Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan_9292

onceden kullaniyordum fakat hatirlamiyorum simdi her seye sifre koyabiliyordu programalra vs vs

hatırlamaya calıs bulursun sen ya
  • Kullandigim 3 sifre uygulamasi da bir sure sonra islevsiz hale geliyor. Sonuncusu App Protector.
    Bir sure sonra Hotmail, gmail, Not defterim, MSN vs sifresiz acilir hale geliyor, hem de uyarisiz.
    Basim belaya girmeden bir care onerebilir misiniz?
    Ayar menusunde bir suru sey var. Turkce olsa cozerdim belki.

Flash bellegi ARC a baglarken kullandigim otg kablosuna sabit hddyi icine koydugum mini box ı baglasam riski var mi? 220 volt elektrige bagliyorum cunku mini box ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 29 Ocak 2012; 21:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

onceden kullaniyordum fakat hatirlamiyorum simdi her seye sifre koyabiliyordu programalra vs vs

QuickPic işine yarar belki, benim hoşuma gitmişti.

ayrıca nasıl free ram 190 falan ya ben baya bir şey sildim dondurdum ama tüm programları kapat dediğimde bile anca 120ye çıkıyor. Kendi haline bırakınca widgetlar falan çalışmaya başlıyor 60a kadar düşüyor. Bir de üstüne program açınca nanay. Üstüste program açtığımda kasma yaşıyorum açıkçası. Keşke 200e falan çekebilsem free rami.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 29 Ocak 2012; 22:04:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

quote:

ayrıca nasıl free ram 190 falan ya ben baya bir şey sildim dondurdum ama tüm programları kapat dediğimde bile anca 120ye çıkıyor. Kendi haline bırakınca widgetlar falan çalışmaya başlıyor 60a kadar düşüyor. Bir de üstüne program açınca nanay. Üstüste program açtığımda kasma yaşıyorum açıkçası. Keşke 200e falan çekebilsem free rami.

denicem programi tesekkur ederim. ram isine gelince calisan hizmetler kisminda isine yaramayan ne varsa dondur. sadece icinde usbox lafi gecen uygulamayi dondurma yoksA TEli pc gormuyor. suan opera whatsapp muzik ve bi kac gerekli sistem uygulamasi calisiyor. free ram 177mb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selam ARC-S white kullaniyorum..

jasonstein+ miui (2.3.7) almanca 2.1.20 yüklü(alamnyada oldugum icin sorun yok), türkce destegi var ama zayif yumusak g falan göstermiyor ekranda..

galaxy den miui roma alismistim bambaska bir dünya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy

selam ARC-S white kullaniyorum..

jasonstein+ miui (2.3.7) almanca 2.1.20 yüklü(alamnyada oldugum icin sorun yok), türkce destegi var ama zayif yumusak g falan göstermiyor ekranda..

galaxy den miui roma alismistim bambaska bir dünya...

teli actiginda free ram ne kadar oluyor?

• arkadaşlar bsplayer lite mx playerden daha sağlıklı çalışıyor xperia arc da haberiniz olsun bi kaç mkv ve avi videolarında test ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar bsplayer lite mx playerden daha sağlıklı çalışıyor xperia arc da haberiniz olsun bi kaç mkv ve avi videolarında test ettim

bencede

bu arada QuickPic programıyla dosyaları gizleyebiliyorsunuz.
  • xperia s cosmic ekran göruntüsü istiyenlere

https://****.com/#!download|809l34|2488375338|CosmicFlow_Xperia_S.apk|1478|R~0|0|0|RapidPro expired. (34fa3175)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

quote:

denicem programi tesekkur ederim. ram isine gelince calisan hizmetler kisminda isine yaramayan ne varsa dondur. sadece icinde usbox lafi gecen uygulamayi dondurma yoksA TEli pc gormuyor. suan opera whatsapp muzik ve bi kac gerekli sistem uygulamasi calisiyor. free ram 177mb

Yok ya bir şey değiştiremedim belki de çok fazla widget var o yüzdendir :)

• ROOT YAPMADAN, HAFIZA KARTINA TÜM UYGULAMALARI TAŞIYIN!!http://forum.donanimhaber.com/m_57161198/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57166565
  • beyler çok acil sorum var. yarın sınava girecem sabah. dosyalarım var pdf formatında taratıyorum ama ne adobe reader ne de office suite pro açmıyor hata veriyor büyük boyut küçük boyut her şekilde taradım dpi sine kadar oynadım neden böyle siz pdf açabiliyormusunuz?
  • beyler şimdi başka herhangi bir pdf attım çok rahat açtı ama benim yazıcıda pdf olarak taradıklarımı açmıyor. bu konuda bilgisi olan var mı yardım lazım acele. ya da nerede aramalıyım sorumun cevabını
  • Temiz 2.el , ne kadar fiyat aralıklarında bulabilirilm ARC S i ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Temiz 2.el , ne kadar fiyat aralıklarında bulabilirilm ARC S i ?

baya temizini 4-5 aylık cihazı en az 750 ye bulabilirsin. catlak varsa 700e. tabi bunlar garantili fiyatlar.
  • menuyu istedigim gibi diziyorum. sd karttaki programlar teli kapatip actigimda degisik yerlere dagiliyor. sorunu nasil hallederim?

• quote:

quote:

baya temizini 4-5 aylık cihazı en az 750 ye bulabilirsin. catlak varsa 700e. tabi bunlar garantili fiyatlar.

Peki hocam internetten biriyle anlaşma aşamasındayım . 800-850 TL ye 1 haftalık falan ARC S veriyor.
    Fiyat iyimidir çünkü sıfır gibi sayılır . Yurtdışı zart zurt değil garantili.
    Telefonu almaya gittiğimde adamın bana ARC S yerine ARC vermeyeceğini ne bileyim değilmi .
    ARC ile ARC S i nasıl ayırt edebilirim ? ikisininde dışı aynı sonuçta . Telefonu açınca bi yerinde falan yazıyormu ARC S olduğu
  • quote:

quote:

quote:

Peki hocam internetten biriyle anlaşma aşamasındayım . 800-850 TL ye 1 haftalık falan ARC S veriyor.
    Fiyat iyimidir çünkü sıfır gibi sayılır . Yurtdışı zart zurt değil garantili.
    Telefonu almaya gittiğimde adamın bana ARC S yerine ARC vermeyeceğini ne bileyim değilmi .
    ARC ile ARC S i nasıl ayırt edebilirim ? ikisininde dışı aynı sonuçta . Telefonu açınca bi yerinde falan yazıyormu ARC S olduğu

Fiyat harika kacırma derim. forumda 900 lira falan yurt dısı cihazlar. gecen hafta ben 1000 liraya garantili arc s alcaktım sen düşün yani..
    iki cihazın farkını ise şöyle anlarsın.

ayarlar > telefon hakkında > model numarası > LT18i yazarsa o tel arc s dir. LT15i yazıyorsa sen kimi kandırıyondan gir kafayı göm ve arkana bakmadan uzaklaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 31 Ocak 2012; 13:44:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

menuyu istedigim gibi diziyorum. sd karttaki programlar teli kapatip actigimda degisik yerlere dagiliyor. sorunu nasil hallederim?

Uygulamarı hafıza kartına dogal yoldan degilde farklı yollardan taşıdıgın uygulamar öyle menü özel dizilimini bozar. Normal olarak taşı ben öyle yaptım kalan telefon hafızası 80mb .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARCadaS

İptal bu yorum.

Senin imza hala sakat haberin olsun
  • 
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.