Şimdi Ara

Seidon v120 sıvı Soğutma hakkında - Fakir Update AM5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir 6700k işlemci ile seidon v120 kullanıyorum. İşlemcimi güncellemek istiyorum 1700 soket yada am4 destekli işlemcilere geçiş yapmak istiyorum. Önceliğim 12400f.

Soğutucumdan çok memnunum genel kanı şikayetçi olsada bana iyisi denk gelmiş olucakki sessiz ve güzel soğutma yaparak güzel güzel çalışıyor. Ama bu soketleri desteklemiyor diye biliyorum. Biraz araştırdım auyumlu kitler çin sitelerinde satılıyor.

Merak ettiğim güncel işlemcilerde hala kullanan varmı kitleri nasıl temin ettiniz onu öğrenmek sitiyorum. Yada kendimiz bir modifiye yapabilirmiyiz.

Şimdiden fikir alışverişleri için teşekkürler.

Güncelleme Seidon v120 sıvı Soğutma hakkında - Fakir Update AM5 

Anakart işlemci ram değişimi yaptım ryzen 7700 serisi işlemciye geçtim. Fakat stock soğutucu boşta 50 - 55 derecenin altına inmiyor üstelik basit oyunlarda bile csgo mesele 80 dereceyi görüyordu.

Seidon v120 için ise am5 veya am4 kit bulamadım satmıyorlar artık. Yeni bir soğutucuya "şimdilik" bir ücret vermek istemediğimden ve bendeki seidon v120 gerçekten sağlam çıktığından klipsle bu işi çözmeye karar verdim Seidon v120 sıvı Soğutma hakkında - Fakir Update AM5 

Termal macun grizzy kullandım

Rdr 2 Ultra ayarlarda 50 - 55 fps alıyorum ve işlemci 45 derece civarında geziyor. boştaykende 38-39 derecelerde.

5 Klipsle seidon v120 am5 kiti oluşturdum şimdilik gayet idare ediyorum memnunum Seidon v120 sıvı Soğutma hakkında - Fakir Update AM5 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 6 Haziran 2023; 16:49:50 >

• Minik bir GüncellemeSeidon v120 sıvı Soğutma hakkında - Fakir Update AM5 

• Sizi gönülden tebrik ediyorum azimle başarmışsınız hocam Seidon v120 sıvı Soğutma hakkında - Fakir Update AM5 size tavsiyem kule soğutmalarda yanlarında satılan AM4 kitlerden alıp denemeniz belki o şekilde stabil bir kit bulursunuz zaten AM5 kit ile AM4 kit aynı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.