Şimdi Ara

sayısalda 5k ne kadar zor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tanıdığım bildiğim 5k yapmış kişi yok çevremde o yüzden tam bilemiyorum, önceki yıllarda ilk 5 bine girmiş tanıdığınız falan var mı ne tür öğrencilerdi bu kişiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YTÜ mezunu makine mühendisi arkadaşım var. ÖSS'de baya derece yapmıştı. Günde 10 saat falan çalışmıyordu. Gerektiği kadar bakıyordu. Gerisi Allah vergisi sanırım. Matematiği çekirdek çıtlar gibi çözüyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SO HARD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel olarak söylenene göre öyle gözüküyo evet. ya bi' yandan diyorum ki, ne kadar zor olabilir? ama keşke tanıdığım bildiğim birileri olsa da ona göre kendimi kıyaslayıp kafamda bi' şeyler kurabilsem

• Son iki sene (11ve12) ciddi çalışma performansı segilemiş bir tanıdığım var. 11de günde beraber 6,7 bölüm dizi bile izlerdik ama sanırım 12de 10saate yakın çalışıyordu

• Rez ben de merak ediyorum

• 1 k giren arkadaşım var ilk ea 100 e giren komşum var var da var anasını satım bi biz bi bok olamadık.

1k giren arkadaş günde 5-6 saat çalışıyordu kalan zamanda gezerdi lol oynardı
    ,
    ilk 100 de ki komşumu 1 sene boyunca görmedim sonra öğrendim ki ilk 100 e girmiş , çocuk 9 ay boyunca evden dışarı çıkmadı. Dershaneye falan da gitmedi evde çalıştı , çok da efendi bi çocukdu , hiç hava atayım yok şunu kazandım yok şöyle ettim diye ağzından bir şey duymadım hocam. İmkansız değil ama çok zordan biraz zor böyle dereceler.

edit 1 kdaki arkadaş sayısal 12. sınıf
    100 e giren arkadaş ea mezun senesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalan Söylemeyen Adam -- 9 Mart 2018; 17:20:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    ilk yüze giren arkadaş kaç binden mezuna bırakmıştı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel oturttum mu hafta sonlari 7.5 saat hafta icleri de 3:20'de okuldan ciktiktan sonra 5 saat calisabiliyorum ben. birkac hafta yapmistim bunu sonra kesintiye ugradi, simdi o tempoya geri donmeye calisiyorum.

10 saat dediginiz ne yav olur mu oyle sey :|

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

1 k giren arkadaşım var ilk ea 100 e giren komşum var var da var anasını satım bi biz bi bok olamadık.

,
    ilk 100 de ki komşumu 1 sene boyunca görmedim sonra öğrendim ki ilk 100 e girmiş , çocuk 9 ay boyunca evden dışarı çıkmadı. Dershaneye falan da gitmedi evde çalıştı , çok da efendi bi çocukdu , hiç hava atayım yok şunu kazandım yok şöyle ettim diye ağzından bir şey duymadım hocam. İmkansız değil ama çok zordan biraz zor böyle dereceler.

5-6 saat sonra lol bu arkadaş ya 2016 senesinde girdi ya ultron zekalı yada önceden çalışmış ara senelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: mühendislikyolunda

quote:

1 k giren arkadaşım var ilk ea 100 e giren komşum var var da var anasını satım bi biz bi bok olamadık.

,

5-6 saat sonra lol bu arkadaş ya 2016 senesinde girdi ya ultron zekalı yada önceden çalışmış ara senelerde

Harbi 2016 da girdi de ne alaka ya sınav kolaydı ama herkese kolay bi bu adama değil ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ryanfl

ilk yüze giren arkadaş kaç binden mezuna bırakmıştı?

o kadar ayrıntısını bilmiyorum hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mühendislikyolunda

quote:

,

Harbi 2016 da girdi de ne alaka ya sınav kolaydı ama herkese kolay bi bu adama değil ki.

Forumda biri vardı 2016 da girip son sene çalışıp önceki senelerde yatıp 1k ya giren 2016 hakedenlerin kazandığı bir sne olmadı baksana lol oynayıp ilk 1k ya girmek nekadar adil millet 8saat calisisn onla aynı sıralamayı yapsın

• Arkadaşım i.ü tıp fakültesi kazandı geçen yıl,çok ders çalışan birisi değildi gereğinde etüte kalmaz halı sahaya falan giderdik çünkü adam 9-10-11 de zaten çalışmasını yapmıştı 12 de diğer senelerden pek farklı bir şey yapmadığını söylerdi.Bir 10 saat çalışmazdı ama günlük 4-5 saat rutin çalışırdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9-10-11 i zamaninda halledip 12 ye konu eksikleri yok ya da cok az gelenler genelde yoksa 1 senelik calismayla yapmak icin gunde 8-9 saat lazim galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Conkon

9-10-11 i zamaninda halledip 12 ye konu eksikleri yok ya da cok az gelenler genelde yoksa 1 senelik calismayla yapmak icin gunde 8-9 saat lazim galiba

O çok abartı olur ama sınavda sorun çıkmazsa verimli. Çalışan ve günde ortalama 6 saat yeterli bence sınavda sorun derken yigilmaya karsi

• Hocam kendimden ornek verdim 12 ye gecerken ki acigimi kapatmam anca 8-9 saatle olurdu kapatamadim da zaten ama bir arkadasimiz 3-4 saatle ygsde 1 k yapmıstı cocuk sene basinda 135-140 netlerde geziyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: Conkon

Hocam kendimden ornek verdim 12 ye gecerken ki acigimi kapatmam anca 8-9 saatle olurdu kapatamadim da zaten ama bir arkadasimiz 3-4 saatle ygsde 1 k yapmıstı cocuk sene basinda 135-140 netlerde geziyodu

Valla ben 5k ya girersem ki şu anda tikrinda denemelere geçtim 9-10 da uyuyp 11 de hafif bir çalışmayla 12 başlarında günde 3-4 saat aam son 3 ay kala 8 saat çalışarak 5k ya girmiş biri oalcagaim ama 10k yı rahat görüyorum

• Geçen yıl okulumda benden bir üst dönemdekilerden yaklaşık 40 kişi tıpa gitti. Aralarında 9,10da yatıp 11de de aşırı çalışmadan 5k yapanlar oldu. 9,10da iyi olup 15k ya zor giren de. Yani sadece son yıl çalışmakla olmaz diye bir şey yok.

• "yetmiyor" derken, ne anlamda?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.