Şimdi Ara

*****---SEAT KULÜBÜ---*****(1.4 leonlar geliyor) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.178
Cevap
10
Favori
368.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bdx

Merhaba arkadaşlar...Cordoba TDI cılara özellikle sorum. aracım ilk kalkış anında kavrama noktasında iken direksiyonda bir titreme oluyor sonra hemen geçiyor.. bu tork tan mı olut yoksa normalmidir.araç yeni 4500 km de...

Selam, Arkadaşım sanırım seninkine benzer bir durum benim ibiza tdi de var. Her zaman olmamakla beraber bazen kalkışlarda direksiyonda titreme olmakta. Başka bir şey için servise gittiğimde bu sorun aklıma geldi ve ustayla deneme sürüşü yaptık. Ama dediğim gibi her zaman bu durum yaşanmadığından usta arabayı denerken yapmadı. doğal olarak usta sorunu yaşamadığı için çözümüde bulamadık. Dediğim gibi her zaman yapmıyor ara sıra karşılaşıyorum bu durumla. Sende sürekli her kalkışta bu sorun oluyor mu? Eğer sürekli oluyorsa bu durum bir an evvel servise göstermeni tavsiye ederim, bence ihmal etme. Kazasız, belasız günler.

• arkadaslar sonunda cuma günü itibariyle seat Leon a kavustum. :))
  • Arkadaslar merhaba,

2004 model İbiza 1.4 TDI almak üzereyim. Anladıgım kadarıyla aracla ilgili çok sorun yok. Biraz gürültülü çalışıyor, bagajda lamba yok birde kapı kolları soyuluyor.

Benim sizlere bir sorum soracak, almak üzere oldugum arabanın tavan döşemesi ile tavan arasında biraz boşluk var, ön camla birleştiği yerde resmen açıkta yani göşemeyle tavan arasına parmak ucu giriyor gibi. dikiz aynasının üstünden bastırıncada mesafeyi fark edebiliyorsunuz.

Bu tüm ibizalarda aynı mı acaba. Eger öyleyse ses yapıyor mu?

cevaplara şimdiden çok tesekkür ederim.
  • Arkadaşlar,
    2001 ibiza ve ya cordoba'ya cep telefonu için araç kiti taktıran var mı?
    neresi en uygun diye soracaktım...hatta resim koyan olursa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikcihan

Arkadaslar merhaba,

2004 model İbiza 1.4 TDI almak üzereyim. Anladıgım kadarıyla aracla ilgili çok sorun yok. Biraz gürültülü çalışıyor, bagajda lamba yok birde kapı kolları soyuluyor.

Benim sizlere bir sorum soracak, almak üzere oldugum arabanın tavan döşemesi ile tavan arasında biraz boşluk var, ön camla birleştiği yerde resmen açıkta yani göşemeyle tavan arasına parmak ucu giriyor gibi. dikiz aynasının üstünden bastırıncada mesafeyi fark edebiliyorsunuz.

Bu tüm ibizalarda aynı mı acaba. Eger öyleyse ses yapıyor mu?

cevaplara şimdiden çok tesekkür ederim.

Valla hiç öyle bir boşluğa dikkat etmedim,eğer varsada ses yapmadı yani,araçta tek ses orjinal lastiklerden ve bozuk yollarda kapıdan gıcırtılar geliyor ama onlarda yağlayınca geçiyor..!

• quote:

Orjinalden alıntı: raptor83

arkadaslar sonunda cuma günü itibariyle seat Leon a kavustum. :))

Kazasız belasız kullan,resimleri bekliyoruz..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Levcho

Arkadaşlar,
    2001 ibiza ve ya cordoba'ya cep telefonu için araç kiti taktıran var mı?
    neresi en uygun diye soracaktım...hatta resim koyan olursa sevinirim.

Ben şahsen takdırmadım ama Toledo'suna takdıran akrabam var..!
  • selam arkadaşlar,
    seat leon marka bir araç almayı düşünüyorum. 2002 model kırmızı 1.6 signo 16 V 68.000 km.
    kullanan varsa bana bilgi verebilirmi?
    tavdiye edermisiniz, vw bora, skoda octavia ve leon arasında kaldım. ben eskişehirde yaşadığım için fazla seçeneğim de yok şu günlerde. belki toledo daha uygun bana ama şimdilik leon var satılık, neyse,
    bu leonu alırsam memnun kalırmıyım sizce, bi de fiyatı nasıl 17.500 ytl??
  • Bence memnun kalırsın ama aynı modelde olursa Octavia da düşünebilirsin..!

