Şimdi Ara

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
16
Favori
13.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet kılıfına fazla ücret ödemek istemeyen arkadaşlar 20 lira yerine aşağı linkteki 9.90'lık ürünü alabilirler. ben hem teknosada, hem vatan bilgisayarda, hem de kliksa daki ürünleri karşılaştırma olanağı buldum. Ölçülerinden malzemesine kadar aynı ama fiyat farkı sanıyorum renkten kaynaklanıyor ya da herkes tutturduğuna satıyor.. Ürünün içinde iki ayrı bant var ve ilki 7, ikincisi 8 inch ekranı köşelerinden kavrıyor. Bence bulunabilecek en ucuz ve uygun universal kılıf bu tablet için.

trust 7-8 inch tablet kılıf gri

ekran filmi işini de bulunduğum şehirdeki bir kılıf, film vs satan mağazada 10 TL'ye çözdüm. Markasını bilmiyorum ama tablete, hatta kamera yerindeki boşluğa kadar birebir uyan universal film vardı ellerinde ve tertemiz yapıştırıp verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 25 Şubat 2015; 21:39:08 >

• 1 tanesi 1.40 küsür dakika olan bölümü 4 adet izledim ve suan sarji %40 ta. o_0 mükemmel bir omur bence 3-4 gündürde doldurmadim hala öncedende dedigim gibi demek ki 1.40 dakikada %20 gidiyor.

• Kliksa'daki kılıftan 2 adet de ben almıştım, hemen ertesi gün teslim edilmişti. Gayet güzel ve uygun fiyatlı, tavsiye ederim.
  • Yorumlar çok olumlu, n11 deki satıcıdan alacağım kalırsa. 100-22 indirimin eklenmesini bekliyorum.

• Dostlar bir sorum var, bikac arkadaş dokunmatikte sıkıntı var yazmış. Kronik bir problem mi yoksa sadece onlar mi sıkıntı yaşıyor?

• TAblete video attim durduruyorum sonra tekrar baslatiyorum ses geliyor 1 saniye kesiliyor video oynamaya devam ederken sonra ses normal devam ediyor. Sizde de boyle oluyor mu

ekleme: yan video programlarında oluyormuş kendi video programında olmuyor ama kendisininki kullanıslı değil neyse böyle devam edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 28 Şubat 2015; 10:09:37 >
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Sızıntı derken hocam?
    Dokunmatik paneli vasat rakiplerine göre biraz da kötü hatta özellikle sürükle bırak yaparken çok sıkıntı yaşıyorum hassasiyetini artıracak bir uygulama bulamadım çalışan onun harici ekranda ışık sızması diyorsanız kenarlarda çok hafif kapalı konumda şarj olurken kendini gösteriyor sadece diğer türlü sorun yok. Ama bunlar fiyata göre değerlendirdiğinizde nazar boncuğu olur anca.

Şarjı 3d oyunlarda 4 saat dayanıyor en fazla normal kullanımda da uçak modu film diz en fazla 5-6 saat arasını gördüm, 7 saat aktif kullanıoyurm diyen var mı acaba??
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    Sızıntı değil hocam sıkıntı yazmıştım ama almaktan vazgeçtim zaten, farkettim ki ihtiyacım yok. iyice tüketim çılgınlığına döndü olay.

• 480mrt kullanıcısına yanıt
    maçın heyacanindan yanliş gormusum hocam pardon.

rileryrom kullananlar memnun mu stock rom a gore fark var mi ozellikle pil sarji ve kullanim bug i duzeltilmis mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

rileryrom kullananlar memnun mu stock rom a gore fark var mi ozellikle pil sarji ve kullanim bug i duzeltilmis mi?

ben stock rom ile devam ediyorum. sizin pil şarjı ve kullanım bug ından kastettiğiniz nedir hocam? Yaklaşık 10-12 gündür kullanıyoruz oğlumla birlikte ama henüz takılma ya da dokunmatikte falan bir sıkıntı yaşamadık. Ağır oyunlarda bile akıcı olmalı, çünkü oğlandan bir şikayet duymadım şimdiye dek.

Onun 2-3 saat oyunu, yaklaşık 2 saat kadar internet ve video, müzik vs ve akşamları 1, 1.5 saat kitap okuma falan derken 6-7 saati rahat buluyor. Bir de arka planda çok fazla programın çalışmasına izin vermiyorum ama tabletin pil ömrü muadillerinin çok çok üzerinde görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 27 Şubat 2015; 14:27:41 >
  • http://www.n11.com/hisense-sero-e2281tk-8-tablet-bilgisayar-P39078449
    Bende AldımSeni adlı satıcıdan satın aldım.Ürünün tam ortasında yuvarlak bir iz vardı değişime gönderdim.Kendileriyle telefon görüşmemde ürünün hepsinde bu sorunun olduğunu cihaz değişsede bu durumla karşılaşacağımı söylediler.Bende doğal olarak iade istediğimi söyledim.Siz n11 den talep oluşturun biz bir bakalım dediler.Firmanın iade talebime cevabı ürün wifi bağlantısı yapıldı diye iade alamazlarmış. Ya cidden muz cumhuriyeti gibi.N11 kendi kafasına göre yasa koymuş bu firmada ne yapsakta iade almasak der gibi wifi diyor.Adamlar yasayı uygulamadıkları gibi kendilerine özel yasa çıkarmışlar. Bu tableti alacaksanızda bu firmadan almamaya özen gösterin yoksa benim gibi muz cumhuriyeti yasalarıyla karşılaşırsınız.Gerekli yerlere iki firmayı da şikayet ettim bi yaptırımları olacak mı bakalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: mytra

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

ben stock rom ile devam ediyorum. sizin pil şarjı ve kullanım bug ından kastettiğiniz nedir hocam? Yaklaşık 10-12 gündür kullanıyoruz oplumla birlikte ama henüz takılma ya da dokunmatikte falan bir sıkıntı yaşamadık. Ağır oyunlarda bile akıcı olmalı, çünkü oğlandan bir şikayet duymadım şimdiye dek.

