Şimdi Ara

Ses sistemi tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadaşLar 250 YTL ' e kadar bir bütçem var...
    KaLiteLi bir ses sistemi aLmak istiyorum.ÖzeLLikLe fiLm izLerken sinemadaki gibi efekt verenLerden :)
    Ayrıca oyun oynanabiLir , müzikte dinLenebiLir türden...

Birkaç modeL tavsiyesi aLdım.Creative inspire T6060 veya Logitech x530 , x540 vs....

Ayrıca gene bu sistemi tamamLayacak bir ses kartı tavsiyeniz nedir? Ben gene Creative Audigy ZS2 düşünüyorum
    ama sizinde tavsiyeLerinizi aLmak isterim.Şimdiden tşkLer iLgi , aLâkanız için...

• valla 2+1 olacak ama butceyi birazdaha arttırıp altec lansing mx5021 i tavsiye edicem veya 2.elde 250 liraya bulman mumkun gigaworks thx550 işini görür karar senin ama daha cok seçenek verecektir diğer arkadaşlar
    kolaygelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: @vonalı

valla 2+1 olacak ama butceyi birazdaha arttırıp altec lansing mx5021 i tavsiye edicem veya 2.elde 250 liraya bulman mumkun gigaworks thx550 işini görür karar senin ama daha cok seçenek verecektir diğer arkadaşlar
    kolaygelsin

Dostum önceLikLe tşkLer cvbın için... 2+1 ses sistemi düşünmüyorum... O yüzden ALteci pas geçtim...
    Creative Megaworks thx550 ' i arastırdım.SağLam bir ses sistemi fakat fiyatı cok uçuk.Bütçemi aşıyor...

Bütçem doğruLtusunda Creative inspire T7900 7.1

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=256&productid=bd60055

Ürünü araştırdım gayet dengeLi ve fiyatına göre çok iyi bir ses sistemi...
    Tabiki sağLam bir ses kartıyLa kuLLanmak şartıyLa ;) ŞuanLık bunu düşünüyorum fakat
    tavsiyeLerede açığım haLâ bekLemedeyim yani

• lagitech x540 memnun kalırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.