Şimdi Ara

SATILIK PARFÜMLER 30 TL !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
15
Favori
21.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Loewe Solo var mı ?

Maalesef temin edemiyorum ...
  • One Million ile Jean Paul Gaultier temin edebiliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying_Hero

One Million ile Jean Paul Gaultier temin edebiliyor musun?

Evet isterseniz temin edebilirim.
  • tayfun hocam slmlar hayırlı işler msn den görüşelim mi 1-2 siparişim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: UMUTAY

tayfun hocam slmlar hayırlı işler msn den görüşelim mi 1-2 siparişim var

selam hocam teşekkürler,online'ım şuan
  • Pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatkara

Pm.

Cevaplandı
  • ben "GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO 200ML" aldım. dün elime ulaştı. Oldukça kaliteli bir koku ve kalıcı.akşam bile hala kokuyordu. Kesinlikle dışarıda satılanlardan değil.benim gördüğüm orjinaline en yakın olan ürün.sanırım koku olarak ayıramazsınız.
    herkese tavsiye ederim.Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkberkk

ben "GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO 200ML" aldım. dün elime ulaştı. Oldukça kaliteli bir koku ve kalıcı.akşam bile hala kokuyordu. Kesinlikle dışarıda satılanlardan değil.benim gördüğüm orjinaline en yakın olan ürün.sanırım koku olarak ayıramazsınız.
    herkese tavsiye ederim.Teşekkürler..

Teşekkür ederim,güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • pazartesi gunu elden almak uzere 1 adet paco robanne one million alınacaktır Ilgısınden dolayı tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha23

pazartesi gunu elden almak uzere 1 adet paco robanne one million alınacaktır Ilgısınden dolayı tesekkurler

Parfümü temin ettim hocam,pazartesi görüşürüz
  • Merhabalar,
    Bugüne kadar orjinal kullanıyordum ancak fiyatlarının aşırı yüksek olması sebebiyle bir de bu ürünler ile şansımı deneyeyim dedim. Arkadaşla iletişime geçtik, hem kokularını konuştuk, yorumlarından yararlandım, hem de almak istediğim 3 parfümü belirledim. Bugün itibariyle parfümler elime geçti, hala tereddütte olanlar olabilir diyerek faydalı olmak amacıyla yorumumu ekleyeyim istedim.

Öncelikle arkadaş son derece ilgili, parfüm konusunda bilgi sahibi, mesajları çok kısa sürede ve (bıkmadan) detaylıca yanıtlayan, her konuda yardımsever biri, öncelikle alışveriş yapmamda bu etkili oldu. Kargolama çok başarılıydı, parfümler ayrı ayrı özenle ambalajlayarak yolladı, kırılması dökülmesi neredeyse imkansız halde.

Parfümlere gelince, kutusu, şişesi, spreyi orjinaliyle birebir neredeyse, çok dikkatli bakarsanız belki bir fark görebilirsiniz, Gio gibi basit bir şişede fark görülemeyecek derecede. Koku olarak ise, kalıcılığı orjinale yakın, koku zaten birebir (en azından benim burnum bir fark hissedemedi), kalitesi kesinlikle belli. Doldurma parfümlerle kıyaslamayın bile, en kaliteli doldurma parfümlerden bile daha kaliteli.

Markalara gelince, Acqua Di Gio hafif ama kuvvetli bir koku, çoktan klasikleşmiş bir marka, Armani Attitude Extreme hafif, normal Attitude'dan daha yoğun, hafif şekerli klasik bir koku, CK Intense Euphoria ise klasik giyimle birebir gidecek, yoğun, kuvvetli ve kaldıkça değişen bir koku, bu üç parfüm içerisinde bir adım daha önde.

Arkadaş bu işi yaptığı sürece devamlı bir müşterisi olacağım, şimdiden arkadaşlara tavsiye etmeye başladım.
    Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

• quote:

Orijinalden alıntı: payzen

Merhabalar,
    Bugüne kadar orjinal kullanıyordum ancak fiyatlarının aşırı yüksek olması sebebiyle bir de bu ürünler ile şansımı deneyeyim dedim. Arkadaşla iletişime geçtik, hem kokularını konuştuk, yorumlarından yararlandım, hem de almak istediğim 3 parfümü belirledim. Bugün itibariyle parfümler elime geçti, hala tereddütte olanlar olabilir diyerek faydalı olmak amacıyla yorumumu ekleyeyim istedim.

Öncelikle arkadaş son derece ilgili, parfüm konusunda bilgi sahibi, mesajları çok kısa sürede ve (bıkmadan) detaylıca yanıtlayan, her konuda yardımsever biri, öncelikle alışveriş yapmamda bu etkili oldu. Kargolama çok başarılıydı, parfümler ayrı ayrı özenle ambalajlayarak yolladı, kırılması dökülmesi neredeyse imkansız halde.

Parfümlere gelince, kutusu, şişesi, spreyi orjinaliyle birebir neredeyse, çok dikkatli bakarsanız belki bir fark görebilirsiniz, Gio gibi basit bir şişede fark görülemeyecek derecede. Koku olarak ise, kalıcılığı orjinale yakın, koku zaten birebir (en azından benim burnum bir fark hissedemedi), kalitesi kesinlikle belli. Doldurma parfümlerle kıyaslamayın bile, en kaliteli doldurma parfümlerden bile daha kaliteli.

Markalara gelince, Acqua Di Gio hafif ama kuvvetli bir koku, çoktan klasikleşmiş bir marka, Armani Attitude Extreme hafif, normal Attitude'dan daha yoğun, hafif şekerli klasik bir koku, CK Intense Euphoria ise klasik giyimle birebir gidecek, yoğun, kuvvetli ve kaldıkça değişen bir koku, bu üç parfüm içerisinde bir adım daha önde.

Arkadaş bu işi yaptığı sürece devamlı bir müşterisi olacağım, şimdiden arkadaşlara tavsiye etmeye başladım.
    Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim,güzel günlerde kullanmanız ve tekrar görüşmek dileğiyle...

• takip
  • Dior Higher Energy 100ml temin edebilirmisiniz...
    iyi satışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosanostra

Dior Higher Energy 100ml temin edebilirmisiniz...
    iyi satışlar...

P.M ile bilgi verilmiştir
  • hocam ben şeker kokulu yaza böyle hem tatlı bir koku salgılayacak hemde uzun we kalıcı olabilecek bir koku arıyorum. daha önce armani black code , 212 sexy men tarzı kokular kullandım bunlardan başka tawsiyen ne olur acaba tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordzeus

hocam ben şeker kokulu yaza böyle hem tatlı bir koku salgılayacak hemde uzun we kalıcı olabilecek bir koku arıyorum. daha önce armani black code , 212 sexy men tarzı kokular kullandım bunlardan başka tawsiyen ne olur acaba tşk.

Hocam selam,

One million önerebilirim,güzel ve kalıcı bir kokusu var,ten de ortalama 4-5 saat,tişörte sıkınca bütün gün kalır.
    Onun dışında Joop Homme da tavsiye edebilirim.
    Farklı bir koku istiyorsan Terre D'hermes öneririm.

Teşekkürler.
  • selamlar, lacoste booster temin edebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.