Şimdi Ara

SEBOREİK DERMATİT HUKUKSAL ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Musallat olduktan sonra bir daha asla kurtulamadığımız ve insan içine çıkılmaz hale getiren bu hastalığı yenmek için bin bir türlü tedavi uygulayan; hastalıkdaşlarım, mantardaşlarım hepinizi selamlıyor ve direk konuya giriyorum. Bu illetin ne yazık ki alevlenmeleri kontrol altında tutmak dışında hiçbir çözümü yok. İnternetten edindiğim bilgiler ışığında işe yarar ilaç, şampuan, losyon vb. ürünler çok kısa süreler içinde piyasadan kaldırılıyor. Kim tarafından kaldırıldıkları belli değil fakat hangi amaç için kaldırıldıkları apaçık ortada. Biliyorum zor ama, aramızda hukukçular varsa sormak istiyorum bu konuda hukuk bazında herhangi bir çözüm bulabilir miyiz ?

• silebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62091E307 -- 31 Temmuz 2015; 9:10:20 >
  • Hocam videoda tavsiye edilen kükürtlü sabun cildi inanılmaz derecede kurutuyor ve Seboreik dermatit hastalığının en önemli nedenlerinden biri de cilt kuruluğu..
  • silebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62091E307 -- 31 Temmuz 2015; 9:09:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam yağlanmanın fazla olduğu ciltlerde oluyor. Bununla birlikte kuruluk da varsa hat safhaya çıkıyor hastalık. Burda bahsettiğim kuruluk, cildin nemsiz olması. Yani kuruluktan kastım yağsızlık değil, nemsizlik.
  • silebilirsiniz.
     SEBOREİK DERMATİT HUKUKSAL ÇÖZÜM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62091E307 -- 31 Temmuz 2015; 9:09:43 >
  • Teşekkür ederim, deneyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.