Şimdi Ara

SATILDI MSI RTX 3060 GAMİNG X 7500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
4
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Merhaba.

Eylül 2021'de Newegg üzerinden almış olduğum MSI RTX 3060 Gaming X ekran kartım satılık veya takaslıktır.

Kart, kalın soğutma bloğu ve büyük fanları ile oldukça başarılı bir soğutmaya sahiptir. 3 fanlı tasarımları aratmayan bir soğutma performansı vardır.

Kartla 3,5 ay, uygun ortamda (35-45 derece gpu sıcaklığı, %50-60 fan hızı) mining yapılmıştır. Kartın ramleri Samsung'tur.

Herhangi bir sorunu ve sıkıntısı yoktur.

Kartımı, 2 veya 3 fanlı, RTX 3060 veya 3060 Ti ekran kartları ile takaslamak istiyorum. Yurtiçi veya yurtdışı kartlarla takas olabilir.

Takastaki en önemli şartım, teklif edilecek kartların kalınlığının az olması (4 cm civarında) Gördüğüm kadarıyla Palit, Galax ve Gigabyte'ın bu özellikte kartları var.

Teklif edilecek kartın özelliğine göre alınacak/verilecek miktarlar konuşulup anlaşılabilir.

SATLDI SATIŞ FİYATI 7500 TL. SATILDI

Normalde 8000TL yazmıştım. Önceliğim de takas yapmaktı ancak çok fazla pazarlık teklifi geldi.

Ben de indirim yaptım.SATILDI MSI RTX 3060 GAMİNG X 7500TL 

Balıkesir içi elden teslim edilebilir.

SATILDI MSI RTX 3060 GAMİNG X 7500TLpcgamer
    MSI GeForce RTX 3060 Gaming X 12G Review
    https://www.pcgamer.com/msi-rtx-3060-gaming-x-review-benchmarks/

Niye sattığımı soran çok oluyor. Resimdeki gibi bir anakart üzerinde mining yaptım. Ancak kartların sayısını artırmayı düşündüğüm için ince yapılı ekran kartı almak istedim. Riser ile bağlı olsa değiştirmeyi düşünmezdim zaten.

Kartları da olabildiğince serin çalıştırmak isterim. MH'si az olsun ama soğuk çalışsın. Bu konuya özellikle dikkat ediyorum. Kart sayısı artınca aradaki mesafe azalacağı için ince kart almak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi std350 -- 3 Nisan 2022; 21:55:33 >

• Çok sayıda pazarlık teklifi geldiği için fiyatta indirim yaptım.

7500 TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.