Şimdi Ara

Satışı 2024 te sona erecek, alabileceğiniz en iyi sıfır otomobiller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: huzyin67 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tabiki milyon km garantisi olan dizel motora sahip son araçlar 1 milyon tl bandında satılan sıfır c elysse ve egea otomobiller. Turbo benzinlilere göre düşük yakıt tüketimleri var, sırf şu ab emisyonları gereği şansımıza ucuza satılıyorlar. Sadece turbo ve motor aksamını bugün yetkili serviste alıp taktırmaya kalksanız maliyeti zaten sadece %20 kdv dahil 450 bin tl tutar. Şu an çok uygun fiyattalar . Aldınız aldınız son şans....

Egea 1.3 Multijet Dizel

C Elysee 1.5 Hdi Dizel

Malesef peugeot 301 modeli üretimden kalktı

• fiorinoda satıştan kalkmaz umarım

• 301'in üretimden kalkmasi iyi olmuş. Kalitesiz 3. Dünya arabasıydi
  • Crossland
  • SayınOzi kullanıcısına yanıt

parasına göre çok iyi araba

• 1 milyon km garantili motorlar gitti gidiyor malesef

• celyseeden daha guzel aslında 301 kalmalıydı

• 301 markaya zarar veriyordu bence de kalkması mantıklıydı.

• Mevcut kasa 3008 GT. Yeni kasa şu anki kadar güzel değil.

• zeytinkoy kullanıcısına yanıt

Haklısınız. 2019 model 3008 dizel araç sahibi olarak yeni gelecek kasa 3008 bana kalırsa ucube. Arka taraf 408 gibi fastback olmuş. Ön taraf idare eder. İç mekan Janjanli ama bence kullanışsız. 1.2 lt 136 HP hibrit motor Zincir trigeri olması iyi olmuş ama 3 silindirli olması ve çift kavramalı yarı otomatik eDcs6 şanzımanla gelecek olması bana hiç cazip gelmedi. Araç değişimi planlıyorum ama tercihlerim arasında yeni 3008 kesinlikle yer almaz. Bence berbat etmişler canım modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight_Hammer -- 8 Mayıs 2024; 1:30:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.