Şimdi Ara

Satılık Prins lpg kiti(Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
4.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1,5 sene önce taktırmış olduğum lpg kitimi(prins vsi) satıyorum.. araçtaki yakıt tüketim sorunu çözüldüğü için lpg'ye ihtiyaç kalmamıştır..

satılık olan parçalar

1-lpg enjektörleri: 5 adet

2-regülatör

3-lpg ecusu

4-switch'i

5-tank

fiyat 1000 tl dir.. faturası ve tüm kitapçıkları ile eksiksiz olarak verilecektir..

• quote:

Orijinalden alıntı: meteg

1,5 sene önce taktırmış olduğum lpg kitimi(prins vsi) satıyorum.. araçtaki yakıt tüketim sorunu çözüldüğü için lpg'ye ihtiyaç kalmamıştır..

satılık olan parçalar

2-regülatör

3-lpg ecusu

4-switch'i

5-tank

fiyat 1000 tl dir.. faturası ve tüm kitapçıkları ile eksiksiz olarak verilecektir..

merhaba,
    Sanırım 5 silindirli bir araçtan sökülmüş.Acaba Marea HLX e uygunmudur? e
  • quote:

1,5 sene önce taktırmış olduğum lpg kitimi(prins vsi) satıyorum.. araçtaki yakıt tüketim sorunu çözüldüğü için lpg'ye ihtiyaç kalmamıştır..

satılık olan parçalar

2-regülatör

3-lpg ecusu

4-switch'i

5-tank

ulaşabileceğimiz tel numarası yazarmısn
  • meteg ustam slm ve saygılar.daha ónceki yazınızda satacagınız cd çalar oldugunu belirtmiştiniz.benim aracım 97 model 850 se ov.izmir deyim.msj larınızı bekliyorum.slm lar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alabilirim aracım volvo s70 t5 sanırım benim aracıma uyar bu kit ama ben tankı istemiyorum benim aracımdaki ecotek marka cihazın tankı olurmu acaba bu kite olursa ben hemen almak istıyorum
  • quote:

pm kapalı meteg hocam size acil ulaşmam gerekiyor otomotiik şanzumanla ilgili
    şimdidden teşekkürler
  • semih hocam bitmek tükenmek bilmeyen polemikler yüzünden otomatik şanzıman konuları ile artık ilgilenmiyorum.ben insanlara yardım etmek istedikçe bazıları suçlamalarda bulunuyor. çözüm kamil usta nickli bir arkadaş var. ona sorun sorunuzu. kusura bakmayın yeterince sorunum var(iki defa ölümden döndüm) hali hazırda.. artık sağlığımı korumak adına bu tarz konular ile ilgilenmemeye karar verdim. gene de güveniniz için eksik olmayın.

iyi günler dilerim.
  • pm gönderildi.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbekar -- 12 Mart 2014; 11:09:42 >
  • 2.el lpg kiti daha önce lpg takılmamış bir araca takılıp işletilebilir mi?

Teşekkürler
  • Mete hocam ben kuşadasında yaşıyorum 1996 850 glt aracım var ve size ihityacım var.Nasıl ulaşabilirim size
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.