Şimdi Ara

Selectra Antidepresan ilacına başladım İşe Yariyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
70.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bügün 25 mg ile başladım sizce etkisi prozac, cipralex kadar iyimi kullanan varmı nasıl bir ilaç sizce

İşe yararmı yaramazmı 1 ay sonra editlicem inşallah iyi etki gösterir.

Güncelleme

İlacı kullanalı 15 gün geçti şuanki durumum ilacın etkisini henüz göremedim yan etkisini de hiç görmedim özellikle cinsel isteksizlik bekledim oda olmadı yani hiçbir yan etkisini görmedim diyebilirim her gün akşam 25 mg içiyorum işe yaramıyor galiba her gün 2 hapmı atsam napsam? Lustral da bunun eşiymiş lustral ve bu ilacı kullananlar yorumlarını yazabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 5 Şubat 2019; 17:42:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne icin kullanıyorsunuz ve doktor mu yazdı hocam?

Her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermez birine iyi gelir digerine gelmeyebilir hastalığa ve kişiye göre doktor kontrolunde gerektiğinde uygun ilacı deneyerek bulmak gerekir. Paxil, cipralex, selecra vb denilen ilaçlarda etken maddeler farklı ama işlevleri temelde aynı çok fark yok önemli olan kişiye hangisinin daha iyi geldiği ve daha az yan etki yaptığı.

• Bu aralar sıkıntı çekiyorum bulunduğun ortama uyum sağlayamadım kendimi o işe veremiyorum ve mutsuzum bu durumdan, Özgüven, dikkatsizlik, ve takıntı için gittim doktor ile sadece 5 dakika konuştum direk bunu verdi birazda 1 ay sonra tekrar gel dedi dozu arttırmak için, acaba ilaçtan memnun kalmazsak değiştirebilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 23 Ocak 2019; 1:33:20 >
  • merhabalr ben 50 mg kullandım öyle sandıgın gıbı bırsey degıl kaygılarını bastıyor ve dunya umrunda degıl 3. ayında sanada 50 verir rahat ol tehlıkelı bır ılac degıl ama ıntıhar etmeye meğilli yapıyor sakın bıleklerini kesme
  • Fıçıdan şaşmam...ilaç sentetik sevmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muadili olan lustrali son doz olan 200 miligrama kadar çıktım beni intihar düşüncelerinden kurtardı,depresyondan çıkardı ancak anksiyeteme herhangi bir faydası olmadı ben de o yüzden cipralexe geçtim. öyle takılıyorum işte. bu ilaçlar tek başına çok şey yapıyor ama kesinlikle yeterli olmuyor -eğer durumun benim ki kadar kötü ise-
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5583FD52C -- 13 Eylül 2023; 14:5:51 >
  • Ben kullandım gerçekten işe yarıyor.

• bende kullanmıştım. bu değilde okb ilacı vardı o çok rahatlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

bende kullanmıştım. bu değilde okb ilacı vardı o çok rahatlatıyor
    Seni rahatlatsa ne olur rahatlatmasa ne olur

• Bende 50 lik kullanıyorum.Baya vurdumduymaz yapıyo ama
  • Depresyon için 50mg kullanıyorum bir etkisi yok hala depresyondayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perceptron kullanıcısına yanıt
    Ailesel sorunlarin varsa onlar bastiriyor olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde istersem doktor ilacımı değiştirebilirmi?

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    1 ay denenmek zorunda iste kontrolde de bu hic bi etki yapmadi bunu kullanmasak olmaz mi de

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Birde istersem doktor ilacımı değiştirebilirmi?
    Evet doktora ilaçtan memnun olmadığını, verim alamadığını anlat.
  • İNSANIN AKLINA MANTIKSIZ VE SAÇMA OLDUĞUNU BİLDİĞİ HALDE BAZI DÜŞÜNCELER GELİR BUDA İNSANI RAHATSIZ EDER :BUNA (OBSESYON) DENİR..

YANİ TAMAMİYLE VESVESE..BOL BOL NAS VE FELAK SURELERİ OKUYUN,HAYATTA GEÇMEYEN HİÇ BİRŞEY YOK ALLAHA SIĞININ ..

ÖPÜYORUM SİZLERİ HA İLAÇ KULLANMAKTANDA ASLA ÇEKİNMEYİN CANLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 5 Şubat 2019; 18:15:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

merhabalr ben 50 mg kullandım öyle sandıgın gıbı bırsey degıl kaygılarını bastıyor ve dunya umrunda degıl 3. ayında sanada 50 verir rahat ol tehlıkelı bır ılac degıl ama ıntıhar etmeye meğilli yapıyor sakın bıleklerini kesme
    ''tehlıkelı bır ılac degıl ama ıntıhar etmeye meğilli yapıyor''

Aga iyi misin

• Saolun peki tavsiye edeceğiniz etkili antidepresyan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 5 Şubat 2019; 19:23:47 >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için saolun hocam her akşam dua ediyorum zaten etmeyede devam edeceğim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.