Şimdi Ara

seagate goflex arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 5 sene kadar oldu 2 tb lık harici diskimi alalı. iki haftadır diskte sorun var. içinden bilgi okumaya istediğimde yanıt vermiyor. hata ayıklama ile sorunlu bölüm varsa gidermeye çalıştım. evdeki bilgisayarımda 1 hafta hata ayıklama devam etti çok küçük bir kısmı bitmişti durdurdum. laptopta denedim yine aynı 2 günde sanki hiç ilerlemiyor. hd tune ile denedim tamamı bozuk gösterdi. bilgisayara takınca bazen algılıyor bazen algılamıyor. algıladıktan sonra da kısa bir sürede tekrar yanıt vermiyor. bu yüzden hata ayıklama programları çalışmıyor sanırım. kurtarma programı denedim hariciyi gördükten sonra rootlara ayırma işlemine başladı o da birtürlü bitmedi. içinde uzun zamandır çektiğim fotoğraflar var. onları almak önceliğim. hariciyi takıyorum bir dosyayı kopyala yapıyorum birazı geliyor sonra yine donuyor. tamamı aktarılamıyor. iptal et dediğimde yine takılıyor. bilgisayarı kapatıp açmam sonra tekrar kopyalamaya çalışıyorum.
    harici bozulduysa bile diskin bir kısmının bozulmuş olması gerekmez mi? sürekli okuma hatası vermesi disklerde değilde başka biyerinde arıza var gibi düşünmeme sebep oluyor.
    tavsiyesi olan varmıdır? şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.