Şimdi Ara

SENİNLE YÜRÜMEZ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, 0-0 sonuçlanan Ankaraspor maçının ardından yaptığı açıklamada, hem hakemlerin, hem de Futbol Federasyonu'nun dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Yıldırım Demirören, son dakikada attıkları bir golün geçerli sayılmadığı karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, Beşiktaş Kulübü'nün çok büyük bir camiaya sahip olduğunu belirterek, ''Yumruğunu bir indirirse kimse altından kalkamaz. Hem federasyon, hem de hakemler dikkatli olmalı. Bu gidişata bir 'dur' denilmezse biz de gerekeni yaparız. Gerekirse takımı sahaya da çıkartmayız. Herkes haddini bilecek'' dedi.

Ayrıca karşılaşmayı izleyen tüm futbolseverlerden özür dileyen Demirören, ''Her iki takım da kötü bir futbol sergiledi. Biz, böyle bir futbol oynamamalıyız. Avrupa Şampiyonlar Ligi veya benzeri hiçbir bahane bunu örtemez. Hocamızla ve futbolcularımızla görüşerek bu durumu çözeceğiz'' diye konuştu.

SEN BEŞİKTAŞ GİBİ BİR KLÜBÜN BAŞKANI OLAMAYACAK KADAR BASİRETSİZ BİR ADAMSIN SAYIN DEMİRÖREN. BAŞKAN SEÇİLDİĞİN İLK GÜNDEN BERİ SANA LANET EDEN BİR İNSAN OLARAK ARTIK DEFOLUP GİTMENİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

BEŞİKTAŞ GİBİ BİR KLÜP ANKARASPOR MAÇINDA 85 DAİKA SAHADA YOKSA SORUN NE HAKEMLERDİR NE DE FEDERASYONDADIR. ÖNCE KENDİ İÇİNDE ARAMALISIN SORUNU. BEŞİKTAŞ ÇOK MU İYİ OYNADI, ONLARCA GOL POZİSYONUNA GİRDİ, RAKİBE TOP GÖSTERMEDİ DE BEN Mİ GÖRMEDİM?

HAKEM GOLU VERMEMİŞ OLABİLİR AMA SEN BİR KLÜP BAŞKANI OLARAK ÇIKIPTA "GEREKİRSE ÇEKERİZ" GİBİ BİR KLÜP BAŞKANINDAN ÖTE BİR BEŞİKTAŞ YÖNETİCİSİNE YAKIŞMAYACAK SÖZLER SÖLEYEMEZSİN. BU KLÜP TARİHİNDE NE HAKSIZLIKLAR GÖRMÜŞTÜR. BIRAK GOLÜ VERMEMEYİ YERİ GELDİĞİNDE ŞAMPİYONLUKLAR YİTİRMİŞTİR. AMA SENİN DIŞINDA HİÇKİMSE BÖLE BİR AÇIKLMAMA YAPMAMIŞTIR.

DEFALARCA KEZ FENRBAHÇE YÖNETİCİLERİNİ ELEŞTİRDİK DURDUK BU FORUMDA. BÖLE BEYANAT VERİLMEZ, BÖLE DENMEZ, BÖYLE YAPILMAZ DİYE. HER ÖNÜNE GELEN ÇIKIPTA FEDERASYONU TEHDİT EDER GİBİ KONUŞMAMALI. KARŞIMIZDAKİ TÜRK FUTBOL FEDERASYONU. KLÜPLERİN ÖNCE KENDİLERİNE SONRA DA FEDERASYONA KARŞI SORUMULULUKLARI VAR. İLK OLARAK TRABZON ŞİMDİ DE BEŞİKTAŞ. BAKALIM BUNDAN SONRA KİM TEHDİT EDECEK FEDERASYONU.

DEMİRÖRENİN BU SÖZLERİNİ BİR BEŞİKTAŞLI OLARAK İÇİME SİNDİREMEDİM.

• "gerekirse çekeriz"
    düşünülmeden ucuzca edilmiş ama pahalıya malolabilecek bir laf..
    nereden çekiyosun Beşiktaş'ı...
    yavaş...
  • Her seferinde bu demeci verseyidi beşiktaş başkanları hiçbi ligi bitiremezdik.
  • Bu adama oLan Borç ne oLacak gidicek te ?
    Yenisi geLicek oda aynısı ...
  • ya Süleyman Seba lardan şu geldiğimiz hale bak yazıklar olsun...
  • Ağzı olan konuşuyor
  • Aynen katılıyorum arkadaşım doğru söylemişsin... Seba'nın kıymetini bilemedik gittikçe fenerleşiyoruz maalesef...

