Şimdi Ara

Schengen vizesi yardım! Acil! :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arkadaşımla beraber interrail alıp avrupayı trenle gezeceğiz. schengen vizesi için ilk çıkış yapacağımız yunanistandan alıcaz vizeyi. yalnız öğrenciler için gerekli belgelere baktım da, aile reisine ait gelir belgesi mal mülk tapusu falan getirin diyor. şimdi şöyle benim baba pazarcı ne gelir belgesi olacak:) annem emekli. malları mülkleri yok tek mal varlığımız 1 araba 1 ev onlarda benim üzerime. evin daha borçları var borçlar bitince tapu alınıyor o yüzden onu götüremem. arabanın ruhsatında da bandrol muayene borçları falan mevcut. sadece bu araba ruhsatını götürsem olur mu sizce? bu borçları falan görürler mi yada takarlar mı? yada hiç onu götürmeyip direk annemin emekli maaşını gösteren belgeyi mi götüreyim? yardımlarınızı bekliyorum iyi bayramlar dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFK1989 -- 30 Temmuz 2014; 23:17:47 >

• Evin tapusu yok mu.Varsa onu al fotokopisini.Arabanı senin üstüne ait olduğunu belgeleyen kağıdıda al
    Emekli ise annen emekli olduğunu kanıtlayan belgeyide al yeterli.Ve düzenli gelir aldığına dair(emekli maaşının yattığı bankadan döküm al bir yıllık kısaca)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.