Şimdi Ara

Satılık HTC 8x Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar vodafone'dan aldığım HTC 8X siyah telefonuma alışamadığım için satmayı düşünüyorum... nakit olarak fiyat belirtmiyorum tek şartım yine benimki gibi garantili (yurtdışı girişli değil) beyaz S3 ile değiştirmek istiyorum...

532 438 32 22 Caner Öz

afyonda öğretmenim ben... tlfnu alalı 1 hafta falan oldu, Afyon merkez vodafone bayisinden aldım ama daha önce İphone 4 kullandığım için bi türlü alışamadım HTC'ye... Samsung S3 kullanımı biraz daha rahat geliyor bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afiLi_01 -- 26 Kasım 2012; 12:34:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

arkadaşlar vodafone'dan aldığım HTC 8X siyah telefonuma alışamadığım için satmayı düşünüyorum... nakit olarak fiyat belirtmiyorum tek şartım yine benimki gibi garantili (yurtdışı girişli değil) beyaz S3 ile değiştirmek istiyorum...

532 438 32 22 Caner Öz

afyonda öğretmenim ben... tlfnu alalı 1 hafta falan oldu, Afyon merkez vodafone bayisinden aldım ama daha önce İphone 4 kullandığım için bi türlü alışamadım HTC'ye... Samsung S3 kullanımı biraz daha rahat geliyor bana..

http://forum.donanimhaber.com/forumid_678/tt.htm

hocam konuyu buraya açarsan yardımcıı olacak daha çok kişi bulabilirsin

• konu yanlış yerde hocam.
  • konuyu 2. ele aç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.