Şimdi Ara

ses driver sorunu A200 1AH XP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ses olayını çözemedim başlıklarıda kurcaladım ama kesin birşey yazılmamış vistaya geri dönmek üzereyim bu olayı çözen arkadaşlar varmı bir yardım etselerde lanet vistaya dönemsem?!

• kardeş bunun yüzünden ben de xp i kaldırdım. ne yapacağız bilemiyorum
  • eyvallah kardeş bende başlıyayım vistayı geri yüklemeye ozaman yapıcak bişey yok anladığım kadarıyla.İlgine sağol
  • valla kimse doğru düzgün yükleyemedi galiba xpyi ama ben birinin sanki yükledim tam olarak kullanıyorum dediğini hatırlıyorum nerdeydi acba o hangi topivteydi yahu?hatırlayamadım
  • Valla bende de aynı sorun var. Bir türlü tanıtamadım ses kartını
    Olmazsa harici USB bağlantılı ses kartı alacağım. Vistaya geri dönmekte adamı delirtir
  • vistayı geri yükledim arkadaşlar ısınmaya çalışıcam artık yapıcak bişe yok :(
  • yaw vistayi kurunca pentium3 ,650 mhz ,256mb ram kullaniyormuşuz gibi oluyor.:(
  • vista çok kötü ya xp ile devam edin yapacak bişeyiniz yok! arkadaşımdada aynı sorun var. toshiba a200 serisi aldı. vista yüklüydü hemen xp ye geçti. ses kartını tanıttı fakat bu seferde ekran kartını tanıtamıyor. 2 aydır böyle kullanıyor. ekran kartını tanıtamadı. oyun da açmıyor pişman oldu vista aldım die. daha öncede söledim vista almayın hazır xp yüklü al dedim dinlemedi. benimki xp yüklü hazır geldi. düşünerek aldım vista yerine xp li aldım şansım varmış bende vista ile başıma dert açmaktan kurtuldum...

vistaya alışmanız gerekcek ....

firmalar niye vista yüklü laptop veriyorlarki? müşterilerin seçme hakkı olsun yeter xp mi vistamı die seçsinler.

düzeltme:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtecpower -- 29 Eylül 2007; 21:20:46 >
  • kahrolsun vista.
  • ya arkadaşlar gerçekten çok mu kötü yani acayip bi fark mı var vista ile xp arasında?kısaca açıklayabilir misiniz birisi pentium3 gibi falan oluyor demiş o kadar da değildir heralde yoksa o kadar mı?
  • yaa arkadaşlar ben bi iki arkadaşa yardım etmiştim bu konu hakkında xp driverlarini tanıtmışlardı bayaa oldu sonra onlardan ses seda çıkmadı ama şunu bir denerseniz xp de sevinirim uyması lazim bunun bende tam toparlanıp sizlere yardımcı olamıyorum bu aralar kusura bakmayın

