Şimdi Ara

Satılık 83 Level Roque-Warlock ! [Saturn]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nick : HuffeL
    Level : 83
    Build : Roque-Warlock
    Job : Trade
    Skill Durumu : Roque Skilleri 83 Levelde ; Warlock Skilleri 82 Levelde
    Gold Durumu : 300M Goldu Bulunmaktadır
    İtemler : İtemler Çok Ahım Şahım Değil. Stallardan Çekme +3 Seti Bulunmakta
    Fiyat : 150TL veya 700 Silk (e-Pin)
    Alışveriş Usulü : İşBankası veya AkBank
    İletişim : huffel@live.com

Önemli Not : GittiGidiyor.Com üzerinden taksitle satma imkanınada sahibim.Lakin sitenin komisyonunu alıcı karşılaması şartı ile 200 TL için 40 TL aracı ücreti istenmektedir... Gelelim en büyük sıkıntıya. Cebinde nakit parası olan eklesin arkadaşlar. Takas için kesin kesin eklemeyin kalbinizi kırarım :) Charım satılsın alıcam, satma çok az eksiğim kaldı, önümüzdeki ay param gelecek gibi cümleler kullanmayın ! Dediğim gibi cebinde nakit parası olan msn eklesin !

Güven konusuna gelince daha öncede 3 char sattım 2'si GittiGidiyor.Com aracılığı ile. Önce para sonra char usulü alışveriş olacaktır. ID-PW ver parayı gönderince gizli cevap verirsin gibi saçma isteklerde bulunmayınız. Şuana kadar sattığım charlar : _AnGeLLiFe_ (Pacific) AzeriReqsi (Pacific) HeaveN (Pacific) _PisCo_ (Mars) [Not: Charları görüp bu beni soydu gibi kelimeler kullanmayınız.En son charımı 3 ay önce sattım. Şuan hangi char kimde bilmiyorum.]

Önemli Not 2 : Char benim değil Almanya'da yaşayan kuzenimin. Kendisi iş dolayısıyla artık oynamayacağından benden satmamı rica etti. Sorusu olanlar konudan sorabilirler...

RESİMLER :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdincTuran -- 23 Nisan 2009; 11:05:04 >

• Erdinç msn e girsene bi
  • Itemlerin SS lerini de ekleyin lütfen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

Itemlerin SS lerini de ekleyin lütfen..

İtemler normal +3 set olduğu için ekleme gereği duymadım.Dileyen arkadaşlar rev6.com'dan bakabilirler itemlere...
  • @ErdincTuran

Kurallar derki;

Not: Itemler NPC bile olsa kesinlikle item resimleri eklenmelidir. Konuda hiç bir eksik olmamalıdır. Alt tarafı 3-5 kere daha PrintScreen'e basacaksınız bu kadar tembel olmayın.

Aksi taktirde konu gösterimden kaldırılacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErdincTuran

quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

Itemlerin SS lerini de ekleyin lütfen..

İtemler normal +3 set olduğu için ekleme gereği duymadım.Dileyen arkadaşlar rev6.com'dan bakabilirler itemlere...

Ama Kurallara Aykıeıymıs Npc Olsa Bile Eklemelisin Benimki npc ekledim hepsini
  • S.a Kardeşlerim Benimde Saturnde 82 LwL Exp=%92 Çarım Var Üstünde seninki gibi fazla ahım şahım bir item yok Kasada Elixirler Var Vede Silkle Alınmış Cadı Şapkası Vardır Çar Çin Bowcudur Msn=emre_smsn_19@hotmail.com Güven Problemin Olmasın Beni DostDeliye Sorabilirsin
  • Takas istemiyorum malesef :) İtemlerin resimleride en kısa sürede eklenecektir
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.