Şimdi Ara

Server tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili dh mensupları össnin artık sonra ermesi ve bölümümün ingilizce olmasından dolayı silkroada tekrar dönüyorum.sizlerden ricam bana çok fazla gelişen kişinin olmadığı bir server soylemeniz iyi oyunlar

• Malazgirt Türk Serveri yeni açıldı diyecem ama sen hem yabancı arkadaşlar bularak ingilizce geliştirecem diyosun Apollo
  • çok saol hocam ya.evet dediğin gibi bana ingilizce lazım oynamaya oynamaya yazışma yeteneğimizi kaybetmişiz apolloda başlayayım o zaman ben teşekkürler
  • En yeni server Malazgirt(TR) bugün itibariyle 8gün oldu açılalı.Ama dakika başı Türk'e rastlamak istemiyorum,globallerin çoğunun Türkçe olmasını istemiyorum diyorsan Malazgirt serverından bir önce açılan Helios.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinmasua

çok saol hocam ya.evet dediğin gibi bana ingilizce lazım oynamaya oynamaya yazışma yeteneğimizi kaybetmişiz apolloda başlayayım o zaman ben teşekkürler

Apollo 37.
    Helios 38.
    Malazgirt 39. server.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaI

quote:

Orijinalden alıntı: Jinmasua

çok saol hocam ya.evet dediğin gibi bana ingilizce lazım oynamaya oynamaya yazışma yeteneğimizi kaybetmişiz apolloda başlayayım o zaman ben teşekkürler

Apollo 37.
    Helios 38.
    Malazgirt 39. server.

teşekkürler hocam.bu ikisinden birinde başlıyım o zaman.apollo yada helios
  • Apollo'da ufak fiyatlara Chinese Str charlarım var henüz silah mastery uplanmamış,birini sana satabilirim...
    100'e kasarım diyorsan guildimizde DH'den arkdaşlarımız var ve muhabbet olduğu zaman eğlenceli geçiyor...Jangan FW sahibi uniondayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: YateQo

Apollo'da ufak fiyatlara Chinese Str charlarım var henüz silah mastery uplanmamış,birini sana satabilirim...
    100'e kasarım diyorsan guildimizde DH'den arkdaşlarımız var ve muhabbet olduğu zaman eğlenceli geçiyor...Jangan FW sahibi uniondayız

silk alıp 0dan kendim kasmayı planlıorm.ama teşekkürler teklif için yinede
  • Ares(New)Hafta İçi Maximum yarım saatte girio Ama Hemen Hemen Dhde Tanınan İnsanlar Apolloda^^ Aslında BEnde Apolloya Geçmek İstiyorum Ama El emeği Göz Nuru 86Blade ÇArım Var Bırakmak İstemiyorum.
  • Helios ve Malazgirtten ziyade Apollo yı öneririm, oyuncusu ve çekişmesi güzel bir server

Edit: Hotanda kasmaya başladığında yeri gelecek slavelerden nefret edeceksin ama herşeye değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 25 Kasım 2009; 14:06:34 >
  • Apollo'ya geL serverLara girmekte fazLa sıkıntı çekmessin Unique KovaLamacası güzeL oLuyor
  • teşekkürler arkadaşlar apolloda başlama kararı aldım sayenizde tek sorun şu ki daha preyi almadım ve bu oyuna girememek beni deli ediyooorrr eskiden bu kadar deildi 3saattir giremiorm:D
  • arkadaşlar premi ve sp ticketimi aldım çok şükür:D warrior açtım.dh olarak apolloda bir guildimiz varmı? varsa lwl sınırı varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.