniriz.

Bunuda denedim buda olmadı..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.