Şimdi Ara

Satılık unranked 30 level hesaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese istediği isimde, istediği serverda unranked hesap satılır. Hesapları sıfırdan elle kasmayı düşünüyorum. En geç 48 saat içinde teslim. İsterseniz hesapları kendi istediğiniz mail ile açıp bana verebilirsiniz oda olur. Detay için pm lütfen.

• Degiyor mu hocam? Botsuz kasiyorsan hic uyumaman lazim double exp takviyesi ile. Ustelik trde 3v3 bot game yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clloyd

Degiyor mu hocam? Botsuz kasiyorsan hic uyumaman lazim double exp takviyesi ile. Ustelik trde 3v3 bot game yok
    Dostum boş vaktim çok 2 bilgisayar boşta duruyor onlarla vakit öldürmek istiyorum acıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost345 -- 25 Nisan 2018; 9:32:50 >
  • Kabataslak bir hesap yaparsak bir oyun ortalama 35 dakika sürse ve bir günde 1440 dakika varsa bir günde oynayabileceğin maksimum oyun sayısı 41.

Bu iki günde 82 oyun yapar.

Level atlamak için 7 oyun gerekiyorsa ( Tamamen tahmin, belki daha fazla gerekiyordur.) 82 oyunda yaklaşık 12 level atlanabilir. Bunu XP boostla 24'e çıkarabilmek mümkün.

Bütün bu hesaplamalardan sonra anladığım kadarıyla parayı peşin ödüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erik Kompostosu

Kabataslak bir hesap yaparsak bir oyun ortalama 35 dakika sürse ve bir günde 1440 dakika varsa bir günde oynayabileceğin maksimum oyun sayısı 41.

Bu iki günde 82 oyun yapar.

Level atlamak için 7 oyun gerekiyorsa ( Tamamen tahmin, belki daha fazla gerekiyordur.) 82 oyunda yaklaşık 12 level atlanabilir. Bunu XP boostla 24'e çıkarabilmek mümkün.

Bütün bu hesaplamalardan sonra anladığım kadarıyla parayı peşin ödüyoruz.
    Dostum öncelikle bi oyun ortalama 35 dakika sürmez hesaplar botlarla kasılacak. Diyelim ki uzadı 2 gün değil de 3 gün olur o kadar farkeder mi? Ki elimizde hali hazırda unranked hesaplar var. Bahsettiğimiz özel isimli hesaplar. Tamamen ön yargı ile dolandırıcı olduğumu ima etmen komik açıkçası.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.