Arkadaşlar ses için şu linkteki iki dosyayı indirip denermisiniz lütfen

http://rapidshare.com/users/RI0XOO

kb888111xp2tr.exe önce xp ye bunu kurun sonrada indirdiğiniz driveri kurun
    **** yazan yere malum site olan rapid.share yazın aradaki noktayı silmeyi unutmayın
  • ekran kartında hiçbi sorun yok arkadaşım toshibanın sitesindeki driver uyuyor ama ses konusunda çözüm yok toshibanın sitesinde tanıyor ses olayını fakat hoparlörden ses gelmiyor realtek olarak görmüyor felan çıldırttı beni dedim laptopu kırmamaktansa vistaya geri döneyim bari alışıyorum gibi pentium3 lük bi durumu yok arkadaşlar ama xp de daha hızlı tabiiki düşünün 2 gb ramin %49 unu felan kullanıyor.zırtp pırt izin ver olayınında çözümü varmış güvenlikten.Sonuçta vistayada alışmak zorundayız arkadaşlar. :) İyimser yaklaşmaya çaışıyorum yoksa sıyırıcam
  • evet güvenlikten bir ayarı varmış galiba kapatınca sormuyormuş birşey geleni gideni alıyormuş içine
  • en sonunda ses olayını aşabildim. MSHDQFE\Win2K_XP\us\ içindeki güncelleştirmelerden çalışanını kurun, zaten biri çalışyor. bir de ses için verilen driver klasöründeki setup.exe dosyasını çalıştırın. ekran kartı da tamam ama kamera, wireless ve anlayamadığım bilinmeyen aygıtlar var.
  • ses haricinde herşey şalışıyordu bende ama 2 tane PCI aygıt bilinmiyordu çözemedim ne olduğunu web cam ve wireless düzgün çalışıyordu bende ses çözüldü demek yüklemek lazım xp yi tekrardan yaa saol paylaşım için kardeş
  • kullanıcı hesaplarına girin ...kullanıcı hesap denetimini kapat ı seçin o zırt pırt çıkacak sorun düzelecek.Ben xp yi kurdum herşeyi sorunsuz yüklendi ve sizin bu kadar yapamamanıza karşın birdaha silip kurayım dedim yine yüklendi ya neyi yüklemeyemiyorsunuz anlamadım kardeş.Elimde sıfır xp toshiba laptop var 2-3tane daha isterseniz yükleyip yolluyayım almak isteyenlere...Xp li almak isteyene yükleyip yollarız.Bendekiler sorun çıkartmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BorckaArtvin

kullanıcı hesaplarına girin ...kullanıcı hesap denetimini kapat ı seçin o zırt pırt çıkacak sorun düzelecek.Ben xp yi kurdum herşeyi sorunsuz yüklendi ve sizin bu kadar yapamamanıza karşın birdaha silip kurayım dedim yine yüklendi ya neyi yüklemeyemiyorsunuz anlamadım kardeş.Elimde sıfır xp toshiba laptop var 2-3tane daha isterseniz yükleyip yolluyayım almak isteyenlere...Xp li almak isteyene yükleyip yollarız.Bendekiler sorun çıkartmıyor

Borckartvin madem sorunsuzca xp kurabiliyorsun. Burda hangi yolları izleyerek ve hangi driver larını kurduduğunu yazarak açıklarmısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: theturk1987

quote:

Orjinalden alıntı: BorckaArtvin

kullanıcı hesaplarına girin ...kullanıcı hesap denetimini kapat ı seçin o zırt pırt çıkacak sorun düzelecek.Ben xp yi kurdum herşeyi sorunsuz yüklendi ve sizin bu kadar yapamamanıza karşın birdaha silip kurayım dedim yine yüklendi ya neyi yüklemeyemiyorsunuz anlamadım kardeş.Elimde sıfır xp toshiba laptop var 2-3tane daha isterseniz yükleyip yolluyayım almak isteyenlere...Xp li almak isteyene yükleyip yollarız.Bendekiler sorun çıkartmıyor

Borckartvin madem sorunsuzca xp kurabiliyorsun. Burda hangi yolları izleyerek ve hangi driver larını kurduduğunu yazarak açıklarmısın.

arkadaşın dediği gibi paylaşırsan seviniriz

• ya kardeş hangi yolu falan yok ses driverini install ediyorum bende çalıştı.Şimdi merak ettiğim şey bu ürünlerin sürümünde bazılarındamı hatalar var.Bende neden çalışıyor şimdi ben kafaya taktım.Kendim bilgisayar satıcısıyım.Merak ettim stoğumdaki diğer A200 1AH ı da açtım kutusundan denedim.ondada çalıştı.Bendekilerdemi bir anormallik var acaba.Haydaa....
  • Hocam kendi bilgisayarım için konuşayım ;
    ses kartının sürücüsü Toshiba nın sitesinden indirilip kurulduğunda ve ardından bilgisayar tekrar başlatıldığında ses çıkmama problemi çözülmüyor. Sürücü yüklenmesine rağmen hala ses aygıtı yok diyor. Yani en azından benim ve forumdaki aynı sorunu yaşayan 3-4 arkadaş için bu böyle.

Artık ben de şüphelenmeye başladım. Bizim bilgisayar da mı problem var diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxL_aq -- 1 Ekim 2007; 3:27:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.