Onun 2-3 saat oyunu, yaklaşık 2 saat kadar internet ve video, müzik vs ve akşamları 1, 1.5 saat kitap okuma falan derken 6-7 saati rahat buluyor. Bir de arka planda çok fazla programın çalışmasına izin vermiyorum ama tabletin pil ömrü muadillerinin çok çok üzerinde görünüyor.

cidden mi o zaman ben bugün doa kapsaminda degisim icin servise vereyim.

kapaliyken kaç saatte şarj oluyor sizin urun? Ayrıca bug dediğim de şu ki pil kullanım ekranında sadece ekran kullanım gözüküyor mesela video izliyorum veya oyun oynuyorum pilde ise hiçbir şey gözükmüyor, zaten bu sorun muhtemelen kapalı iken şarjı tam almaması ile ortak bi sorun...

diger sorun yasayanlar da bi kagida sorunu yazip doa kapsaminda birebir degisim talepediyorum diye yazip servise versin. İndex e telefon açın seri no kontrol yapıyor sonra da adresi alıp full kutu içeriği ile gönderin derim.
    index telefon ve adres ;

Cumhuriyet Mahallesi Yahyakaptan Caddesi No:10A D:2 Çayırova / KOCAELİ
    Santral 0 (850) 200 28 28

ordupazari satis sonrasi hayal kirikligina ugratti ozel mesajlara cevap gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 27 Şubat 2015; 12:52:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kapalıyken iki kez şarj etme olanağım oldu. İkisinde de saat gece 02.00 civarı koydum şarja. sabah 07.00-07.30 arası şarjdan aldığımda % 100 dolu görünüyordu. Yani tam süresini bilemiyorum ama en uzun süre olsa olsa 5-5,5, bilemediniz 6 saat olmuştur.

bug dediğiniz olay bende de mevcut. sadece ekran görünüyor. Ama istatistik bilimine çok güvenmediğim için çok rahatsız etmedi beni bu durum. En fazla ince ayarlardan falan kaynaklandığını düşündüm. Ama sizin de dediğiniz gibi tablette en ufak sıkıntı olduğunu düşünen ya da inanan arkadaşlar bir an önce servisle iletişime geçsinler.

Bu arada heroesx arkadaşımıza tablet ekranı için verilen yanıt çok saçma. Ne demek tüm tabletlerin ortasında aynı leke var? Bence işi yokuşa sürüyorlar, benim ekranımda leke falan yok örneğin. Bu leke ile ilgili bir şikayet falan da duymadım, okumadım. Zaten olsa, diğer kullanıcılar buraya yazarlardı bu sıkıntıyı. Adamlar tüm tabletlerdeki lekeyi normal kabul edip satıyorlar ama aldığımız ürünü kontrol etmek isteyip wifi ye bağlandığımızda, ürüne 2. el muamelesi yapıyorlar. Peki ben nereden kontrol edeceğim tabletin wifi sorunu olup olmadığını? Ayrıca cihazın wifi gücü beklentimin çok çok üstünde. 50 - 60 metre ötedeki okulumun ağını görüyor ve kolaylıkla bağlanıyor.

Ben aldığımdan bu yana bir sorun yaşamadığımı söyleyeyim. Yaşayan arkadaşlara da değişim, iade işlemlerinde kolaylıklar dileyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 27 Şubat 2015; 14:29:01 >

• İlk sayfada tablet sahiplerine eklenmek isteyenler buraya yazsın ekleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

İlk sayfada tablet sahiplerine eklenmek isteyenler buraya yazsın ekleyeyim.

beni ekleyebilirsiniz hocam.
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Rileyromla ilgili deneyim durumunuz nedlr hocam?

• Sorunu mektup şeklinde her servise gönderdiğim gibi hazırladım yazdım kutunun içine, DOA olacağını da yazdım ki içini açıp tamir etmeye çalışmasınlar diye bunu yapsalar da her türlü yenisi ile değiştiririm ama uğraştırırlar, umarım sorun olmaz da bir an önce hallolur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esemredemir

Rileyromla ilgili deneyim durumunuz nedlr hocam?

üç. Cesit rom da tamamen bosaltilmis ve sade romlar. Rileyi 1_2 saat kullandim sonra ilk sayfadaki ucuncu roma gectim. Bir sikinti hossetmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 27 Şubat 2015; 23:44:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mBenJi

Bugun ordupazarindan geldi tablet, bi tanede kiz arkadasima alicaktim baktim hep fiyatlar 190-200 e cikmis n11de, sizin mesaji gorunce kargo dahil 160 a siparis ettim ordan haber verdiginiz icin sagolun

Sizin olumlu yorumlarınıza baktım, sitenin kenarında yeşil kilit çıkıyor, 3d secure sistemi kullanıyorlar. Geri iade şartlarında wi-fi bağlanmayla ilgili saçma sapan kurallar yok. 10 dk evvel geçtim siparişi 15 tl worldpuan la 151 tl'ye gelmiş oldu, umarım sorunsuz elime ulaşır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.