Şimdi Ara

SERVİSE GİDEN GALAXY S3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ANLIYACAĞINIZ ÜZERE S3 ÜMÜ BUGÜN İTİBARİYLE SERVİSE VERMİŞ BULUNMAKTAYIM CİHAZIMDA ŞEBEKE PROBLEMİ YAŞADIM YAZILIMLA DÜZELTEMEYİNCE SAMSUNG SERVİSİNE VERDİM . .ŞİMDİ SORUM ŞU OLACAK CİHAZIMDAKİ PROBLEM YÜZDE 90 DONANIMSAL ŞİMDİ BU CİHAZIN İÇİ AÇILACAK BELKİ ANA KARTI DEĞİŞECEK BELKİ BAŞKA BİR PARÇASI ÇEVREMDEKİ İNSANLAR İÇİ AÇILIRSA DEĞİŞİM İSTE KABUL ETME DİYORLAR SİZİN GÖRÜŞÜNÜZ NEDİR ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKİR ?

• Anakartı değişerek sana geri gelir değişim biraz zor gibi
  • bence açılan bir maldan artık hayır gelmez çünkü ben son 10 yılda aldığım birçok teli servise götürdüm ve sonra başka arızalar çıkmaya başladı.bide servise tel veriyorsun içini açtıktan sonra adamlar kapatamıyor doğru dürüst özellikle bunu teleservice de çok yaşadım hep tam kasayı oturtmadan vidaları sıkıyorlar böyle olunca kasada ayrık oluyor. inşallah sende aldıktan sonra sıkıntı yaşamazsın ,hevesin kaçmaz.
  • aynı sorundan cihazım yenisiyle degişti haberin olsun kadıköy servisine vermiştim bende takriben 10 gün gibi bişi sürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganadon

aynı sorundan cihazım yenisiyle degişti haberin olsun kadıköy servisine vermiştim bende takriben 10 gün gibi bişi sürüyor

4 parça sipariş etmişler onların gelmesini bekliyorlarmıs parcaları değişicekmniş bi sıkıntı yaşarmıyım
  • yasamassın sanırım sonucda degiştirilebilinen parcalar benzer sorun olursa eger ama mutlaka degişim iste zorluk cıkarmıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganadon

yasamassın sanırım sonucda degiştirilebilinen parcalar benzer sorun olursa eger ama mutlaka degişim iste zorluk cıkarmıyolar

bakalım parçaları beklioruz telefonu elime alıym bi 10 gun içinde herhangi bi sorun yaşarsam paylaşıcam burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: brci

EVET ANLIYACAĞINIZ ÜZERE S3 ÜMÜ BUGÜN İTİBARİYLE SERVİSE VERMİŞ BULUNMAKTAYIM CİHAZIMDA ŞEBEKE PROBLEMİ YAŞADIM YAZILIMLA DÜZELTEMEYİNCE SAMSUNG SERVİSİNE VERDİM . .ŞİMDİ SORUM ŞU OLACAK CİHAZIMDAKİ PROBLEM YÜZDE 90 DONANIMSAL ŞİMDİ BU CİHAZIN İÇİ AÇILACAK BELKİ ANA KARTI DEĞİŞECEK BELKİ BAŞKA BİR PARÇASI ÇEVREMDEKİ İNSANLAR İÇİ AÇILIRSA DEĞİŞİM İSTE KABUL ETME DİYORLAR SİZİN GÖRÜŞÜNÜZ NEDİR ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKİR ?

ne yapman gerekir direk değişim istemen gerekir.

en yakın zamanda hatta şuan kaldır telefonu değişim istiyorum diye ara.

en fazla ne olur adam değiştirmez içini açar yani şu anki durum ki senin değişime hakkın var bence direk ara bian önce değişim iste için rahat etmez başka türlü kaybedeğin bişey yok ;)

• İstanbul bakırköy servisine verdiysen bir sorun yaşamazsin diye düşünüyorum.Daha önce ekran ve çerçeve değişti benim telefonun tertemiz bi şekilde değişim yapıldı iade edildi.Umarım servisten dönünce memnun kalirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

quote:

