Şimdi Ara

Satilik Alpine 9887r Prof teyp.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alpine 9887r prof teybimi satiyorum.rear kanalinda ariza var.Front kanali saglam ve sıkıntısı yok.y kablo ile amfiye girmek gerekiyor.Teyipte baska bir sikinti yok.Bu yuzden yari fiyatina veriyorum.Teyibi once arastirin arkadaslar.Ses kalitesi muazzam bir cihazdir.Birakin jameson prinha teypleri.pioneer,sony,kenwood gibi teyiplerin alt ve orta modellerinden bu halde bile daha iyidir.
    Arkadaslar ses kalitesinde bir sikintisi yok.Sadece rear kanalina sonyal gitmiyor.Amfi cikislarinda sorun yok.y kablo kullanmak gerekir.sub kanalida saglamdir.
    1 takim kompenant ve 1 adet subwoofer icin y kablo kullanmadan mukemmel bir sistem kurabilirsiniz.2.komp veya oval icin y kablo kullanmak gerekli.kumandasida mevcut ve ekstra ucret almadan yaninda verecegim.

Telefon:05422494929
    Fiyati: 300 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbt. -- 6 Haziran 2016; 23:02:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar ucuza kaliteli sistem kurmak isteyenler ivin bulunamaz firsat.

1 adet alpine 9887r teyip yaninda;

1 takim hertz dcx 16 cm coaxiel hoparlör.

1adet ts-s20 efsane tweeter.

2 adet rca kablo.

Sadece amfi alip baglayacaksiniz.sattigim cihazlarin kalitesini arastimanizi tavsiye ediyorum.Ayrica sifir fiyatlarinada bir bakin.

Komple fiyat pazarliksiz 475 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbt. -- 9 Haziran 2016; 9:16:19 >
  • Guncel arkadaslar.

• guncel resimler varmi acaba whats app tan atabilirmisiniz

• Maalesef arkadaşım tss20 hariç hepsi satıldı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.