Şimdi Ara

Server Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her zaman netten sorunsuz cs oynarken artık server ekleyemiyorum. Add server deyip ip yazdığımda server eklenmiyor. Geçen hafta böyle bir sorunla karşılaştım. Bilgisayara format atınca düzeldi fakat yine aynı sorun var. Neden kaynaklanıyor olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lali -- 13 Ağustos 2008; 18:26:50 >

• sorunun steamclient2 hatası. Aynı sorun bendede vardı farklı ıpler kullanmayı dene veya Cs kurarken Steam özelliğini kur nonsteam değil
  • Aynı kurulumu yaptığım halde sorun veriyor. Yani iki gün önce server ekleyip girebiliyordum. Herhangi bir değişiklik yapmadığım halde şu an server ekleyemiyorum.
  • Counter-Strike 1.6 v7 full > sonra cs16patch_full_v26 > sonra tr yama kur. Hata veriyosa sorun dosyadan

Kurmuş olduğun setup'ta hata var bozuk dosya anlıyacağın netten çektin büyük ihtimal az önce yazzdığına qöre !!
    Nette olan exe. çoğunda hata varwww.oynasana.com 'dan sorunsuzca indirebilirisiniz!!
    Cd keyden olabilir.
    Virüs programıda engelliyor olabilir benden bukadar arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coming -- 13 Ağustos 2008; 20:31:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.