Şimdi Ara

---SEAT LEON--- kullanicilarina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2002 Model 1.6 16V 105hp 33000km de -cok temiz- Leon icin 19000 YTL fiyat uygun mudur?
    Kullanan arkadaslar yakit tuketimi ve konfor acisindan arac hakkindaki goruslerini yazabilirler mi?

• Temiz olabilir hersey olabilir ama 02 model arabaya bence o fiyat cok

Biraz daha verip keza banka kredileri uygun 06 07 model benzer km de baz model alınabilinir

Keza bu eski araba yasına karsı bir masraf cıkarırsa aradaki fark kapanıcaktır

Birde 2. elde satarken bu arac 3 sene sonra 9 yasında olucak

Golv IV ye su anda 20K verenleri gercekten anlamıyorum bence cok cok pahalıya gelir ilerleyen zamanda
  • 33 bin de olduğundan eminseniz alınabilir.
  • 5-6 bin lira fazlasına yeni kasalar alınırken biraz yüksek gibi. Dizel olsa belki diyeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gerceki

2002 Model 1.6 16V 105hp 33000km de -cok temiz- Leon icin 19000 YTL fiyat uygun mudur?
    Kullanan arkadaslar yakit tuketimi ve konfor acisindan arac hakkindaki goruslerini yazabilirler mi?

Arkadasım bu aracların piyasası gercekten cok dustu.. Bende de 1.6 16v 2002 model Seat Toledo var.. Sadece gecen yaz galerimizde iki hafta ıcınde 4 seat leon kendim sattım.. Piyasası yonunden hic sıkıntın olmasın uygun fiyata verirsen hemen satılır ama..

Oncelikle o aracın km si orjinalmi? Orjinalse dusunulebilir.. Ama orjinal degilse zaten yaklasma bile.. Km ile oynayan insanın aracı alınmaz..

Bir ikincisi arac stellamı yoksa signomu.. Signo full olan pakettir.. Ve ekstra olarak en belirgin ozellik dijital otomatik klimadır.. Signo dısında bir paket zaten dusunme.. Aracta Cruise Control var mı ya da otomatik kapanan aynalar.. Ya da yuksekligi ayarlanan yolcu koltugu.. Bunlar hep ekstradır..

Bana kalırsa o aracın edecegi ozellikle suanda yani 6 ay sonra ekonominin ne olacagı belli olmayan bir ortamda pesin 17 ye o kmdeyse alınabilir.. Yoksa zaten biz galeride 18 19 lara satıyoruz.. Gecen yaz gercekten iyi paralara gidiyordu ama simdi bu fiyata cok..

Son olarak yakıt tuketimiyle ilgili su actıgım konuya bir gozgezdirirsen Cruise Control de varsa nekadar ekonomik olabilecegini gorursun..

http://forum.donanimhaber.com/m_21944358/mpage_1/key_//tm.htm#21944358

Yetmezse de Lpg taktırmak senin tercihine kalmıs bir olay.. Bu arada Lpgli ve temizleri suanda arkadasın soyledigi fiyatlara geliyor.. Karar senin.. Alırsan da hayırlısı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutu07 -- 20 Mart 2008; 16:44:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.