Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.345
Cevap
11
Favori
83.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beleş key kullananları uzaklaştıracaklarmış
  • bak bu iyidi
  • Oyun çok güzel ama ömrü kısa olması kötü, para kazanabiliyor olsaydık evimiz, işimiz olsaydı multiplayer sosyal aktivitelerimiz olsaydı beraber iş yaptığımız arkadaşlarımız iş bağlantılarımız yani bir hayatımız olsaydı. İlk başlarda şoförlük yaparken para kazandıkça kendi aracmızı sonradan işyerimizi açıp büyüseydik. Amaçsızca konteynırı şurdan al şuraya bırak nereye kadar oyalar. Böyle şahaser bir oyunun ömrünün bu kadar kısa olması çok üzücü. Adamlar oyun için emek harcamış gerçekten başamışlar ama biraz daha para harcanıp sunum da aynı derecede iyi olsaydı keşke. Özellikle direksioynla tır sürmek gerçekten çok keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 15 Haziran 2012; 14:02:38 >

• Oyunu satın aldımda ömrü kısa gibi çünkü pek keşfedemedim daha oyunu yani benzin almak yok gibi polisler yok gibi aracın darbe alması kırılması yok gibi sıkıcı geldi bana?
  • ne çabuk bıktınız hele bi çıksa bizi ets2 ye kadar oyalar diyodunuz noldu hee vurimmi sırtına hee
  • kısa bulanlar; leaderboards'ta rekor denedi mi? en hızlı biçimde; manevra yeteneklerini zorlamaya çalıştılar mı? gerçekten hızlı ve konsantre biçimde aynaları kullanarak bir tırı daracık alanlarda sorunsuzca kullanabiliyor mu? 2 günde nasıl oldu, merak etmekteyim.

not:cevabı belli gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF3D00E4D -- 15 Haziran 2012; 14:54:07 >
  • ya beyler key alınca böyle hani kariyer yapıyomuyuz yoksa sadece demodaki açılmayan yerlerni açılıyo eğer ,leyse 43 tl vrmeye ne gerek var ?! 18 haziranda herşey açılğyo zaten biri anlatsın şunu yiaa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhysCopat -- 15 Haziran 2012; 14:57:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casualities

kısa bulanlar; leaderboards'ta rekor denedi mi? en hızlı biçimde; manevra yeteneklerini zorlamaya çalıştılar mı? gerçekten hızlı ve konsantre biçimde aynaları kullanarak bir tırı daracık alanlarda sorunsuzca kullanabiliyor mu? 2 günde nasıl oldu, merak etmekteyim.

not:cevabı belli gerçi.

Katılıyorum key alınca biraz insan o listede önelere geçmek için kastırır. ETS2 de yuk taşıma hevesinizi yeteri kadar alırısnız merak etmeyin ustadlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesaylon

ya beyler key alınca böyle hani kariyer yapıyomuyuz yoksa sadece demodaki açılmayan yerlerni açılıyo eğer ,leyse 43 tl vrmeye ne gerak

demoda kapalı olan yerlerin hepsi açılıyor o kadar extra bir özellik eklenmiyor bildigim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

ya beyler key alınca böyle hani kariyer yapıyomuyuz yoksa sadece demodaki açılmayan yerlerni açılıyo eğer ,leyse 43 tl vrmeye ne gerak

demoda kapalı olan yerlerin hepsi açılıyor o kadar extra bir özellik eklenmiyor bildigim kadarıyla.

hmm ama gerçek full da çıkacak olanda kariyer falan yani tek eğitim falan yok değilmi kariyer var yani ets deki gibi ?

• quote:

Blogda Güncel haberi vereyim :)

Teething problems

http://www.scaniadrivergame.com/en/ has been out for some 48 hours on the official website, and frankly speaking, many things did not go quite right, as you have witnessed yourself. Our hand was forced to launch the game website a few days ahead of plan, due to the fact that the game hit the shops in Poland a week before the official global street date. It was urgent to get the leaderboards and online registration process up and running. This in turned caused an avalanche of complains from you, our most dedicated fans, that it's not fair not to be able to join in the fun while people in one country already can. So to make you happy, we want ahead and started offering the digital edition as well, while all preparations were not yet fully completed. There were so many people immediately downloading the game that our servers almost melted, and we did not manage to add mirrors for the downloads fast enough. Then even the official game site went down for a few minutes due to traffic overload. But there hides some good news in the bad news - it's good to have problems because so many people are so interested in getting their hands on the game!

