Şimdi Ara

Şehir Fırsatında BRN Yatak Kampanyası bugün itibariyle başlamış!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uyku Kalitenizi Artıran Ortopedik Visco Yataklar 299 TL! 2 Yıl Garantili Yataklar, Farklı Boyut Seçenekleri, Adrese Ücretsiz Teslim ve World'e Özel 4 Taksit İmkanıyla!

Seçenekler

90X190 cm Visco Yatak 299 TL!
    100X200 cm Visco Yatak 349 TL!
    120X200 cm Visco Yatak 379 TL!
    140X190 cm Visco Yatak 399 TL!
    150X200 cm Visco Yatak 459 TL!
    160X200 cm Visco Yatak 479 TL!
    180X200 cm Visco Yatak 549 TL!

NASA'nın tasarladığı, akıllı sünger olarak da bilinen, vücutla tamamen uyum sağlayan ortopedik yataklar
    Ödüllü ve kalite belgeli tasarımlar
    23 cm yüksekliği ile vücudunuzun ısısı ve ağırlığıyla tamamen uyumlu
    Vücudun bölgesel ağırlığını en uygun biçimde destekleyen ve açık hücre özelliğine sahip teknoloji
    Horlama sorunu başta olmak üzere sayısız uyku şikayetini azaltma özelliği
    TSE 11009, TSE 11008, ISO9001/2008, ISO14001/2004, OHSAS18001/2007 kalite belgeli yataklar
    2 yıl garantili
    Basında BRN için tıklayınız.

Ürününüz ödeme sayfasında seçtiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.
    Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
    Ürünlerde değişim yapılamamaktadır.
    Tüm Türkiye'ye kargo ücretsizdir.
    İletişim için: 0212 675 09 78
    Siparişlerinizin dağıtımı, kampanya bitiminden 10 gün sonra başlayacaktır.
    Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve sağlıklı bir uyku için ideal ortamı yaratacak, iki yıl garantili, Nasa'nın tasarladığı akıllı sünger olarak da bilinen tamamen ortopedik Visco yataklardan seçeceğiniz birini, BRN Yatak bugünün Groupon'uyla evinize getiriyor!

Uyku esnasında omurganızın doğru bir çizgide kalması ve istem dışı hareketlerin minumuma inmesi derin ve sağlıklı bir uykuyu da beraberinde getiriyor.

Yaylı yatakların vücuda uyguladığı basınçla beraber sırt, bel ve boyun üzerinde yarattığı olumsuz etkiler Visco yatakların vücudun ısısı ve ağırlığıyla tamamen şeklini alan özelliği sayesinde kayboluyor. Yüzde yüz ortopedik, yaysız, çökmez ve ortam sıcaklığına duyarlı Visco yataklar kusursuz rahatlığı beraberinde getiriyor.

Vücudun bölgesel ağırlığını en uygun biçimde destekleyen ve açık hücre özelliğine sahip Visco yataklar horlama başta olmak üzere sayısız uyku şikayetlerinin de azalmasını sağlıyor!

Antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip çıkarılabilir ve yıkanabilir, dört tarafı fermuarlı, özel örgü kapitone dış kılıfı, yüksek hava geçirgen özelliği , 14 cm yüksek dansite süngeri, 6 cm hafızalı süngeriyle Visco yataklar uyku sırasında konforunuzu sağladığı gibi gündelik yaşamınızda hijyenik kullanım olanağı sunuyor.

Omurganızı koruyan tasarımlarıyla gecelerinizin uzun ve derin uykularla geçmesini sağlayacak BRN Yatak ile aradığınız konforun keyfini yaşamak istiyorsanız acele edin!

Yatakların Boyutları:
    90x190
    140x190
    100x200
    120x200
    150x200
    160x200
    180x200

Ortopedik Visco Yatakların Özellikleri:

Soft sünger ve özel visco süngerden oluşur.
    Tamamen ortopedik ve yaysızdır.
    Isıya ve ağırlığa duyarlı olup vücut şeklini alır.
    Açık hücre özelliğiyle terlemeye neden olmaz.
    Ortam sıcaklığına duyarlıdır.
    Vücudun ağırlığını destekleyerek sinir sistemi, omurga ve eklem rahatsızlıklarını önler.
    Antibakteriyel ve antialerjik özelliklidir.
    Çökmez.
    Basınç minimizasyonu sağlar.
    Uyku esnasındaki istenmeyen hareketleri %90 oranında azaltır.
    Omurgayı kusursuz destekler.
    Yataktan kaynaklı ağrı şikayetlerini azaltır.

Groupon'unuzu kaçırmayın!

www.sehirfirsati.com

• BRN yatak kullananlar deneyimlerini bizimle paylaşırsa güzel olur, fiyatlar çok uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: solar apex

BRN yatak kullananlar deneyimlerini bizimle paylaşırsa güzel olur, fiyatlar çok uygun

daha önceki sehirfirsati brn kampanyasından almıştı ablamlar. masko ikitellide almadan önce denediler. mağazada 1300 lira fiyatı olan ürünü aldılar şuanki fiyatı 160X200 cm Visco Yatak 479 TL!

gecen sene 469 lira ozaman vodafonelulara %10 puan vardı. hesaba çek tanımlanıyordu 47 tl. 422 ye gelmişti.