Benim akrabamda var siyah Toledo 1.9 TDI gayet memnun..! (Telefon için araç kiti taktıran akrabam..! )
  • teşekkürler
    octavianın modeli 2000 glxi leon 2002 signo
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelebek817

selam arkadaşlar,
    seat leon marka bir araç almayı düşünüyorum. 2002 model kırmızı 1.6 signo 16 V 68.000 km.
    tavdiye edermisiniz, vw bora, skoda octavia ve leon arasında kaldım. ben eskişehirde yaşadığım için fazla seçeneğim de yok şu günlerde. belki toledo daha uygun bana ama şimdilik leon var satılık, neyse,

bence leonu alman daha mantıklı vw bora hem üretimi durmuş bir araba octavia 2000 model 8v lik motordan bu seçenekler arasında bence en mantıklısı leon ayrıca memnun olacagına eminim.octavıa dan iki yaş büyük biraz modeli yüksek
    leonnnnnnnnnnnnnnnn

• görüşlerin için teşekkürler...
    bu arada hafta sonu arabaya baktırdık servisinde, araç 2003 te takla atmış yazıyo geçmişinde, ama satan kişi bunun mümkün olmadığını söylüyo, aracı kaportacıya gösterdik benim tanıdığım, bişey bulamadı yani kaza yok dedi. aletle boyaya baktırdık başka yerde sağ taraf oldugu gibi boyalı, vs.vs. içim ısınmadı almadım. bakıyoruz artık bişey çıkarsa alıcam.
    quote:

Orjinalden alıntı: patrıot

quote:

Orjinalden alıntı: kelebek817

selam arkadaşlar,

bence leonu alman daha mantıklı vw bora hem üretimi durmuş bir araba octavia 2000 model 8v lik motordan bu seçenekler arasında bence en mantıklısı leon ayrıca memnun olacagına eminim.octavıa dan iki yaş büyük biraz modeli yüksek
    leonnnnnnnnnnnnnnnn

• selamlar..

bende 2005 model cordoba 1.9 tdi var. ses siteminde alt kolonlardan ses gelmiyo. sadece tweeter lardan çok tiz bi ses geliyo. ikinci el aldım yeni. nerede baktırabilirim anadolu yakasında?

bi de teypte cd çalar özelliği var sanırım ama changer yok.. onu ayrı mı taktırıyoruz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: orkunkaan

selamlar..

bende 2005 model cordoba 1.9 tdi var. ses siteminde alt kolonlardan ses gelmiyo. sadece tweeter lardan çok tiz bi ses geliyo. ikinci el aldım yeni. nerede baktırabilirim anadolu yakasında?

bi de teypte cd çalar özelliği var sanırım ama changer yok.. onu ayrı mı taktırıyoruz ?

bildiğim kadarıyla sonradan satın alınabiliyor
  • şoför koltuğu gıcırdıyo arkadaşlar, servise falan gitmeden kendim halledebilir miyim?
    Ne yapmam gerekiyor, yağ sürmenin dışında... Valla minibüs koltuğu gibi oldu.
    Araç: 2004 leon
  • merhaba arkadaşlar.ben 2000 seat ibiza signo 1.6 kullanıcısıyım.arabamdan çok çok memnunum.full+full bir araç.fiyatına göre aynı özelliklerde araç varsa arkadaşlar yazabilirler.aracımın arkasına rüzgarlık taktırıcamayı düşünüyorum.taktıran arkadaşlarım varsa yardımcı olabilirler mi?

bir gün aracım da hiç benzin kalmamıştı.benzinciye gitti ve full yaptım.araç 45 lt.ama 45.76 lt aldı.acaba ek depoya benzin mi alıyor otomatik olarak.yedek depoda ne kadar benzin kaldığını nasıl anlıyabilirim.şimdiden teşekkürler herkese

• SEAT KULUBE NASILLLLL ÜYE OLABİLLİRİM.BENİ DE ÜYE EDİNN
  • Bu gunlerde bende ayni dertten sikayetciyim.
    cozum onerisi olan arkadas var mi?
    2003 ibizam bu kis koltuk gicirtisi yapmaya basladi...

quote:

Orjinalden alıntı: erulu

şoför koltuğu gıcırdıyo arkadaşlar, servise falan gitmeden kendim halledebilir miyim?
    Ne yapmam gerekiyor, yağ sürmenin dışında... Valla minibüs koltuğu gibi oldu.
    Araç: 2004 leon
  • merhaba arkadaslar. 2. el bir dizel arac alacagım. 20 civarı.25 kesinlikle gecmeyecek. internette ilanlara bakarak araba secimi yapacagım. simdilik 3 kisilik bir ailem var. once getz almayı dusunuyordum vazgectim. sonra dizel symbol veya albea bakmaya basladım. albea clio dan daha cok hosuma gidiyor. bide vergi avantajı oldugu icin oncelik tercihim albea. ama albea nın da 2. elide cok para. o kadar para verecekken iyi bir araba arastırayım derken seat cordoba cıktı karsıma. simdi sormak istedigim cordoba 1.4 motoru nasıl. kasayı rahat tasıyabiliyomu, serimi, arahızlanmalar nasıl. yedek parca ve servis fiyatı nedir. bide kac km ye kadar 2. el cordoba alınabilir. rastladıgım ilanlardaki cordobalarda cogunlukla radyo kaset var. buda bence eksisi. kullananlara soruyorum seat ın artı ve eksileri nelerdir. iyi bir aile arabası diye alınırmı ve uzun sure sorunsuz kullanılırmı. seat ın hangi modeli tercih edilebilir sizce. tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozden61 -- 18 Kasım 2006; 18:37:54 >
  • selam arkadaşlar. ben de seat ibiza 2007 1.4 elegance almak üzereyim. sizce bu araba 24.500 fiyatıyla alınır mı. eşim ağırlıklı olarak şehiriçi kullanacak.donanımı da hayli zengin
    daha iyi bir alternatif olabilir mi?
    selamlar
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.