Şimdi Ara

Satılık Lg optimus Black 449 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz 2. eldir tarafımca temiz kullanılmıştır(cihazlarıma çok özen gösteririm) pazarlıksız 449 tldir. Vatan Computerden alınmıştır. Garantisi hala devam etmektedir. ve en önemlisi ekranda tek bir çizik bile yoktur ekranı hemen filmle koruma altına almıştım bu konuda gayet ciddiyim isteyene jellybean kurulu ve root yapıp isteyene orjinal romu kurulu veririm size kalmış. Telefon performans-fiyat telefonudur.

Bilmeyenlere kısaca özellikleri:
    1ghz işlemci
    512 mb ram
    2gb rom
    5mp arka, 2mp ön kamera
    Dünyanın en parlak ekranı Nova ekran (hem daha parlak hem %50 daha az pil kullanımı)(en belirgin özelliği)
    kısaca belirgin özellikleri bunlardır

aksesuar olarak bütün orjinal malzemeleri(şarj aleti,kulaklık,usb bağlantı kablosu,2gb hafıza kartı,pil) orjinal kutusuyla birlikte verilicektir
    satış nedenim ise gözümün biraz yükseklerde olması Samsung Galaxy Note 2 almak istiyorum ve nakit param yetmiyor telefonumu satarak biraz katkı yapmak istedim

E-posta = fthaksakal@gmail.com
    Tel = 0542 803 55 97 veya 0530 642 53 85
    Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fthaksakal -- 20 Aralık 2012; 14:06:59 >

• Sıfırı 550 liraydı geçen şimdi en az 599 lira.Rizorvıd mı ne deniliyor.Fiyat düşsün bence.
  • 1 sene önce bu fiyattan satsaydın olurdu.
    İndirimsiz şu an 599 ?
  • 2.ele 599 tl nası bir mantıkdır bu?
  • arkadaşlar fiyatın bende farkındayım ama para lazım size hak veriyorum fiyatı 449 tlye düşürdüm bilgileriniz için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.