öncelikle firma 15 gün diyordu. (bu satışta 10 gün diyor) 8.gün geldi ürün. vakumlu bir pakette. 1 gün açıp kullanmadan serildi ve kendine geldi yatak yeni eşya kokusu vs gitti.

ürün çok kaliteli.bel fıtığı var ağrılar bazen uyku sorunu yaşatıyordu. o azaldı. terleme yapmıyor. 1 sene oldu yaklaşık çökme vs yok.
    genel olarak güzel bir ürün henüz şikayet yok. fiyatta gayet uygun duruyor.

EDİT: avantajix %3.5 iade var

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/groupon-sehir-firsati-kampanya-ve-avantajlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gloom4u -- 22 Mayıs 2012; 23:16:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gloom4u

daha önceki sehirfirsati brn kampanyasından almıştı ablamlar. masko ikitellide almadan önce denediler. mağazada 1300 lira fiyatı olan ürünü aldılar şuanki fiyatı 160X200 cm Visco Yatak 479 TL!

gecen sene 469 lira ozaman vodafonelulara %10 puan vardı. hesaba çek tanımlanıyordu 47 tl. 422 ye gelmişti.

öncelikle firma 15 gün diyordu. (bu satışta 10 gün diyor) 8.gün geldi ürün. vakumlu bir pakette. 1 gün açıp kullanmadan serildi ve kendine geldi yatak yeni eşya kokusu vs gitti.

ürün çok kaliteli.bel fıtığı var ağrılar bazen uyku sorunu yaşatıyordu. o azaldı. terleme yapmıyor. 1 sene oldu yaklaşık çökme vs yok.
    genel olarak güzel bir ürün henüz şikayet yok. fiyatta gayet uygun duruyor.

EDİT: avantajix %3.5 iade var

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/groupon-sehir-firsati-kampanya-ve-avantajlari

yorumun için çok teşekkürler

• yatağımın (100 liraya aldığım) 6 ayda çökmesi sonucu yeni yatak arıyordum
    başka yatak konusunda bilgisi olanlar varsa paylaşırsa 90x190 alacağım 1 adet
    gerçekten 1100 TL mi şimdi bu yatak?
    sonuçta derimsi oldğu için terletmez mi bu?
    terletmez yazılmış açıklamalarda

bir de şuna takıldım

quote:

Ürünlerde değişim yapılamamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 23 Mayıs 2012; 0:45:50 >
  • Bende gecen yil aldim. Ben olsam visco almazdim. Klasik yayli yataktan vazgecmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: decsan

Bende gecen yil aldim. Ben olsam visco almazdim. Klasik yayli yataktan vazgecmeyin.

+1
    genelde çevremizde yorumlara baktığımız ilk denemede çok rahat gibi gözüken bu yataklar kısa bir zaman sonra yaylı yatakları aratmakta , bellonananın bir yatağını almıştım aleo veralı falandı sert bir yatak değildi 1 ay dene beğenmez isen iade et dendi haftasına geri getirdim.
    ne olduki dediler beğenmedim dedim yumuşak bu yatak bel ağrım fazlalaştı
    sizden başka iade eden olmadı bu güne kadar dediler
    içimden 'söylemesi ayıp cinsimdir biraz'' dedim
    neyse en sertini aldım birazda fark verdim şimdi gayet memnunum
    benim demek istediğim deneme amaçlı her hangi bir mağazada yatağa yatıkta o anda yumuşaklığına vurulup almayın,ilk anda çok güzel gelebiliyor ama sonra pişman olma ihtimaliniz var.Tercih sizin ama sert yatak tercih edin bence

• Ben yastıklarını almıştım hiçte memnun olmadım tabi tercihler tartışılabilir ama bana hiç rahat gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t-miharbi -- 23 Mayıs 2012; 9:31:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

Bende gecen yil aldim. Ben olsam visco almazdim. Klasik yayli yataktan vazgecmeyin.

+1
    genelde çevremizde yorumlara baktığımız ilk denemede çok rahat gibi gözüken bu yataklar kısa bir zaman sonra yaylı yatakları aratmakta , bellonananın bir yatağını almıştım aleo veralı falandı sert bir yatak değildi 1 ay dene beğenmez isen iade et dendi haftasına geri getirdim.
    ne olduki dediler beğenmedim dedim yumuşak bu yatak bel ağrım fazlalaştı
    sizden başka iade eden olmadı bu güne kadar dediler
    içimden 'söylemesi ayıp cinsimdir biraz'' dedim
    neyse en sertini aldım birazda fark verdim şimdi gayet memnunum
    benim demek istediğim deneme amaçlı her hangi bir mağazada yatağa yatıkta o anda yumuşaklığına vurulup almayın,ilk anda çok güzel gelebiliyor ama sonra pişman olma ihtimaliniz var.Tercih sizin ama sert yatak tercih edin bence

O Aloeveralı yatakta 2 gündür yatıyorum ben.Kanepede yatarken ayak bileklerimde ağrılar oluyordu sabahları.bu sabah farkettim ağrı filan kalmamış.Yumuşaklığı da güzel bence.

