Şimdi Ara

Servis Sağlıyıcısı öneri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet taahhüt üm bitti. Yeni bir servis sağlıyıcısı düşünüyorum fakat forumda hangisine baksam kesilmeler devamlı mecut sorunlara çözüm bulunamamakta.

Yaklaşık 10 yıldır ttnet teyim. Sokağımda fiber alt yapısı yok hangi sağlıyıcıyı öneririsiniz ?

Şu anda 89 tl ye ttnet 16 mb limitsiz ve ev telefonu için teklif sundu.

Not: Servis sağlıyıcısını taşıycam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinless34 -- 28 Şubat 2020; 16:30:29 >

• up
  • Turknet baktınız mı?
    En azından aynı altyapıya daha düşük ücret verirsiniz.
  • Ben türknet tavsiye ederim. Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.

Bir ay ücretsiz kullanım için;

✓Davet kodu: UUE71TN49PMS

✓Başvuru linki:https://turk.net/p/UUE71TN49PMS
  • Taahhütsüz Millenicom neden denemiyorsun? 1 ay bedavada var. 79 TL ye 35 mbit sınırsız veriyor. ttnet ile de aynı hızları alıyorsun.....

Millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hp_anka

Ben türknet tavsiye ederim. Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.

Bir ay ücretsiz kullanım için;

✓Davet kodu: UUE71TN49PMS

✓Başvuru linki:https://turk.net/p/UUE71TN49PMS
    Türknet i düşünmüyorum arkadaşlarımın sorunlarını ve forumda devamlı şikayet mesajlarını gördükçe.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakLEE

Taahhütsüz Millenicom neden denemiyorsun? 1 ay bedavada var. 79 TL ye 35 mbit sınırsız veriyor. ttnet ile de aynı hızları alıyorsun.....

Millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
    İnceliyorum. Teşekkürler.
  • Yav iss sorana kod paylaşmak için turknet ve milenicomdan memnunum diyenler var
    Kod olmasa onu da yazmalar heralde...
  • Millenicom dan hoşnut olmadım bir çok şikayet mevcut muhatap bulunması zor oluyor denilmekte.

Ttnet te devam gibi geliyor.
  • Alternatif ISS olarak düşünmüyorum demişsiniz ama Türknet öneririm tabi bölgenizde Türk Telekom altyapısı/ekipleri iyi ise. Ben 2 yıldır kullanıyorum.

O yada bu kimi seçerseniz seçin altyapıda bir sorun olduğunda hepsiyle Türk Telekom ekipleri ilgilenecek. Bağlatmak istediğiniz bir hız seçeneği ve bütçeniz varsa daha detaylı bilgi verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miga

Alternatif ISS olarak düşünmüyorum demişsiniz ama Türknet öneririm tabi bölgenizde Türk Telekom altyapısı/ekipleri iyi ise. Ben 2 yıldır kullanıyorum.

O yada bu kimi seçerseniz seçin altyapıda bir sorun olduğunda hepsiyle Türk Telekom ekipleri ilgilenecek. Bağlatmak istediğiniz bir hız seçeneği ve bütçeniz varsa daha detaylı bilgi verebilirim
    Maalesef ekip kötü. 16 mb limitsiz sınır 75-85 civarı düşünüyorum ev telefonu içinde olacak şekilde.
  • sinless34 kullanıcısına yanıt
    Türknet dışındakiler ev telefonu veriyor mu bilmiyorum. Araştırın bi. Ekip kötüyse yüzünüz gülmeyecektir hiç bir şekilde Türk Telekom olmadığı için firmanız pek ilgilenmiyorlar genel tavırları o şekilde. Özel mesaj gönderdim size
  • Ne yaparsan yap türknet'e bulaşma söyledikleri hızı alamayacaksın büyük ihtimal zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.