Ağzından çıkanı kulağın duymuyo, kimin takımını nerden çekiyosun sen, borç verdin diye kulübe ipotek mi koydun, kendine gel Demirören hangi kulübün başkanı olduğunu unutma, unutursan da hatırlatmasını biliriz...
  • Ne demesini bekliyordunuz hakem 2 puanımızı çaldı helal olsunmu diyecekti.Sesini çıkartmayanın kafasını eziyorlar bu ülkede artık örnekleri epeyce var.Bir talihsizlik varsa oda maç sonu anlık sinirle söylenmiş sözlerdir.Yinede hakkımızı iyi veya kötü savunmaya çalışmış.Çoğumuz o sıralarda sövüyorduk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manero

Ne demesini bekliyordunuz hakem 2 puanımızı çaldı helal olsunmu diyecekti.Sesini çıkartmayanın kafasını eziyorlar bu ülkede artık örnekleri epeyce var.Bir talihsizlik varsa oda maç sonu anlık sinirle söylenmiş sözlerdir.Yinede hakkımızı iyi veya kötü savunmaya çalışmış.Çoğumuz o sıralarda sövüyorduk.

hoca bizi başka takımlarla karıştırdın herhalde sen.
    BJK başkanına yakışmıyor bu tür söylemler başka takımların başkanlarına yakışıyor hatta taraftarı da destekliyor ama bizde olmaz.Seba terbiyesiyle yetiştik biz...

• süleyman seba şu an başkan olsaydı o da bu pozisyondan sonra demirörenle benzer şeyler söyleyeceğinden eminim..

bakın fener ligden çekiliriz diye diye şampiyon oldu..
    malesef artık şampiyon böyle olunuyor kusura bakmayın..
  • Bu durumda Demirören başka takım taraftarımı oluyor hocam?
    Madem bu kadar değerlerimize saygı göstermeyen biri ise niye seçimlerde karşısına seba terbiyesiyle yetişmiş biri çıkamadı? Göndermekten çok elimizdekilere sahip çıkalım derim.Başarı için sabır ve destek şart.

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç
    quote:

Ne demesini bekliyordunuz hakem 2 puanımızı çaldı helal olsunmu diyecekti.Sesini çıkartmayanın kafasını eziyorlar bu ülkede artık örnekleri epeyce var.Bir talihsizlik varsa oda maç sonu anlık sinirle söylenmiş sözlerdir.Yinede hakkımızı iyi veya kötü savunmaya çalışmış.Çoğumuz o sıralarda sövüyorduk.

BJK başkanına yakışmıyor bu tür söylemler başka takımların başkanlarına yakışıyor hatta taraftarı da destekliyor ama bizde olmaz.Seba terbiyesiyle yetiştik biz...

• quote:

Orjinalden alıntı: Aşgar

"Gerekirse çekiliriz"

FB'li yöneticiler böyle söyleyince BJK'lı bir arkadaşların imzasında şu yazıyordu.

"Çekilmeyenin"

Bi hatırlatayım dedim de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

FB'li yöneticiler böyle söyleyince BJK'lı bir arkadaşların imzasında şu yazıyordu.

"Çekilmeyenin"

Yalnız hocam orada sizinkiler çekicez falan muhabbetine getirmişlerdi.Hele ali koç

Buna rağmen ben de diyorum yani "Çekilmeyenin"

• quote:

Orjinalden alıntı: Nodex

quote:

"Çekilmeyenin"

Yalnız hocam orada sizinkiler çekicez falan muhabbetine getirmişlerdi.Hele ali koç

bencede
    Bjk taraftarına helal olsun dıyorum ben Gs liyim ama..
    Fb liler hemen çekin ulan takımı çekin dediler
    ama şu yazıları okudum Bjk taraftarıyla Fb taraftarı arasındakı farkı anladım

• quote:

Orjinalden alıntı: I PhipHiRiqLi I

quote:

Orjinalden alıntı: Nodex

quote:

"Çekilmeyenin"

bencede
    Bjk taraftarına helal olsun dıyorum ben Gs liyim ama..
    Fb liler hemen çekin ulan takımı çekin dediler
    ama şu yazıları okudum Bjk taraftarıyla Fb taraftarı arasındakı farkı anladım

• en iyisi idam edelim
  • quote:

Bu durumda Demirören başka takım taraftarımı oluyor hocam?
    Madem bu kadar değerlerimize saygı göstermeyen biri ise niye seçimlerde karşısına seba terbiyesiyle yetişmiş biri çıkamadı? Göndermekten çok elimizdekilere sahip çıkalım derim.Başarı için sabır ve destek şart.

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç
    quote:

valla söylemeye dilim varmıyor ama bazen düşünüyorum başka takım taraftarı olduğuna.
    hatta başka takımın başkanı olsa bize bu kadar zarar veremezdi.

cdemir hoca biz takımı değil demiröreni çekeriz sen merak etme biz başkalarına benzemeyiz

• Kulubü çok büyük borca soktu karşısına aday çıkamaması normal, başarısız olursa gidecek belli ama sonrasında takım nasıl toparlanır bilmem....
  • Asiri radikal siddet üretiyor... iyi bir sinyal degil bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tolga.de

Asiri radikal siddet üretiyor... iyi bir sinyal degil bu

hacu doğru söylüyosun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.