Şimdi Ara

Seçimden sonra yurtdışı telefon kayıt ücretinde düşüş olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ocak itibari ile 6000 civarına çıkarak akıl mantık bırakmayan bu uygulama seçimlerden sonra düşüş gösterebilir mi?

• Bence gostermez zaten ülkenin dis borcu bu kadar fazla iken vergilere indirim gelmez gelemez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hükümet değişirse değişir. İnşallah 20 sene sonra gerçek bir devlet yönetir bizi de dünyada başka hiç bir ülkede olmayan bu uygulama sona erer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişmez planları yok olsaydı neden söylemesinler oy kazanmak için
    aksine şöyle yapılanlara söylenilenlere vs falan bakıyorumda her gün ileriye gideceklerine geriye gidiyorlar çağırma davet konuşma vs falan yok içerdekini çıkaracağız vs falan neyse anladınız siz uzatmak istemiyorum sonra şikayet edip mesajımı sildiriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 20 Mart 2023; 16:22:12 >
  • mutabakat metninde direkt bu konuya atıf göremedim ama bazı vergilerle alakalı düzenleme olacak şeklinde ibareler vardı. Ben de beklemedeyim acelem yok.

• Bir önceki yönetimlerin getirdiği vergilerden bir sonraki gelen yönetim kolay kolay vazgeçemez. Çünkü vermeye alışmış halktan niye almaktan vazgeçsinler. Çok düşük bir ihtimal diye düşünüyorum.
    Belki şirin görünmek adına daha fazla zam yapmazlar. Şu bir gerçek ki AKP başta olmaya devam ederse işte o zaman geçmiş olsun. Gelsin yüzde bine varan zamlar.

• Her yönden bitik durumda alınan bir enkazında son akla gelecek konu bu olsa gerek, düşmez ama artmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.