Şimdi Ara

Satılık 240 key !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

öncelikle bu konu ilk konum. Güvenmeyecek arkadaşlar olacak haklılar fakat bi' yerden başlamak gerekiyor.

-Arkadaşlar yanlış anlaşılma oldu, daha yaşanmaması için not düşüyorum; ben CS:GO satmıyorum. CS:GO içinde geçerli olan kutu anahtarlarını satıyorum.

-Alım için buradan mesaj atarsanız sevinirim. Steamde 10 seviye altındaki kullanıcıları kabul etmiyorum !

-İllede ekleyeceğim diyen arkadaşlar için, 10 seviye altındaysanız profilime yorum bırakmanız gerekmekte !

----------------------------------------------------------------------------

-Forumda 1.5 senedir bulunuyorum ve kayda değer alımlarım oldu.

-Steam profilim şuhttp://steamcommunity.com/id/SouhcNi/

-950 saat CS:GO oynamışlığım, 2-3 sayfa rep'im var

-Ayrıca 700 kişilik bet predict sayfam (bu sayfayı bir süre paralı yapmıştım yaklaşık 30 kişilik bir katılım olmuştu)
    https://www.facebook.com/pages/CSGO-Lounge-Turkish/809667505735921?ref=bookmarks

----------------------------------------------------------------------------

BÜTÜN KEYLER TÜKENDİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHs SouhcNi -- 1 Temmuz 2015; 12:48:39 >

• 8 adet key almış bulunmaktayım 1 dk bile sürmedi. Güvenilir satıcı.
  • güvenilir satıcı. çok hızlı yaptı işlemi hocam
  • Güncel..
  • hiçbir sıkıntı olmadan 5 adet key alınmıştır.
  • 10 tane key fiyati kac olur hocam duzu 5.5 e satiyom toply alimda yardimci olursan guzel olur 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneCandy -- 30 Haziran 2015; 5:11:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneCandy

10 tane key fiyati kac olur hocam duzu 5.5 e satiyom toply alimda yardimci olursan guzel olur 😉

PM gönderildi.
  • Güncel..
  • Arkadaştan 6 key aldım sorunsuz ve güvenilir satıcı.
  • Satışım güncel arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.