Orijinalden alıntı: brci

EVET ANLIYACAĞINIZ ÜZERE S3 ÜMÜ BUGÜN İTİBARİYLE SERVİSE VERMİŞ BULUNMAKTAYIM CİHAZIMDA ŞEBEKE PROBLEMİ YAŞADIM YAZILIMLA DÜZELTEMEYİNCE SAMSUNG SERVİSİNE VERDİM . .ŞİMDİ SORUM ŞU OLACAK CİHAZIMDAKİ PROBLEM YÜZDE 90 DONANIMSAL ŞİMDİ BU CİHAZIN İÇİ AÇILACAK BELKİ ANA KARTI DEĞİŞECEK BELKİ BAŞKA BİR PARÇASI ÇEVREMDEKİ İNSANLAR İÇİ AÇILIRSA DEĞİŞİM İSTE KABUL ETME DİYORLAR SİZİN GÖRÜŞÜNÜZ NEDİR ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKİR ?

ne yapman gerekir direk değişim istemen gerekir.

en yakın zamanda hatta şuan kaldır telefonu değişim istiyorum diye ara.

en fazla ne olur adam değiştirmez içini açar yani şu anki durum ki senin değişime hakkın var bence direk ara bian önce değişim iste için rahat etmez başka türlü kaybedeğin bişey yok ;)

artık cok gec dun konustum 4 parca sipariş edilmiş bgnde msj geldi cihaznızn tamiri tamamlanmıştır diye daha arıyamadım ama arayıp sorucam yani samsung servisi diye güveniyorum ama bi anlık dikkatsizliğe bakar yanlıs monte etmek yada baska bişey artık güvenmek zorunda kaldım bildigim kadaryla 3 kez aynı sorunu yapmadıgı sürece değişim yapmıyorlarmıs

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

İstanbul bakırköy servisine verdiysen bir sorun yaşamazsin diye düşünüyorum.Daha önce ekran ve çerçeve değişti benim telefonun tertemiz bi şekilde değişim yapıldı iade edildi.Umarım servisten dönünce memnun kalirsin.

kardeşim kocaelide yasıorm burda izmitte samsungun ana servisi var oraya verdim işte bakalım samsung.com.tr destek bolumunde cihaz tamiri tamamlandı diyo bugun arycam sorucam olmussa yarın alıcam
  • evet şimdi konustum cihazın ana kartı değişmiş alabilmem için Ankaradan yeni IMEI numarası bekliyorlarmıs hadi hayrlısı
  • ya bir benimkini degistirmediler galiba

yazilim guncellemesi yaptik dediler dun telefonda

zaten ben bütün yazılımları denemiştim kesin tamir etmediler
  • Ana menü tuşuna basılı tutunca açılan görev yönetici kısmı acılmıyor yada hemen kapanıyor. 3 kez servise gitti ve yapılamadı hala devam ediyor ve bende değişim talebinde bulundum yapmadılar. istanbul servis merkezini aradım anlattım durumu değişim hakkınız var servise bilidirin diye. servis e gidiyorum orası tekrar alalım servise diyor yani 4. kez.

Şikayet edeceğim TSHH ne. Bu servisi şikat edebilir miyiz. Yada Şikayetin muhatabını kimi yazacağım TSHH ye vereceğim dilekçede.
    Teşekkür şimdiden.
  • arkadaslar diretin benim cihaz 4 günlüktü verdim degiştiler tabi teknisyeninde o yönde rapor sunması gerek
  • tamir olmadığına dair rapor tut aldığım yer değiştirecek hemen diyorm. olmaz diyor. illa tamir edeceğim diye ısrar ediyor. bide kalkıp tamiri daha masraflı diyor. allahım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_g88

tamir olmadığına dair rapor tut aldığım yer değiştirecek hemen diyorm. olmaz diyor. illa tamir edeceğim diye ısrar ediyor. bide kalkıp tamiri daha masraflı diyor. allahım ya

ya benmde ana kartı değiştirdiler cihazın tamiri tamamlanmıs ama IMEI nosu bekliyormus ne yapmam lazım ne kadar beklycem abi ben bu cihazı servis size bi süre söyliyemem diyor
  • Normalde 20 iş günü. 2 kez erkan değişti benim ( ne alaka ise ) hala olmadı. sırf sorumsuzluk başka yollar bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.