Şimdi Ara

Satılık her şeyi tam hesap ve 60 gün oyun süresi(hepsi dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha dün bir hevesle prepaid card aldım. Oyuna girdim, biraz takıldım yeni karakterler açtım vs. Eski warlock'uma girdim, yok abi eski heyecanı yakalayamadım. Bu aralar moralim bozuk ve bir şekilde düzeltirim diye bir hevesle aldığım oyun zamanını da afedersiniz ama boşa gitti gibi hissediyorum. Satıp kurtulacağım alan varsa, çünkü çok şiddetli oyundan soğudum.

O yüzden prepaid kart fiyatı 59,5 TL ye aldım, bunun üstüne de wow pandaria'ı sadece dahil edeceğim(bütün paketler mevcut), onu da 20'den sayıyorum. 80 TL'ye almak isteyen varsa iletişime geçebilir. Güven açısından sorunlarınız varsa hepsini kaldırabiliriz, account'a ait alının paketlerin serial'ları dahi mevcut, gizli sorundan tutun ne ararsanız, zaten ilk ve tek hesabım.

Almayı düşünen varsa iletişime geçebilir 60 günlük oyun zamanından sadece 1 gününü harcadım. Özel mesaj atabilirsiniz.

90 lv warlock sylvanas'da. Birkaç değerli title mevcut.

1.100 gold'u var.

Bunun dışında Ragnaros'da 76 lv hunter mevcut.(2000 gold'u var.)

Son olarak da heirloomlar mevcut (paralı ve honor/justisce tam set) sylvanas server'ı için. Alliance ve Horde fark etmez istediğinize aktarabilirsiniz Sylvanas içi olmak şartıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narthyard -- 11 Kasım 2013; 13:43:32 >

• 1 günde heyecan yakalamak?
  • Oyunda takılacağım arkadaşım yok, eski iki arkadaşım şu an oynamıyor gerçek hayattan arkadaşlarım. Planlarım vardı, heirloom'ları aldım hunter için, ama hunter'a beast mastery için iyi bir nerf atmışlar, açıkçası hemen 14 lv olup biraz takılayım dedim. %110 arcane shot'a, güya buff diye %125 yapıp focus oranını 20 den yüzde elli artırarak 30'a çıkarmışlar ve focus toplamada gayet zorluk yaşadım. Survival oynamayı sevmiyorum. Warlock çok geride kalmış item lv'im 485, millet 522 ile geziniyor vs. vs. Çabuk alışan ve çabuk soğuyan bir yapım var. Kimse art niyet aramasın ya da mantık aramaya çalışmasın, acc'nin sahibi benim ve uzun süredir bu forumu solumaktayım.
  • 14 de hunterdan sıkıldıysan hiç bulasma :) bm hunter 14 levelda OP resmen. kill command acık olması lazım o levelde o skill yeter sadece :) hayırlı satıslar ama fiyatı yuksek geldi bana zaten accountun boş 80 liraya bütün keyleri alabiliyorsun zaten belirtmek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: korhan4045

14 de hunterdan sıkıldıysan hiç bulasma :) bm hunter 14 levelda OP resmen. kill command acık olması lazım o levelde o skill yeter sadece :) hayırlı satıslar ama fiyatı yuksek geldi bana zaten accountun boş 80 liraya bütün keyleri alabiliyorsun zaten belirtmek istedim

1 sene oynadım oyunu, 1 senenin son günü bırakırkenki hissettiğim hissi hissettiğim için satmaya karar verdim. Fiyat neden yüksek geldi dediniz anlamadım ama sizin sözünüze dayanarak konuşuyorum zaten 80 TL'Ye hepsi alınıyormuş, 20 TL'ye iki ay oyun süresi almış oluyor her kime kısmet ise. Hadi 1 ayı zaten bedava desem 20 TL'ye 1 ay daha bedava oynamış oluyor, 20 TL'ye 1 ay oyun süresi bulmak imkansız, battlenet 1 ayı 35 TL ye satmakta. Ayrıca uğraşmamış oluyorsunuz ordan burdan paket alıp toplamaya, yeni başlayan biri için güzel bir seçenek diye düşünmüştüm. Kredi kartı herkesin olmuyor biliyorsunuz.^^

Yine de hemen satılsın diye revize ediyorum 80 TL her şey dahil, daha da satılmazsa artık satılmasın ne yapayım.

• bm huntera nerfmı atmışlar hahahaha yok canım daha neler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.