Şimdi Ara

Satılık ses sistemi.Pıoneer-Alpine-twogo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar.Şuanda aracımda bağlı olan pıoneer MHV-1400 ub teyp ve Alpine sbg-1244bp bass ı mı satmak istiyorum.Aracı satacağım ve orijinal olarak vermeyi düşünüyorum.
    Teyp 5 aylık vatan bilgisayardan alınma kutusu vs. duruyor.Resim koymuyorum çünkü sıfırdan bir farkı yok Google'dan özelliklerine resimlerine bakabilirsiniz.
    Bass'ım Alpine'nin ödüllü kabine sahip bass'ıdır.800 watt ancak çift bobin pıoneer bass'ı yanında söndürebiliyor.Kabinden dolayı bu sese sahiptir.İsteyen Google dan resimlerine bakabilir.Bass vurdukta içinde yanan orijinal mavi ledleri vardır.Çok orijinal bir şey.Bunu da alalı 3 ay oldu yaklaşık mediamarkt'dan aldım.Faturası garantisi falan elimde.Kabinde en ufak bir deforme hatta camında çizik bile yok.

Söylediğim gibi sıfırdan farksız olmaları nedeniyle resim koymuyorum.İnternette bol bol fotoları mevcut. Pıoneer mhv-1400ub ve Alpine sbg-1244bp.
    İsteyen olursa twogo marka 2000w anfi de var elimde 4 kanal. ( 5 kanal sanıyordum 4 kanalmış)
    Teyp için son olarak 90 TL (en ucuz vatanda 140 tl )
    Bass içinde 230 TL diyorum ( faturası 312 TL hala fiyatı 369 lira civarı)Saygılar... (Ankara Optimum avm güncel fiyattır .)

• Teypte az daha indirim yaparsanız ciddi alıcıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.