Şimdi Ara

Sayeniz'de Topladığım Sistem [Geldi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2-3 konu açmıştım sistem toplarken çok fazla fikir degişikligine sebep oldu konularıma yaptıgınız yorumlar ama sonunda topladım ve sistem şuan önümde birazdan kurulumunu yapacagım.

Intel Core i5-6600 Skylake 6M 3.30Ghz 1151
    MSI B150M Gaming Pro D4 2133Mhz mATX 1151
    Kingston HyperX 16GB (2x8GB) DDR4 2133Mhz CL13 (HX421C13SBK2/16)
    Sapphire Radeon Nitro+OC RX470 8GB GDDR5 256Bit (11256-02-20G)
    Dark N10 USB 3.0, 5x12cm Fan, Fan Kontrolcülü, Pencereli ATX Kasa
    Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı

SSD Ve HDD Elimde mevcut olduğu için fiyata dahil değildir, toplam 3.219,64 TL

Sistemim hakkında görüş ve eleştirilerinizi ögrenmek istiyorum yorumlarınızı alabilirmiyim teşşekürler.

• Hayırlı olsun kardeşim ancak mantıklı seçimler ile RX480 8gb alman daha iyi olurdu.
  • Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullan sistem güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Hayırlı olsun kardeşim ancak mantıklı seçimler ile RX480 8gb alman daha iyi olurdu.

+1
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    1060 bile almak istedim fakat bf1 gta5 gibi oyunlar oynamıyorum sadece lol ve csgo için çok çok yeterli olacagını, hatta diger mmoprg oyunları içinde beni memnun edecegini düşündügüm için rx470 yeterliydi bende tercih ettim ileride inşallah daha iyilerini alırız :)
  • Güle güle kullanın hocam. Ekran kartı oynadığınız oyunlara yeterde artar bile.
  • ruven kullanıcısına yanıt
    Hocam lol ve csgo icin fazla degil mi o kart ? Uzun omurlu ileriye donuk olsun diye aldiniz galiba
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam cunku lol oynarken o fps'nin düşmesi herkesin yaşadıgı bir sinir krizi en sonunda ben o krizi yendim artık keyifle oynayacagım oyunları :)
  • Hayırlı olsun. Güzel sistem olmuş.
  • Hayırlı olsun hocam sistem güzel. Diyecek bir şey yok güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruven

1060 bile almak istedim fakat bf1 gta5 gibi oyunlar oynamıyorum sadece lol ve csgo için çok çok yeterli olacagını, hatta diger mmoprg oyunları içinde beni memnun edecegini düşündügüm için rx470 yeterliydi bende tercih ettim ileride inşallah daha iyilerini alırız :)

hayirli olsun..cs de kac fps aliyosun ve aldigin yeri ve parca fiyatlarini yazar misin ben de bunun i5 6500 ve gtx 1060 lisini toplamayi dusunuyorum.
  • ben kafede hd4800 series radeon ve i5 in dandik bi islemcisiyle 4 gb ramle en az 170 aliyodum fps.dusuk ayarlarda.guzel sistem ama daha az da harcayabilirdin go ve lol icin.
  • Hocam şimd, sistem toplamadan önce gelen öneriler bir dert. Bütün önerileri, tavsiyeleri vs. göz önünde bulundurup sistem alırsınız. "Arkadaşlar yaptığınız önerielre göre sistem aldım, nasıl?" dersiniz ayarı bir dert. Çünkü yine onu alsaydınız, bunu alsaydınız bu olmamış,şu olmamış vs vs. Burada en iyisi bence Sistemi kruup keyfini çıkartmak, daha başka da bir şey düşünmeyin bence artık. Ha Ufak değişiklik ile Rx 480 alınır mıydı tabii ki alınırdı ama çok ta önemli değil aradaki fark 5-10 fps var ya da yok. Ha İleride Rx 480 daha avantaj sağlardı ama oynadığınız oyunlar dediğiniz gibi ise zaten bu kart bile fazla. Elinizdeki kart Gta V'i de Ultra oynatır Bf1'i de.
  • Hayırlı olsun sistem gayet güzel iyi günlerde kullanınız.pc işinin sonu yok.10bin tl yede toplasanız bunun sıvı azotlu olanı yokmuydu diyecekler zaten.keyfini çıkarın bence.
  • bu arada parcalari topladigin yeri ve fiyatlari yazar misin
  • HAYIRLI OLSUN kardeşim dedikleri gibi bence çok güçlü bir sistem dediğin oyunlar için lolü i3 6098p nin dahili ekran kartı olan intel hd 510 ile oynuyorum 80 fps
    Cs:go için ekran kartı lazım onun içinde fazla :) bence 1060 dedikleri gibi yada 1050 ti alıcaktın ucuzundan 4gb amdden uzak :)
  • Hocam bu sistemi hangi siteden topladınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Hayırlı olsun kardeşim ancak mantıklı seçimler ile RX480 8gb alman daha iyi olurdu.

Aldığı kart 480'in ensesinde bi kart zaten hocam. Çok da fark edeceğini sanmıyorum.
  • RX470 / 480 arasında çok fark yok ancak o paraya sonuçta bir tık üst model alınıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.