Şimdi Ara

Search and Destroy'da Nuke yedik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda tanıştığım bir kaç arkadaşlarla gece S&D'ye girmiştik(Xbox 360).Karşıdakiler clan 5 kişide riot shield sonuncuda UMP 45 var arkadaşları bizi sıkıştırıyor adam hepimizi deşiyor ve devam ederken Enemy Nuke in coming!It's over dedi ve bittik Aranızda S&D'de nuke atan veya bizim gibi yiyen varmı yoksa bizmi tarihe geçtik

• bunu ilk yapan gunt123 miydi neydi youtub da videolari var ilk atan o diye biliyorum
  • Biz de yemiştik bi keresinde.Çok pis ... olmuştuk.
  • geçmiş olsun
  • Riotlular hiç adam öldürmüyodu hiçde skor'a bakmıyoduk işte nuke atması için 1 el bize vermesi lazımmış bizde hadi çeviriyoruz arkadaşlar diye bombayı kurmuştuk Not: Taktik yapmıştık riotluları ben çekiyodum kapalı bir yere arkadaş RPG sallıyo hepsi ölüyodu nuke giden last alive oldu bulamadık MAP:Scrapyard
  • Ne diyelim...

Afiyet olsun
  • riot lu birini gördümmü mutlaka semtex li class a geçerim yabıştırıp kaçması çok zevkli oluyo :D
    not:pc
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

riot lu birini gördümmü mutlaka semtex li class a geçerim yabıştırıp kaçması çok zevkli oluyo :D
    not:pc

Bir takımda, bir kişiye nuke attırmak için geriye kalan 5 riot lu kişiden biri olsaydım tek semtex ile ölmezdim inan
  • mumak

will stick to you!!!
  • S&D'da nuke yemek için önceden hazırlanmak lazım 3 kere attığım için biliyorum.Şöyle oluyor:
    Killstreakleriniz farketmez nasıl olsa takımdakiler herkesi size bırakıcak riotlu olmaları şart diil :)
    4-0 yenme mantığıyla değil 4-3 lük bir duruma getirmeniz lazım durumu ki yeterli kill sayısına ulaşılabilsin.Bunuda karşı takımın kurduğu bombayı çözmeyerek yapıyoruz :))
    Ama public girdiğiniz bir maçta tanımadğınız insanlarla bunu yapmak baya zor oluyor :)
  • Riotlularda Blast Shield olduğu için Semtex atıyorum yapışıyor ölmüyor OMG
  • nuke yiyince ne oluyor ? map bitiyormu direk ?

not: hiç yemediğimden soruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.