Şimdi Ara

SATILIK PARFÜMLER 30 TL !!! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
15
Favori
21.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam hayirli satislar,ben söyle odunsu koku ariyorum disarda insanlarda rastliyorum ama soramiyorum sanki agac kabugu gibi kokular var mi tatlimsi önerebileceginiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ## ReckLeSs ##

hocam hayirli satislar,ben söyle odunsu koku ariyorum disarda insanlarda rastliyorum ama soramiyorum sanki agac kabugu gibi kokular var mi tatlimsi önerebileceginiz

P.M ile bilgi verildi
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer Cinoglu

Bir adet '' Pacco Rabane One Million '' Aldım.. tahminen 1-2 güne ulaşır elime hayırlısı bakalım orjinali ile arada pek bir fark olacağını sanmıyorum max daha az kalıcı olur.

Geldikten sonra yorumunu paylaşırsan sevinirim. Çünkü bir daha ki sefere aldığımda bu parfümü almayı düşünüyorum
  • lacoste cool play
    dolce gabbana the one varmı elinde bilgi verirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: savage2

lacoste cool play
    dolce gabbana the one varmı elinde bilgi verirsen sevinirim

P.M. ile bilgi verildi
  • sağlık bakanlığından onayı var mı? cild kanseri günümüzde giderek çoğalıyor ve kalitesi belirli testlerden geçmemiş ürünler uzun vadede (5-10 yıl) cild kanserine yol açabiliyor
  • Bleu de Chanel var mıdır? Eğer mevcutsa mutlaka almayı düşünüyorum.

• konuyu yeni gördüm,umarım konunuzu kapatmazsınızda uzun vadede sizinle alışveriş yapma şansı bulurum,konuyu favorilerime ekliyorum hayırlı satışlar

edit:diesel fuel for life menin kaç ml'leri var acaba elinizde? uzun vadede dedim ama dayanamadım sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notpad -- 5 Ocak 2012; 6:52:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

sağlık bakanlığından onayı var mı? cild kanseri günümüzde giderek çoğalıyor ve kalitesi belirli testlerden geçmemiş ürünler uzun vadede (5-10 yıl) cild kanserine yol açabiliyor

bu arada bu sorunun cevabını bende merak ettim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: notpad

quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

sağlık bakanlığından onayı var mı? cild kanseri günümüzde giderek çoğalıyor ve kalitesi belirli testlerden geçmemiş ürünler uzun vadede (5-10 yıl) cild kanserine yol açabiliyor

bu arada bu sorunun cevabını bende merak ettim hocam

ben biliyorum da yinede soruyum dedim.. bu günlerde genç arkadaşlarımız böyle konulara pek dikkat etmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

Bleu de Chanel var mıdır? Eğer mevcutsa mutlaka almayı düşünüyorum.

P.M. ile bilgi verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notpad

konuyu yeni gördüm,umarım konunuzu kapatmazsınızda uzun vadede sizinle alışveriş yapma şansı bulurum,konuyu favorilerime ekliyorum hayırlı satışlar

edit:diesel fuel for life menin kaç ml'leri var acaba elinizde? uzun vadede dedim ama dayanamadım sordum

P.M. ile bilgi verildi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

Bir adet '' Pacco Rabane One Million '' Aldım.. tahminen 1-2 güne ulaşır elime hayırlısı bakalım orjinali ile arada pek bir fark olacağını sanmıyorum max daha az kalıcı olur.

Geldikten sonra yorumunu paylaşırsan sevinirim. Çünkü bir daha ki sefere aldığımda bu parfümü almayı düşünüyorum

Hocam kokusu çok hoş. Orjinalin birebir aynısı

Koku 10/9
    Kalıcılık 10/7 diyebiliriz.. Hatta demeliyiz

Çok teşekkür ederim bu parfümüm bitince ondan sipariş edeceğim :))

• Öneri üzerine burberry classic aldim,kokusu güzel kalicilikta gayet fazla sorunsuz güzel bir alisveris oldu alacak arkadaslara tavsiye ederim bundan sonra ki alisverislerim yine kendisiyle olacaktir tesekkurler.
  • Okulda kullanabileceğim önerebileceğiniz hangi parfümleriniz var ?
  • @
    barmer

PM attım, dönebilirsen sevinirim. teşekkürler.
  • Öncelikle arkadaşın ilgisi ve gayet hızlı teslimatı için teşekkür ederim. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın zaten.

Lakin biraz da seçtiğiniz parfümle ilgili şans olayı var sanırım.

1 adet Bleu de Chanel aldım. Jelatinli kutusunda geldi. Kokusu falan güzel.

Fakat değil yarım saat, 1-2 dakika sonra bile kayboluyor koku. Zerre etkisi yok.
    Hani zaten çok bir şey beklemiyordum da böylesi su gibi bir parfüm olacağını da düşünmemiştim açıkçası.
    Ayrıca şişesinin kapağı kapanmıyor, sanki başka bir kapak eklemişler gibi.

Hiç kullanamadan atmak zorunda kaldım malesef. Başka parfümleri alan arkadaşların bazıları memnun kalmışlar, benim şansıma baya kötü çıktı.
  • Rochas Man, Burberry Classic ve Gucci by Gucci varmı elinizde. ML ve fiyat olarak iletirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasri

Rochas Man, Burberry Classic ve Gucci by Gucci varmı elinizde. ML ve fiyat olarak iletirseniz sevinirim.

P.M ile bilgi verilmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.