Şimdi Ara

[SATILIK] KZ ZS10 IEM Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [SATILIK] KZ ZS10 IEM Kulaklık

Merhaba, KZ serisinin en fiyat performans ürünüdür. Gerek oyunlarda, gerek müzik dinlemede sizi tatmin edecek bir kulaklıktır. Ancak besleme yapmanız lazım. Ben Creative soundblaster G6 ile kullandım düz anakart ses çıkışına göre kulaklığı ortaya çıkartıp canavara dönüştürdü. Kesinlikle sizler de bir DAC veya ses kartı ile kullanınız. Normal metroda giderken telefon ile 2 kez denedim.(Genelde evde kullanıyordum.) Telefondan dinleniyor ancak DAC ile kullandıktan sonra kulaklığın sönük kaldığını hissediyorsunuz.

Kulak tıpalarını memory foam olan model ile kullandım çok daha güzel oluyor ancak. 6 ayın sonunda parçalanmaya müsaitler, o yüzden kulak tipinize uygun tıpalardan seçip kullanırsanız çok daha ergonomik ve temiz bir ses alırsınız.

Müzik yapan, oyun oynayan arkadaşlara öneriyorum. Aynı zamanda kablosunda mikrofon çıkışı da mevcuttur.

Fiyatı: 2000 TL

[SATILIK] KZ ZS10 IEM Kulaklık

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.