• 300 liraya değmez mi diyorsunuz?
  • VISCO yataklar kalite kaliteymiş arkadaşlar. Özellikle mağazasına incelemeye gittiğimde sordum. Mağazada da 200-300 liralık VISCO yatak var. Adam bir de 1000 TL'lik VISCO'yu gösterdi. Çok daha sert ve elinizi dokundurup ısıttığınız yer ısınır ısınmaz yumuşayıp elinizin şeklini alıyor. Temas etmediğiniz noktada bütünlük bozulmuyor. Önemli olan VISCO malzemenin yoğunluğuymuş.

O yüzden böyle sehir firsati gibi visco tuzaklarına düşmedim. 300 liraya VISCO yatak olmaz. Yaylı yatak alın daha iyi.
  • Bende aldım, fiyatını hakeden bir ürün ama 1000 TL falan gibi fiyatlar verilmez. Çok mükemmel değil, kötüde değil.
  • tempur dısında vısco yatak ne kadar kalıtelı olur bılmıyorum. tempurun fıyatlar da ucuk zaten
  • Ben ogluma almistim ama bir sure bende denedim. BRN ve 300 tl lik olanda. Bir sure sonra altust etmek gerek. Yoksa cokuyor ve agri yapiyor. Ayrica ben gece sık sık uyaniyordum bu yatakta yatarken.

• quote:

Ben ogluma almistim ama bir sure bende denedim. BRN ve 300 tl lik olanda. Bir sure sonra altust etmek gerek. Yoksa cokuyor ve agri yapiyor. Ayrica ben gece sık sık uyaniyordum bu yatakta yatarken.

eğer dediğiniz gibi çöküyorsa bir anlamı yok 300 lira vermenin. 100 liraya aldığım yatak ta çöktü sonuçta çökmesin diye alıyorum
    açıklamasında da terletmez ve çökmez yazıyor ama her ikisinin de olduğunu okudum çeşitli yazılarda
    bu da firma için yeterince olumsuz referanstır gözümde
    sonuç olarak siparişi iade edeceğim sanırım bu akşam firma hakkında birkaç yazı okuduktan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 24 Mayıs 2012; 14:31:58 >
  • Şimdi bu ürün 2 katman. Dış katman visco içi bildiğin sünger anladığım kadarıyla.
    Terletme kesinlikle var. Çökme konusu zaten klavuzda yazıyor. Sanırım 15 günde bir altüst edin diye. Yok devenin papucu sürekli altüst edeceğiz yatağı...
  • 15 günde bir altüst mü edeceğiz. yok artık :) iade mailimi gönderdim kurtuldum :)
  • Visko yatakların kalitelisini almazsanız, hiç memnun kalmazsınız.
    Ucuzları, sünger yataktan hallicedir.
  • quote:

Değerli üyemiz,

İade etmek istediğiniz kupon bedelinin bonus olarak üyelik hesabınıza yüklenmesini isterseniz, bu maile “onaylıyorum” şeklinde yanıt vermeniz yeterlidir. Veya;

Kimlik fotokopinizi,

Sisteme kayıtlı irtibat numaranızı

Sisteme kayıtlı mail adresinizi,

İptal etmek istediğiniz fırsatın adı ve kupon kodunuzu tek sayfa olacak şekilde 0212 282 80 32 numaralı hatta faks olarak göndermeniz durumunda iade işleminiz talebiniz üzerine kredi kartınıza yapılacaktır.

bu nedir yahu. neden bu kadar uğraştırıyorlar? bir de faks a para mı vereceğim şimdi..
  • quote:

Ben ogluma almistim ama bir sure bende denedim. BRN ve 300 tl lik olanda. Bir sure sonra altust etmek gerek. Yoksa cokuyor ve agri yapiyor. Ayrica ben gece sık sık uyaniyordum bu yatakta yatarken.

BRN marka yataktan bende satın aldım;

1) Bu yataklar alt üst edilmezler. Çünkü alt katman Hd sünger üst katman Visco. Alt üst ederseniz Hd sünger üzerinde yatmaya başlarsınız. Bu yataklar da ayak ve baş kısımları yer değiştirilir. Yani aynı yüzeyi 180 derece oynatırsınız.

2) Ben ve eşim bel ağrılarına daha fazla dayanamayıp bu yatağa geçtik. Çeşitleri çok araştırdım Brn markası cidden kaliteli bir marka. Fiyatın düşük olması direk fabrikadan alıyorsunuz. Arada başka kimsenin karı yok, dükkan kirası, reklam gideri, personel gideri bunlar yok. Fabrikadan halka arz.

Yaylı yataktan sonra visco yatak ilaç gibi geldi. Herkese tavsiye ederim. Eşimde bende çok memnunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.