By the way in Poland the Polish box edition of the game is doing quite well, currently sitting nicely at #5 in the Best Seller chart at Empik.com. We know that our games have a huge following in Poland, but it would be a dream to be able to replicate this on other markets next week.

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

We are preparing the first patch for the game which should be available for download next week, and address many of the glitches reported over the past few days. The patch will also include a couple of new Dangerous Drives challenges. We are planning several free content updates for the game which are going to come to you through a series of patches - quite a lot of new stuff. Yet more Dangerous Drives are in the pipeline, and also a sizable extension of the free-roaming map for "Deliveries." We will also use the new patch to ban the leaked keys which unfortunately somebody felt the need to share with the rest of the world.

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

We are about to upload some new texts onto GetLocalization and we would highly appreciate again your help there, both with the new texts and also with polishing of the existing translations. Now that the game is out in your hands you can finally see clearly how the translations feel and where there is an opportunity for improvement. Thank you for your help!

Neler anlattıklarını biraz bize açıklayan biri olursa sevinirim. :)

böyle uzun alıntıyı pek sevmem ama ne diyorlar kısaca hocam ?? kasılmalarla ilgili bir şey varmı ??

işyerindeyim fazla da inceleyemedim zaten o kadar çok ingilizce de yok 5-10 cümle olsa anlarım da bu kadar uzun şeyi pek anlayamıyorum :)

• quote:

hmm ama gerçek full da çıkacak olanda kariyer falan yani tek eğitim falan yok değilmi kariyer var yani ets deki gibi ?

full de bütün kapalı yerler açılyor hocam. basitçe böyle anlatım. yuk taşıma var ama ets gibi şirket kurma v.s yok. belirli noktalardan alıp belirli noktalara bırakıyoruz.

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

işyerindeyim fazla da inceleyemedim zaten o kadar çok ingilizce de yok 5-10 cümle olsa anlarım da bu kadar uzun şeyi pek anlayamıyorum :)

inglizcem yok ne yazık ki sadece paylaşabiliyorum çevirsi arkadaşlara kalmış isteyen anladıklarını ufak bir metin olarak yazabilir.

• Oyunu aktive ettim. Merakla diğer görevleri yapacağım. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Oyunu aktive ettim. Merakla diğer görevleri yapacağım. :D

kolay gelsin hadi bakalım tabloda dereceleri görelim
  • quote:

quote:

full de bütün kapalı yerler açılyor hocam. basitçe böyle anlatım. yuk taşıma var ama ets gibi şirket kurma v.s yok. belirli noktalardan alıp belirli noktalara bırakıyoruz.

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

inglizcem yok ne yazık ki sadece paylaşabiliyorum çevirsi arkadaşlara kalmış isteyen anladıklarını ufak bir metin olarak yazabilir.

hmm yani istediğimiz şirketten yük alıp belirledimiz yere gidiyoruz dimi benzin falanda bitiyor...

• Arkadaşlar oyunda ne tır modifiye var ne de benzinlik var. Şirkette yok. Sadece bazı yerlerdeki dorseleri alıp sana götür dediği yerlere götürüyorsun o kadar. Başka hiç bir şey yok. Bu gün itibariyle bana da key geldi gayet güzel oyun tebrik ederim. Kasma da yok. Görevlerde güzel. Demoda anlaşılmıyor o kadar iyi.
  • ya kürekden ses seda yok mu hala
  • hadi be millet 3 gün kaldı yaa sabır..beyler trafiğe falan yani baya bi 30 dk lik yollara cıkıyoruz deilmi gercekte 30 dk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhysCopat -- 15 Haziran 2012; 16:41:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkannn

ya kürekden ses seda yok mu hala

43 liraya satıyorlar kürek alabilirsiniz....
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.