Şimdi Ara

Seçtiğim üniversiteler nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2. Yeditepe Üniversitesi
    3. İstanbul Bilgi Üniversitesi
    4. Kadir Has Üniversitesi
    5. Marmara Üniversitesi
    6. Mef Üniversitesi
    7. Hacettepe Üniversitesi
    8. Işık Üniversitesi
    9. Istanbul Kültür Üniversitesi
    10. 19 Mayıs Üniveryazmayı
    Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum
    Lysden sonra bu üniversiteleri yazcam sizce bu üniversiteleri nasıldır eğitimi falan güzel midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölümün için bilgi çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bilgi olmazsa oradan hangisi iyidir sıralamada 24000 de felandı çünkü

• gebze teknik üniye bir bakmanı tavsiye ederim.
  • İstanbulda üniversite istiyorum hacettepeyi bilgisayarda iyi olduğu için yazdım

• 12oguzhan 1 kullanıcısına yanıt
    gebze de istanbul sayılır. en azından ışık üniversitesinden daha çok istanbul sayılır (ışık üniversitesi de şile yolunda)
    19 mayıs zaten samsun'da
    gebze'nin bilgisayar mühendisliği eğitiminin o saydığın üniversitelerin tamamından daha iyi olduğunu düşünüyorum.
    tabi karar senin.
  • Ailem samsunda olduğu için belki giderim diye19 mayısı yazdım ışık felan yazmanın en büyük sebebi bölümün ingilizce olması

• quote:

Orijinalden alıntı: 12oguzhan

Ailem samsunda olduğu için belki giderim diye19 mayısı yazdım ışık felan yazmanın en büyük sebebi bölümün ingilizce olması

Bahcesehir universitesinde yazilim muhendisligi okuyorum, bu yazdiklarin icinde en iyisi bahcesehir diyebilirim. Ama tutturabilirsen devlete gitmeni oneririm. Yildiz teknik bilgisayari yazarsan mantikli bir secim yapmis olursun.

• Neden devlet üniversitesi farkı ne kişi sayısı hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: 12oguzhan

Neden devlet üniversitesi farkı ne kişi sayısı hariç

Ortamindan tut, ogretmenlerine kadar farkli. Ozele gidersen cevrendeki insanlarin buyuk bir kismi lys'ye calismadan gelmis, dersleri ipleyen insanlar olacak. Karakterleri hakkinda yorum yapamam tabi iyisi de var kotusu de var. Ama cevrendekilerin calismamasi senin de calismamana neden olacak. Normalde 50 kisinin bulundugu bir section'a senle beraber sadece 2 kisi katilinca inan derse girme istegin kaciyor. Yani 50 kisinin 48'i derse gelmiyor, disarida gezip tozuyor.
    Ayrica devlette kantin, kirtasiye, ders kitaplari vs. cok daha ucuz. Ozeli secersen devlete gore aylik 200-300 lira daha fazla harcayacaksin.
    Fakat bilgisayar sececeksen ozellerdeki imkanlar daha iyi. Bizim binamizda 6 tane bilgisayar labaravatuari var. Bunlarin buyuk bir kismi da sorunsuz zorlanmadan islev goruyor. Devlette ders sirasinda 1 bilgisayari 2 kisinin kullandigini duymustum.
    Universite secerken bunlari goz onunde bulundur. Okuyacagin uzere yonlendirme yapmadim sartlari sundum ve secimi sana biraktim. Basarilar.

• quote:

Orijinalinden alıntı: anomalous

Ortamindan tut, ogretmenlerine kadar farkli. Ozele gidersen cevrendeki insanlarin buyuk bir kismi lys'ye calismadan gelmis, dersleri ipleyen insanlar olacak. Karakterleri hakkinda yorum yapamam tabi iyisi de var kotusu de var. Ama cevrendekilerin calismamasi senin de calismamana neden olacak. Normalde 50 kisinin bulundugu bir section'a senle beraber sadece 2 kisi katilinca inan derse girme istegin kaciyor. Yani 50 kisinin 48'i derse gelmiyor, disarida gezip tozuyor.
    Ayrica devlette kantin, kirtasiye, ders kitaplari vs. cok daha ucuz. Ozeli secersen devlete gore aylik 200-300 lira daha fazla harcayacaksin.
    Fakat bilgisayar sececeksen ozellerdeki imkanlar daha iyi. Bizim binamizda 6 tane bilgisayar labaravatuari var. Bunlarin buyuk bir kismi da sorunsuz zorlanmadan islev goruyor. Devlette ders sirasinda 1 bilgisayari 2 kisinin kullandigini duymustum.
    Universite secerken bunlari goz onunde bulundur. Okuyacagin uzere yonlendirme yapmadim sartlari sundum ve secimi sana biraktim. Basarilar.

Dediklerini dikkate alıcam teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.